Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Myslim, že turbem to nebude, píše, že to někdy jede normálně.
    • 51
  2. Vodu - asi myslis motor + vodu, staci na palubce vypnout ventilator a ovladani teploty topeni na minimum. U digiklimy nevim, ale urcite by to nevytopilo interier, pokud bys odpojil ventilator.
  3. Nevim jak je to u 307, u 406 je na olej i na chladici kapalinu zvlast kontrolka, to by si snad vsiml, ze sviti jeste neco dalsiho. Takze nejlepsi budes mit dojet s tim na diagnostiku.
  4. Zkus prohledat konektory ruznych snimacu, hlavne tlak turba. Mozna taky vaha vzduchu?
    • 51
  5. Jj, zapiš si mě.
    • 26
  6. Mensi spotreba a asi i vykon a kroutak.
  7. Slyšel jsem z vyprávění o podobným týpkovi (žil a možná ještě žije ve vedlejší vesnici), kromě simulace bonzoval u stb a když ho za to bonzování chtěli zmlátit a hodit do rybníka na návsi, tak jim utek a nikdo ho nechytil.
  8. Benžík

    Poďakovanie členovi 21Grams

    21Grams
    • 15
  9. Nezvýšila by kombinace dvouhmoták + spojka s pružinami životnost setrváku? Pokud by to vůbec šlo namontovat.
    • 33
  10. Benžík

    pomoc s budikmi na 406

    Tak to dělat nebudu, chromový kroužky nebudou.
    • 19
  11. Benžík

    pomoc s budikmi na 406

    Napadlo mě vytvořit chromový kroužky budíků nastříkánim sprejem, spreje kterýma by to šlo se dají běžně koupit. Dají se budíky u 406 old rozebrat tak, aby to šlo nastříkat? Rozebraný už jsem to měl, ale ne ten přední díl s tim plexisklem.
    • 19
  12. Pokud jenom vyndaváš ojničku, nemusíš podkládat motor. Motor visí na takovym velkym silentbloku, co je pod držákem (jsou tam celkem 3, z toho 2 v tý ojničce). Ta ojnička a silentbloky v ní jsou jen reakční, mají za úkol dělat protisílu při tahu motoru, neni na nich motor zavěšenej. Pokud bys chtěl měnit silentblok pod tim držákem, tak už motor podložit (nebo zavěsit) musíš.
    • 35
  13. Benžík

    buchanie motora

    Takova vule, ze by to v nem bouchalo, nema byt.
    • 8
  14. Benžík

    buchanie motora

    V silentbloku asi nemuze byt zadna vule. Pokud v nem je, je KO.
    • 8
  15. Benžík

    buchanie motora

    Horní silentblok motoru? Nebo o něco klepe výfuk?
    • 8
  16. Logicky musí sát skoro na dně, aby vysálo skoro všechen benzín z nádrže. K čemu by byla 60l nádrž, když by to vysálo jenom půlku.
    • 46
  17. Benžík

    remenica

    Myslíš jako , že když řemenice klimy má tak malou vůli, že je sotva znát, tak to nemůže způsobovat posouvání řemenu? Nebo že pokud má řemenice klimy vůli i nepatrnou. tak je třeba řemenici kompresoru (nebo spojku nebo celý kompresor) vyměnit?
    • 67
  18. Benžík

    remenica

    Ještě mě napadlo řemen víc našponovat, jen nevim jestli by to k něčemu bylo, když je tam samonapínací kladka, taky nechci poničit ložiska dílů, po kterých řemen běží.
    • 67
  19. Je tenhle motor vhodny do mesta na kratky cesty, ze se ani nestaci zahrat? Nejde ani tak o spotrebu, spis o to, aby vyrdzel tahle par let (2 az 4 studeny starty denne) fungovat.
  20. Jenom jsem čekal, kdy někdo otevře dveře. Asi takle nejede poprví.
    • 8
  21. Benžík

    zatékání do vozidla 307

    Aha, mam to tedy smazat?
  22. Taky mi nesvitila, byl utrzenej konektor od spinace tlaku oleje, konektor tam vubec nebyl. Spinac je v blizkosti fitru oleje, konkretne u 307 nevim.
    • 7
  23. Zadni tycky sly bez flexy, stacily velky sikovky a gola. Jak predni, to nevim. Pocitej s tim, ze kdyz mas jedno kolo zvednuty, tak ten stabilizator je napruzenej a kdyz to uriznes, tak \"vystreli\". Kdyz jsem menil zadni, tak jsem misto na zvedaku mel postaveny na sirokym spalku a pod rameno kola jsem dal zvedak a rameno zvednul kousek vys aby stabilizator nebyl napruzenej. Samozrejme pokud mas moznost zvednout cely auto, tenhle problem nemas.
    • 24
  24. Benžík

    remenica

    Jj, rekl bych, ze se vyosi remenice kompresoru a tim preskoci o drazku i na remenici kliky. Jen nevim, jestli je to mozny kvuli nepatrny vuli v ty remenici kompresoru, nechci neco vymenovat zbytecne.
    • 67
  25. Benžík

    remenica

    Sorry, tyhle vete nak nerozumim.
    • 67
×
×
  • Vytvořit...