Když sundáš ten display, pujde tam dát z5? Že bych to taky opravil. Na displejích bývá nalepený spoj z proužků vodivý gumy a to když odlepíš, tak už to nikdy nebude fungovat.
Né teda u 406 ani u jinech aut, to jsem nezkoušel, ale třeba u kalkulačky, když nesvítily některý segmenty displeye, jsem to zkusil rozebrat a složit a nepovedlo se.
[upravil dne 27/10/10 18:28 Benžík]