Chci koupit auto pro manželku (nejspíš 306) a nějak se nemůžu rozhodnout jestli benzín nebo diesel. Radši bych koupil diesel. Auto najezdí tak 1500 - 2000 km za měsíc, ale dost často s tim bude jezdit jenom po městě, 1 - 2km několikrát za den. Neni to zkáza pro ten motor, hlavně v zimě? Dál by mě zajímalo, jaký zádrhel se může vyskytnout v hdi 66kw v 306, tenhle motor bych koupil nejradši.
A jakou můžou mít spotřebu motory (1,6benzín, 1,9d, 1,9 td a 2,0hdi) v 306 break?
[upravil dne 18/9/11 13:25 od Benžík]