Ono to stejně nemá smysl. Z plastu je lepší udělat zase plast a jezdit na ropu. Časem lidstvo přijde na to, že jezdit může i na jiný paliva (vodík, elektřina), ale ropu budeme potřebovat pořád na výrobu plastu a problém bude, až nebudeme mít z čeho vyrobit ty plasty, který teď máme jako odpad. Na použitý plasty by se nemělo koukat jako na odpad, ale jako na surovinu.