Přejít na obsah

F.I.K

Uživatel
  • Počet příspěvků

    798
  • Registrace

Vše od uživatele F.I.K

  1. F.I.K

    sání

    Kdybych to řešil já, tak to plastový sání rozřežu, trumpetky si udělám, a povařim si ho jak potřebuju... Zas takový problém bych v tom neviděl.
    • 16
  2. Tohle auto nejezdí, pouze se přesouvá
  3. F.I.K

    FIKovo 306

    Chtělo by to sponzora, udělal jsem si radost s mašinou, takže ted trochu chybí penízky.
  4. F.I.K

    FIKovo 306

    Tak v úterý jsem si udělal výlet do H.K. pro nový motůrek z xsary VTS, zadní nápravu a přední stabilizátor z toho samého. Tad aplikuju na motor a nápravu nějaké barvičky a zas se na tom začne makat. Autíčko mi už přez měsíc stojí před barákem s prasklým diferákem a já musim jezdit s naftákem Ted mě toho čeká opravdu moc, přetěsnit motor, udělat elektriku a když už bude auto rozebraný, tak se do toho pustim od podlahy, budou se měnit i silentbloky, brzdy, zavařovat lišty a bude se dělat celolak. Aby toho nebylo málo, bych se časem chtěl pustit do čtyřklapky. Tady je pár fotek, postupně ještě nějaké dodám. xu10j4rs aneb citoen bx bimoto
  5. Moc pěkný! Jenom otázka, to se vyvažovala klika pohromadě se setrvákem a tím kolečkem, nebo zvlášť?
  6. F.I.K

    MAGNAT 200A

    Natáhni i cinch od rádia, když už to budeš dělat. Těch pár korun tě nezabije.
  7. F.I.K

    306 engel eyes

    Mě se líbí a mám je na autě, ale připrav se na to, že světla musíš nastavovat šroubovákem a přijde mi to, že trochu hůř svítí oproti původním světlum.
  8. F.I.K

    Ovály,nebo kulaté repro,

    Taková technická: Zesilovačem chceš živit předek, nebo zadek?
  9. F.I.K

    Ovály,nebo kulaté repro,

    Ovály maj většinou výhodu větší plochy membrány, pokud to chceš na doplnění basů. Jestli jako ozvučnici pro ty reproduktory použiješ zavazadlový prostror, ve kterém bude sub, tak to může dělat bordel, protože ti ten basák změní výchylku membrán u těch reproduktorů v platě. Nevím ted jak to lépe napsat. Jinak reproduktory v zadu jsou zbytečnost, akorát ti to kazí stereo. Pokud ale vážně chceš takovéhle řešení, tak bych pod ně udělal nějakou vlastní ozvučnici, aby je neovlivnoval ten basák.
  10. F.I.K

    Servis na autozesilovac?

    http://www.electronicservis.cz/ sice neni z Prahy, ale můžu jen doporučit.
  11. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Aha, tak to asi nechám být, jebat se s BSIčkem se mi opravdu nechce. Předpokládám, že když to zapojim bez něj, tak imobilizér nevypnu, takže to nepojede.
  12. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    No prý neni, ale kdo ví, každý mi řekl, že tam být nemá. Jen tak teoreticky, když tam bude a já bych to zapojil bez ní, půjde to nějak odstranit přez diagnostiku, aby jednotka šlapala bez toho? Já to těchle věcí vůbec nevidim.
  13. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Dík, už sem na to koukal. Právě, že majitel ví, co to je, už sem ho ptal a je si stopro jistý, že tam je. Sice i v citroenu řekli, že to nemá, jenže kdo ví, co tam kdo dělal. Blbý je, že už je pozdě na zkouknutí, protože mu mám zítra ráno dát vědět jestli to chci, jinak to prodá někomu jinému. Dal by mi to i se svazkem pod palubkou spínačkou klíčke, ale nevím nevím, jestli to mám vzít. I když prodat dál by to asi nebyl problém.
  14. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Rychnov nad Kněžnou, stejně tam budu muset pro zadní nápravu, tak si holt vezmu víc pěněz a přiložil bych i motor. Nejradši bych ho vzal i s tim BSI, ale bojim se, že bych pak zas prodával, protože to nepojede.
  15. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Tak nevím, majitel mi tvrdí, že tam BSI stoprocentně je, protože bylo špatný a měnili ho za jiné. Auto prý není žádná přestavba. takže o víkendu asi vezmu auto a dojedu to omrknout, možná by šla ještě sehnat el. ze staršího modelu, nebo 306gti, ale moc tomu nevěřím. Pokud se to bez BSI nehne a nejde to nijak upravit softwarově, tak to pro mě asi nemá smysl kupovat co? Jen pro informaci, byl by to komplet motor naj 120tis, i s kompletní kabeláží, jednotkou a BSI za 7000kč... Což mi přijde jako moc pěkná cena.
  16. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Aha, tak to by byla paráda, majitel mi právě řekl, že BSI má, zkusím mu zavolat, mám to skoro 200km od bydliště, tak se mi nechce jezdit naprázdno, protože kdyby BSi bylo, tak to asi rozchodit nedokážu. Od jakého roku ho xsara má?
  17. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Pleteš se, novější modely maj BSI, a tahle ho prý zrovna má, kdyby nebyl, tak to dokážu udělat bez větších problémů... Jinak ano, potřebuju jen přeházet vše v motorovém prostoru. Ř.j. je Magnetti Marelli IAW 1AP.10, schéma od jejího zapojení mám, ale je to asi starší verze bez BSI.
  18. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Vin: VF7N6RFSF36115882 Podívej se mi prosimtě na ty schémata, potřeboval bych to vědět co nejrychlejc, než to prodá někomu jinýmu.
  19. F.I.K

