Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Výfuk za 4Kč

    Našel jsem v jejich podmínkách že smlouva se stává uzavřenou po závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího. Oni si toho nejspíš nevšimli, tak jsem se s nima radši dohodnul než si toho všimnou a stornujou to oni sami v eshopu. I tak je to dobrá cena. Původně jsem chtěl koupit Walkera, oba díly, http://vyfuky-walker.cz/?v=vyfuky-walker-2&id=PE40629_1&k=5&vyrobce=Peugeot&model=406&fuel=Diesel&litre=2.1%20TD&body=STdt-SVdt-LXdt-GLXdt%20Estate/Stat , no ale nekupte to za ty peníze. Měl jsem jich objednat víc. [upravil dne 25/2/10 Benžík] [upravil dne 25/2/10 Benžík]
  2. Benžík

    Výfuk za 4Kč

    Asi jsem měkkej ´, napsali znovu a přistoupil jsem na 1350Kč za oba díly včetně dopravy. [upravil dne 25/2/10 Benžík]
  3. Benžík

    Rozšiřovací podložky

    Jo, přesně tak mi to tu radili. Nebo v podložce budou štefty (závity) a kolo se přišroubuje maticema. Mělo by to tak být lepší kvůli délce šroubů. Pokud by byli moc dlouhý, hrozí jejich prasknutí. Já si chci dát podložky, protože mam kola s ET29 a u 406 má být ET15 nebo 18.
  4. Benžík

    Rozšiřovací podložky

    Šrouby budeš muset mít delší. Pokud chceš víc než 15mm na kolo, asi to bude chtít podložky co se přišroubujou k náboji, v nich budou vložky závitů a do nich se dalšíma šroubama přišroubujou kola. Takle mi to doporučovali tady na foru. Mam 25mm bez těch vložek, necham je stočit na soustruhu na 15mm. Bezpečnostní šrouby jsem koupil MCgard za 990Kč. Jsou to šrouby M12*1,25 a délka 49,2mm. Ty podložky jedině se středicím kroužkem. [upravil dne 25/2/10 Benžík]
  5. Benžík

    Rozšiřovací podložky

    Řeší se to třeba tady: http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=63906&page=1#pid900003
  6. Při hledání výfuku jsem v jednom eshpu narazil na polský výfuk za 4Kč (prostřední díl), neváhal jsem a objednal i s koncovým dílem (867Kč) + doprava 150Kč. Po chvíli mi přišel email, ve kterém bylo že cena je chybná a skutečná cena je 825Kč a jestli akceptuji opravenou cenu nebo chci zrušit objednávku. Odpověděl jsem, že opravenou cenu neakceptuji a objednávku nechci zrušit. Podle jejich obchodník podmínek na to mam nárok. Co myslíte, jak to dopadne? Měl jsem jich za 4Kč objednat víc
  7. Nasaď něco na hadice topení za motorem aby se zmačkly (skříply) a vyteče jenom nemrzka co je v těch trubkach a v topení, nemusel bys to vypouštět. Stačili by na to 10cm dlouhý páskoviny na koncích provrtaný a šroubama stažený k sobě. Nasadíš na hadici, zašroubuješ a utahneš a nepoteče to. [upravil dne 25/2/10 Benžík]
  8. Benžík

    Nevíte co to je?

    Aha, asi jsem slepej.
  9. Hledam výfuk a v Autobenex jsem našel \"nabijec\" , je mezi dílama výfuku a je drahý. Nevíte co to je? Fotka tam neni. tady to je: http://eshop.autobenex.cz/cz/sortiment/vyfukovy-system/nabijec/?skt=7870.1.0
  10. No tak ted aspon vim jak, jak je to s tema tlakama.
  11. Opravdu to spatne plave kvuli ty \"praskline\"? Neni to treba zkrizeny (staci aby byl ohnutej jeden sroub)? Po utazeni by se to taky prestalo hejbat na tom cepu.Na 205 jsem daval brzdy (bendixy) ze saxa (ty maji stejny brzdy jako 205 i 106, mozna i jiny auta) a na tom cepu zadna \"prasklina\" nebyla.
  12. Nehrozi poskrabani skla od toho noze?
  13. Benžík

    Výkon u 406 1,8 81kw

    Podivej se do Tuning. Filtr sani, svicky, vyfuk, lesteny sani, ostra vacka, chiptuning, pridat turbo. Nejlepsi je vymenit motor nebo cely auto za silnejsi.
  14. A ty tlaky (sorry jestli pisu blbost, opravte me prosim), zjisti jakej to ma kompresni pomer, pokud to ma 25, to vetsinou atmosfericky diesely maji, tak se ve valci 25 krat stlaci jedna atmosfera, melo by tam tedy byt 25 atmosfer.
  15. 25 atmosfer je v pohode. Mel jsem u jednoho auta 18 - 22, na kazdym valci jinak, a v -20 jsem nastartoval (na treti pokus). Zkontroluj starter, pokud toci pomalu, muze to byt tim. Taky jsem s tim mel problem. No a taky ty svicky.
  16. Benžík

    Výměna motoru u Peugeot J5

    To plastový sání, vývěva, ruční pumpička na naftu a rozvody vypadají stejně jako jsem měl v 405 1,9d 46kW (47kW?) rok 91. S držákem si nejsem jistý, ale ten by šel přendat z původního motoru. Jestli celý auto vypadá jako ten motor, tak bych se v tom hrabat nechtěl.
  17. Ja ne, ale včera jsem v práci něco čistil ředidlem a prišel za mnou jeden kluk, takovej smažka, a rikal, že to krásně voní. Tak jsem si hned vzpoměl na tohle forum a na ty folie. Bejt zavrenej v aute a čuchat to asi bych se poblil, takze bys kromě skel čistil i sedačky.
  18. Šla by 6ti rychlostni do 2.1 td nebo je to blbost? Nevim jestli je v 2.1 stejna prevodovka jako v HDi. U 2.1 je dost velkej skok mezi 2 a 3 a sestka by taky nebyla spatna.
  19. Jsou lidi, ktery by Ti to cistili treba celej den a zadarmo a jeste by si libovali zavreny v aute v tom toulenu.:D:D
  20. Atary, to je ta televize merkur + plus neco jako psaci stroj? To jsem jednou videl.
  21. Benžík

    Ťahá do strany...

    To určitě ne. Sjelo se to takle blbě, protože máš vůli v nákym čepu nebo špatnou geometrii. V tomhle se vůle asi neudělá, spíš se to zadírá, navíc i kdyby tam byla, tak to má na geometrii minimální vliv. Opravte mě, prosím, jestli se pletu.
  22. Benžík

    Novinářská kachna nebo fakt?

    Ono to stejně nemá smysl. Z plastu je lepší udělat zase plast a jezdit na ropu. Časem lidstvo přijde na to, že jezdit může i na jiný paliva (vodík, elektřina), ale ropu budeme potřebovat pořád na výrobu plastu a problém bude, až nebudeme mít z čeho vyrobit ty plasty, který teď máme jako odpad. Na použitý plasty by se nemělo koukat jako na odpad, ale jako na surovinu.
  23. Benžík

    Ťahá do strany...

    Tak samo přestalo, už to nedělá. Mohlo to souviset s tím, že se mi podařilo auto zahrabat ve sněhu až to sedlo spodkem na sníh?
  24. Vy ještě nemate pneu s hrotama na led?
  25. Benžík

    Motorový olej do 1.9D

    10W40 a zkus to hledani.
×
×
  • Vytvořit...