Tak můžu mít motor, ř.j. kabeláž z motorového svazku, BSI, vin taky nebude problém, klíček se spínačkou a asi bych mohl mít i kabely zevnitř z vozu. Konektory a kabely si nabastlim, v tom by problém nebyl. No z nerozvážnosti jsem do 306 narval Mi-16, funguje mi všechno, až na ty budíky.
Ted mě čeká repase toho Mička, nová převodovka a dodělání právě těhle blbostí. Xsara by měla být ve většině věcí identická s 306, jenže já mám starší model bez BSIčka, takže mě ted zajímá hlavně, jestli když zapojim mototorový svazek na zbytek bez BSIčka, tak jestli ta řj poběří jak má, případně, jestli bude potřeba nějak odkodovat imobilizér.