    jiný motor do p306

    Když se takhle blbě ptáš, tak o tom radši nepřemýšlej, jinak samozřejmě, že to de. Pokud bys to opravdu chtěl dělat, tak si uvědom, že na tom linku je naprosto jiný typ motoru, než máš ty, takže je potřeba nejen motor s kabeláží a jednotkou, ale i všechny držáky, převodovka, pak potřebuješ jiný první díl výfuku, nebude ti pasovat ani jedna hadice, jiný poloosy a nejlépe jiný brzdy. A ještě dost dalších problémů. Jestli chceš předělávat stávající auto, tak sežen nějakou totálku se sdravym motorem.
    • 8
  20. F.I.K

    Vyřazení BSI- schéma el. Xsara VTS

    Tak můžu mít motor, ř.j. kabeláž z motorového svazku, BSI, vin taky nebude problém, klíček se spínačkou a asi bych mohl mít i kabely zevnitř z vozu. Konektory a kabely si nabastlim, v tom by problém nebyl. No z nerozvážnosti jsem do 306 narval Mi-16, funguje mi všechno, až na ty budíky. Ted mě čeká repase toho Mička, nová převodovka a dodělání právě těhle blbostí. Xsara by měla být ve většině věcí identická s 306, jenže já mám starší model bez BSIčka, takže mě ted zajímá hlavně, jestli když zapojim mototorový svazek na zbytek bez BSIčka, tak jestli ta řj poběří jak má, případně, jestli bude potřeba nějak odkodovat imobilizér.
  21. Nedokázal by mi někdo poskytnout schémátko elektroniky (aspon motorový svazek) Od Xsary 2,0VTS? K mojemu problému, potřeboval bych na stávající elektroniku v 306 1,6, která nemá BSI nabastlit motorový svazek i s řídící jednotkou právě z té xsary, ale nevím, co všechno má bsi pod kontrolou. Dále, pokud motor na elektronice bez BSI poběží, pude mi bez ní zprovoznit Tacho a otáčkoměr? Nejlepší by bylo to schéma, nějak ho nemůžu dohledat.
  22. V blízké době se chystám z auta vytáhnout motor a mimo jiné půjde dolu hlava, která se nechá srovnat budou se leštit kanály lapovat ventilová sedla atd.. Na celém motoru chci měnit gufera a těsnění. A ted k problému: Vůbec netuším, kolik má motor nalítáno a tak trochu mám strach, aby nebyl vyběhanej, proto by mě zajímalo, kde a za jakej peníz by se nechali sehnat kroužky, písty, šály a ostatní věci, co by mohly být v pí..
  23. F.I.K

    Barvení ALU kol

    Já žádnej základ nedával, kola byly celkem dost olezlý, bral jsem to myslim 120, pak šel na hliník rovnou plnič, ten sem brousil asi 600, pak 1000 a na to barvu. Ted si nevzpomenu na typ tý barvy, ale neni přelakovaná, je to bílá barva, a už přez půl roku bez problémů.
  24. Nikdo neví?
  25. Potřeboval bych, jestli by se mi nějaká dobrá duše nepodívala do nějakého záznamu, jaký je rozdíl mezi těhlicí z 1,6xr a jakoukoli 306 s 283mm kotoučem. Dále bych potřeboval vědět jaký je rozdíl v uchycení brzdiče T-16 a např GTi-6, nebo S16. Potřebuju to z tohoto důvodu: Mám na autě malý brzdičky a chci větší, nedávno jsem si koupil přední brzdy z T-16, ale ty mi absolutně nepasujou na těhlici. Situace je taková, že bych nerad poslal další peníze do velkých brzd z 306 a pak zjistil, že je potřeba i jiná těhlice. Díky
×
×
  • Vytvořit...