Přejít na obsah

winco

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 349
  • Registrace

Vše od uživatele winco

  1. winco

    uprava motoru 106 S16

    ja bych na ten motor dal zvody 4-2-1 na chip sa vykašlal hadam uplne a spravil ešte poriadne sanie a komplet prechodny vyfuk a buď si vedomi toho, že ked tam daš ostre vačky tak s autom už nebudem môcť jazdiť do mesta ani nikde na normálne jazdenie, pretože motor pod 3000otačok pojde nap*ču, bude lenivi alebo s nim bude trasť, cukať..... a ked chceš ten chip tak ho nehaj spraviť už po komplet všetkých upravach a u firmy ktora ti to spravi namieru (aby ti tam nenahrala len upravene mapy alebo program všeobecne pre dany neupraveny motor)
  2. winco

    Trošku z Vlčkoviec

    to jdeš aj odmasťovať??? zober obyčajnu vlchku handru, umy dane miesto, utry do sucha a lapíš ja tak lepil všetky nalepyk alebo to len oblej okenou ta tež odmasťuje
  3. winco

    Trošku z Vlčkoviec

    vcera stalo auto cely den pred domom v nr.kde mas na mysli ze si ma videl?asi si ma mylis tak bolo pred barakom rodinym ale videl som vo dvore napis autodiely alebo take niečo.....a bolo to v takej uličke za mlynami, cesta rozdelena ostrovčekom:) včera som tade šiel dva krat a hned som vedel že to auto od niekial poznám
  4. winco

    Trošku z Vlčkoviec

    jozefsv-> cos delal dnes v nitre pri predajni s autodielmi??? inak jak tak som pozeral fotky tak som začal lutovať, že som sa neučasnil
  5. ja mám problem podobny akurat ešte nevim či maji kola vôlu(som čul objavil to vlakno) ale sere ma to že mi niečo bucha(štrngoce) pri prejazde nerovnosťou ale mám taky dojem že mne to robi na prednej naprave alebo že by to bolo zo zadu???? to čul moc ani nevim povedať, som si už na to zvik
  6. winco

    CHIP-Tuning 206 1.6 16v

    to ja by som utratil na stavitelny podvozek ale ovela pravdepodobnejšie je že to prevozim
    • 13
  7. winco

    CHIP-Tuning 206 1.6 16v

    a stoji ti to za to??? 6kW za 250€ to rači prevozim
    • 13
  8. winco

    CHIP-Tuning 206 1.6 16v

    ked chceš tak si nehaj namapovať jednotku na 100oktanove palivo a auto pojde torchu lepšie a spotreba taka ista akurat 100oktanove palivo je trochu drahšie
    • 13
  9. winco

    hladam mojho peugeotika 206

    toho peugeota poznám na par drobnosti je hezky když ho uvidim dam ti vedieť
    • 11
  10. winco

    ukažte svoji 206

    inak peugeot09 ty proč neukažeš tu svoju \"karu\" aj nam ostatnym
  11. ferda tam nema absolutne nič.......to čo tam je na tej mriežke take svetle na jednej aj druhej strane ja obyčajne svetlo zo slnka pretože tieň nezakryje celu mriežku a denne svietenie je o dosť hrubšie ako ta plastova mriežka a hento je tenulinke
  12. winco

    Crash test Škoda Yeti vs. Superb

    určite prebehne ale si myslim, že ten naraz tam bude aj tak o niečo silnejši ako do tej steny pretože hned v prvej stotine sekundy narazu predsa bude rýchlosť dvojnasobna ako ked naraziš autom do steny........a v konečnom dôsledku radšej by som platil škody na jednom zdeformovanom aute ako na dvoch [upravil dne 10/9/10 od winco]
  13. winco

    Crash test Škoda Yeti vs. Superb

    Qcko ma pravdu.....pretože stena ti vyvinie pri naraze rovnaku silu ako druhe auto iduce v protismere tou istou rýchlosťou ako ideš ty.......ale zase ide tam aj o to že niekažda stena vydrží naraz v 90 km/h takže sa z časti zdeformuje, zniči a tým sa uvolni pohybova energia v prospech auta..takže je to trochu lepšie ako dve auta ale vice menej učinky su zhruba rovnake
  14. winco

    ridici co nesviti a neblikaji

    ja som si všimol, že nove škodovky a VW maju ako denne svietenie už zo serie nastavene že po štarte sa zapnu predne hmlovky a potom mi to vždy sviti priamo do oči ..... a dosť vela iných aut sa po tom opiči a sviťa hmlovkama edit: shark ma o sekundu predbehol [upravil dne 9/9/10 od winco]
    • 61
  15. winco

