ja bych na ten motor dal zvody 4-2-1 na chip sa vykašlal hadam uplne a spravil ešte poriadne sanie a komplet prechodny vyfuk a buď si vedomi toho, že ked tam daš ostre vačky tak s autom už nebudem môcť jazdiť do mesta ani nikde na normálne jazdenie, pretože motor pod 3000otačok pojde nap*ču, bude lenivi alebo s nim bude trasť, cukať.....
a ked chceš ten chip tak ho nehaj spraviť už po komplet všetkých upravach a u firmy ktora ti to spravi namieru (aby ti tam nenahrala len upravene mapy alebo program všeobecne pre dany neupraveny motor)