Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Ako rychlo sa Vam zohreje

    9 km u dieslu je v zimě celkem normální, na volnoběh se to moc neohřeje. Pokud myslíš, že by se to mělo ohřát rychlejš, tak jedině, že se nezavře termostat a voda pořád proudí přes chladič, v tom případě ho vyměn. Ještě se to dá vylepšit zakrytím chladiče třeba kobercem. [upravil dne 28/10/10 19:35 Benžík] [upravil dne 28/10/10 19:47 Benžík]
  2. A ten clovicek mluvi s ruskym prizvukem a rozprodava auta na ND.
    • 32
  3. Benžík

    ovladac palubniho pocitace

    Pokud tam pp neni, možná by šel dodělat. Tady o tom něco je.
    • 6
  4. Benžík

    ovladac palubniho pocitace

    Pokud je tam original pp, na tý páčce by u tlačítka měly být dvě šipky (trojuhelníčky).
    • 6
  5. Benžík

    Oprava displaye 406

    Mě se to častěji nepovedlo než povedlo, tak nevim.
    • 14
  6. Benžík

    Oprava displaye 406

    Když sundáš ten display, pujde tam dát z5? Že bych to taky opravil. Na displejích bývá nalepený spoj z proužků vodivý gumy a to když odlepíš, tak už to nikdy nebude fungovat. Né teda u 406 ani u jinech aut, to jsem nezkoušel, ale třeba u kalkulačky, když nesvítily některý segmenty displeye, jsem to zkusil rozebrat a složit a nepovedlo se. [upravil dne 27/10/10 18:28 Benžík]
    • 14
  7. Benžík

    Oprava displaye 406

    V inzerci, na aukru, na vrakovišti... A nejspíš celý budíky.
    • 14
  8. Benžík

    Oprava displaye 406

    Vyměnit display, kilometry nejsou uložený v něm.
    • 14
  9. Benžík

    K cemu to slouzi?406 1.9 td

    Postarat o turbo? Asi jedině tak, že to nechcípneš hned potom co mu naložíš, ale necháš to chviličku vychladit.
    • 13
  10. Benžík

    Oprava displaye 406

    To je 121040, 321040 nebo 421040km? Taky mi ten kousek displeye nesvítí.
    • 14
  11. Benžík

    K cemu to slouzi?406 1.9 td

    Jedině se tak podívat na samotnej egr, jestli na něm je hadička a jestli někam vede, nebo je odpojená. EGR najdeš na výfukovym potrubí (parohy) blízko turba.
    • 13
  12. Benžík

    K cemu to slouzi?406 1.9 td

    Jestli je to podtlak, tak to může být odpojený ovládání EGR ventilu.
    • 13
  13. Benžík

    Kolo pro Pavlíka

    Mě kolo každou chvíli sežere z boty tkaničku.
    • 10
  14. Benžík

    Zlý štart

    U 2,1td jdou dobře vymontovat nebo překážení trubky od vstřiků? Ještě jsem to nezkoumal a asi je taky budu muset vyměnit.
    • 18
  15. Benžík

    Žeraviče - ake? da sa to doma?

    Ne, devět let před, jenom se ke mě tohle slovo nák nedostalo. A slovenštinu znam jenom z P. C. Jednou jsem se dokonce ptal v práci jednoho slováka, co to znamená \"usmetiakou\" dozvědel jsem se, že to je u smetných beden = u popelnic :mad:
    • 33
  16. Benžík

    Žeraviče - ake? da sa to doma?

    Já taky ne.
    • 33
  17. Zobrazuje se to správně, protože jsme to opravili, byla chyba na naší straně.... Ale jen v některých verzích IE7, takže to uniklo kontrole.... Vidíš jak jste šikovný.
  18. To se mi jednou udělalo na letních během zimy ve sklepe. Vypadá to, jak kdyby v tý gumě praskly ty dráty.
    • 76
  19. Nejdriv zkontroluj ohmicky odpor tlakovyho spinace pri vypnutym motoru, musi mit 0 ohm. Pri zapnutym klicku bys mel namerit multimetrem na konektoru tlakovho spinace (pokud konektor odpojis nebo spinac neni sepnutej) 12V proti kostre. Potom zkus ty zarovky. Taky muze byt problem v napajeni tech zarovek.
    • 20
  20. Benžík

    Rozmiestnenie zimnych kolies

    Vcera uz jsem prezul, chtel jsem dat lepsi dopredu, ale at jsem meril jak jsem chtel, vsechny ctyry maji 6,9 mm.
    • 50
  21. Kde se to dá natankovat? Kolega v práci to shání do náký lampy, nebo do něčeho takovýho.
    • 49
  22. Ještě můžeš vyndat deklík co je zespoda pod kastlikem abys líp protahnul kabel. Drží na třech plastových špuntech a dvou držáškach ze kterých se jemon vytahne a při montáži zastrčí. [upravil dne 24/10/10 od Benžík]
    • 13
  23. Benžík

    vražedný hever

    Kámošovo strejdovi před pár lety takle spadla dodávka kotoučem na hrudník, nepřežil to.
    • 31
  24. Benžík

    montáž pp bez přípravy.

    Podivej se do sekce servis, hledej palubni pocitac, pujde to.
  25. Benžík

    vražedný hever

    Mam jí v kufru pod podlahou u rezervy, ne trubku, ale jekl, 80cm. Párkrát se už hodila.
    • 31
×
×
  • Vytvořit...