    ridici co nesviti a neblikaji

    no aj pri vjazde do kruhoveho blikam akurat ked planujem použiť prvy vyjazd takže to je ako keby som na normálne kryžovatke odbačal do prava......podla mňa je to celkom rozumne pretože ten čo čaka na tom vjazde cez ktory ja planujem vyjsť, nemusi tolko čakať kým sa ja spamatam a premavka je potom plinulejšia Ovšem ti čo blikaju predčasne aspoň jeden vyjazd su podla mňa totalny debilove a to nehovorim ešte o tých čo počas jazdy v kruhovom blikaju dolava
    • 61
  16. winco

    ridici co nesviti a neblikaji

    ja svitim furt či je jasna oboha a slnko sviti o sto šeť alebo je šero či tma.....ty čo nesviti sem tam prebliknem a sem tam ne (jak už bilo napsano, malo kto pochopi).....ale najvac ma dokaže nasrať v noci alebo už tak na večer ked idem a bez toho aby bola hmla alebo dažď tak niektory zapnute aj hmlovky :grr:grr a čo sa týka blikani tak to dodržujem poctivo akurat ked obieham či už auto alebo chodca alebo ciklistu alebo jamu tak blikam vždy ked prechadzam do laveho pruhu tak blikam vždy ale pri navrate do svojho (praveho) pruhu tak už neblikam, mi to pride zbitočne (samozrejme že sa nezaradim pol metra pred čumak druheho auta
    • 61
  17. winco

    206 by WINCO

    dekuji........no ja to mám už dlho taky pocit že je naklonene ale tak je mi to jedni auto sedi pekne a zatim som vydnal len repraky z kufru (asi 11kg dole) a rezerva aj s klietkou bola vonku a len som to projel jak to ide a mal som pocit že neake zlepšenie ale vyžšia moc ma ju donutila narvať spatky pod auto kým nekupim sprej na opravu pneumatik.....a dalej som vybral gumove koberčeky takže aj to šlo neake tie dve či try kila dole.........tak už len čakam na vyplatu a kupujem asi ten sprej a rezerva ide preč
  18. winco

    206 by WINCO

    tak som sa dnes prišerne nudil, tak som si trochu skrašlil a odlišil pegiho nemám fotku pred ale ta každy určite pozna ako to v serii vyzera :-P so zakrytu kapotu finalna podoba....inak nezda sa vam že to auto je tak divno naklonene??? ja keby stoji z kopca ale stoji na rovnom
  19. winco

    206 SW 1,6 16V

    vytej v klubu a krasne autičko
    • 14
  20. winco

    206 palubny PC

    máš mux alebo nemux verziu??? misto palubneho PC máš len hodiny??? ak máš mux a k displeju ti vede 5 kablikov tak stači len vymeniť displej, a spraviť na pravej pačke pod volantom zacvakaviace tlačitko a isť na diagnostiku spustiť funkcie......ked máš nemux verziu tak si v haji a možeš mať len hodiny inak ako možeš mať -1 prispevok ??
  21. winco

    Minizraz Vlčkovce

    no najmladší si určite neni, skús sa opýtať Medvěda kto je tu najmladší člen myslel som najmaldši člen čo ma opravenenie viesť motorve vozidlo ale to je jedno
  22. winco

    Minizraz Vlčkovce

    ked vy ste haranti tak ja som čo ??? najmladši člen klubu
  23. winco

    foto na fore

    ja to schválne neposlal dva krat to bola nahoda
  24. winco

    207 by MCabman

    ja vim čo sa stalo zaplnili sme fotkami databazu preto sa to premazalo............možno som to zle napísal ale viem čo sa stalo uplne presne a vkaldať fotky je dobra vec ako priloha ale lent ak priležitostne jednu dve fotky na rýchlo vložene ale nie cele vlakno mať fotky len v prilohach
  25. winco

    foto na fore

    ja to tu od rana vysvetlujem každemu do vlakna čo sa stalo a to s IT odelenim nemám nič společneho a jak tak čitam tak som mla uplnu pravdu v tom čo sa stalo a preto ja všetky fotky vkladam ako link a nie ako prilohu potom sa nemože stať, že by zmyzli pretože je to definovane ako text a nie ako obrazok aj ked sa to ako obrazok zobratzuje na monitore..ale nezasieram a nezaplňam zbitočne databazu
×
×
  • Vytvořit...