Cenu nedělám já, ale servis. Mohu tě jen ujistit, že práce bude udělaná dobře a cena nebude předražená. U opravy jsi přítomen, můžeš si odsouhlasit/zamítnout další související opravy, které se objeví při rozborce.
Teď jsem jim tam postavil znovu 206, teče topení. Dolívali jsme destilku, takže jsem se v servise domluvil, že do pondělka bude stát na dílně, aby to nepromrzlo.
Na nocleh bych ti dal tip, abys neplatil moc. Anebo bys přijel časně ráno.
Je mi jasné, že jet tak daleko je tak trochu bláznovství, ale je to \"na první dobrou\" - večer dojedeš domů s opraveným autem.
tel. 00420 583 411 572
[upravil dne 25.1.2013 18:45 od P607Olda]