Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. A vyznáš se v tom? Je tam hodně věcí a málo místa.
  2. Dal jsi to na aukro a na bazoš? A neměl bys i půl litrový? Dodělal bych si 3,1V6 TD. [upravil dne 4/10/11 21:23 od Benžík]
    • 50
  3. Nějaký konkrétnější popis závady topení?
    • 17
  4. Taky jsem měl u 405 strašně tvrdou spojku, v servisu mi řikali, že to dělá přítlačák. Jednou mi od toho praskla ta plastová spojka lanka.
    • 11
  5. Nejspis regulator ventilatoru. Prorazi se v nem tranzistor, nebo zustane sepnuty kontakt relatka.
    • 8
  6. Neni na ventilator extra kontakt ve spinacce? Vim, ze tu nekdo resil, ze mu nefungoval ventilator, ale vsechno ostatni ano.
    • 14
  7. Kontakt ve spinacce zustal sepnuty?
    • 14
  8. Jel jsem na stk s novyma brzdama a technik je hodne chvalil. Jeho slova si presne nepamatuji, bylo to neco, ze lepsi nemuzou byt. Predni par dni stary, kotouce zimerman, desky trw, zadni 3 mesice stary, kotouce bosch, desky remsa. Jo a vetsina dilu od Godzily01. Mensi diru v prahu na vntrni strane (neni tam videt a byla vyborne schovana pod vrstvou gomoasfaltu) provizorne opravenou prinejtovanym plechem + tlumex, zjistil jsem ji 2 dny pred tim co mi koncila stk. Na to nerekl vubec nic. A u 309 mi kdysi davno po ceste z stk zacal vytekat olej z tlumice. Na stk byl tlumic suchy, doma byl cely od oleje. [upravil dne 28/9/11 16:25 od Benžík]
    • 20
  9. Benžík

    Zepojení zesíku na radio.

    3 - remote http://www.audiocar.cz/detail-autoradia-autoradio-cd-mp3-autoradio-iso-konektor-auto-683.html?product=others [upravil dne 25/9/11 23:16 od Benžík]
  10. Benžík

    Jízdní kolo. Ráfky 26 a 28 ?

    Vyměn vidlu, v nejhorším případě dej kotoučovou brzdu. No ale na takovym kole nemá cenu řešit vidlici, nech tam normální pevnou.
    • 11
  11. Benžík

    Kam zmizela brzdova deska???

    Brouk deskožrout.
    • 17
  12. Benžík

    chladící kapalina ubývá:-(

    Může to dělat cokoliv. U 309 mi to teklo mezi hlavou a blokem ven z motoru. Při takle malym úniku to ani nemusí být mokrý, může to stačit uschnout. Spíš tam najdeš něco jako krystalky z nemrznoucí kapaliny.
  13. Benžík

    Co to je? Tak prej vážně hodiny

    Je to na sloupu na nádraží, někdo to má doma na zdi, někdo na ruce, někdo na palubce v autě....co to je?
    • 28
  14. Benžík

    Auto z bazaru.

    Taky jsem měl v 406 hnusnej volant, potahnul jsem ho kůží. Jinak všechno v interieru
    • 36
  15. Chci koupit auto pro manželku (nejspíš 306) a nějak se nemůžu rozhodnout jestli benzín nebo diesel. Radši bych koupil diesel. Auto najezdí tak 1500 - 2000 km za měsíc, ale dost často s tim bude jezdit jenom po městě, 1 - 2km několikrát za den. Neni to zkáza pro ten motor, hlavně v zimě? Dál by mě zajímalo, jaký zádrhel se může vyskytnout v hdi 66kw v 306, tenhle motor bych koupil nejradši. A jakou můžou mít spotřebu motory (1,6benzín, 1,9d, 1,9 td a 2,0hdi) v 306 break? [upravil dne 18/9/11 13:25 od Benžík]
    • 18
  16. Benžík

    stlačení brzd. válečku

    Ani tu svěrku nepotřebuješ, pokud brzdiče nejsou zarezlý. Mezi vnější destičku a třmen strčíš velkej sroubovák a trochu s nim zapáčíš. Tim se váleček zasune. Brzdovka nateče do nádržky brzkovky. Akorát zkontroluj, jestli jí tam neni moc.
    • 9
  17. Benžík

    nová škoda

    Nevypadá špatně, ale tvary jsou jakoby sebraný z jiných aut, takže mi připadá, jak kdybych jí už někdy viděl.
    • 17
  18. A co třeba nasadit nákou hadici na výfuk topení a vyvédst jí ven z garáže, aby ten kouř šel pryč?
  19. Z toho, že vzplane bych strach neměl, pokud se teda nebude moct odloupnout a spadnout na trubky výfuku. Časem za několik víc let se může stát, že se začne drolit a postupně opadávat.
    • 10
  20. Benžík

    zapach z klimatizace

    Klima suší vzduch, ten puch způsobuje vlhkost + breberky ve výparníku klimy. S něma se vypořádáš bud nejakým sprejem nebo nechat vyčistit v servisu.
    • 66
  21. Benžík

    Nefunkční tempomat

    Při nesešlápnutých pedálech je spínač spojkovýho pedálu sepnutý, jeden spínač brzdového pedálu je rozepnutý a druhý sepnutý.
    • 6
  22. Benžík

    mechanický zvuk zpoza radia

    Klima/topeni funguje normalne? Nemuze to byt moturek klapky topeni?
    • 9
  23. Nejsnažší to máš z vrakoviště (nebo z inzerce), z dieselu. V dieselech tlumení bývá, jsou hlučnější. Nebo můžeš nalepit hrbolatej vlnkatej molitan do reprobeden, ale nevim, kolik může stát.
    • 10
  24. Benžík

    Voda v prahu - vyřešeno

    Prahy uz mam vystrikany, dostal jsem se do nich ze zadnich podbehu podle rady Kirina. Pouzil jsem beznej sprej na dutiny, hadicku jsem prodlouzil a vyztuzil dlouhym dratem, aby sla dirou v zadnim pohbehu nastrkam az uplne dopredu.
    • 50
  25. Benžík

    Lidská debilita - Hronov

    Tak ať policajti dopadnou toho zmetka, co to udělal.
    • 43
×
×
  • Vytvořit...