Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. P607Olda

    predni pruziny

    Nejsmutnější je, že sami určitě viděli, jak to zdrbali, ale nemají tu chlapskou odvahu to přiznat a bezplatně vyměnit. Přitom je známo, že dodavatel by je vyměnil, po dohodě se servisem, i když už byly namontované a nebyly jeté (anebo málo jeté). Takhle se snaží udělat blbce ze zákazníka, i když je jasné, že tentokrát to neprojde. Ostuda hlavně pro vedoucího toho servisu.
  2. Děkuji:) Děláme už přes 20 let, po celé republice. V devadesátých letech jsem jezdil já, teď už jezdí jiní. Ale programátor jezdí jen vyjímečně, protože základem je dobré zadání, program se pak zpracuje ve firmě a do aplikace se posílá dálkově - na vzdáleném místě je servisák, který sleduje technologii a zařídí potřebné. Prosím, zeptejte se i známých. [upravil dne 1.2.2013 21:39 od P607Olda]
    • 7
  3. P607Olda

    příčníky univerzál

    Vzal jsem na pomoc vyhledávač http://www.omnipuls.cz/70-60-stresni-nosice.html#content a zjistil jsem, že 207 (ne SW) i 3008 mají fixní body. Šířka, tedy rozestup se dá nastavit na tyčích. Doporučuji širší tyče (tzn delší), já mám 135 cm. Doporučuji vyšší patky, je to lepší na univerzální montáž čehokoli i do budoucna. V obchodě by ti i telefonicky poradili. Je možné, že když si vyhledáš - vytipuješ pro 207 i 3008, vyjde ti stejná sestava. Mnoho podrobností čti zde, 5008 je podobná 3008-ce: [upravil dne 1.2.2013 20:57 od P607Olda]
  4. P607Olda

    příčníky univerzál

    3008 má hagusy, nebo fixní body? 207 má co? Na fotce jsou fixní body 5008 - jsou to takové hříbky s dírou:
  5. P607Olda

    Engine immobiliser fault

    Asi polovina dodelavanych je spatne zapojena a vyzira baterku. [upravil dne 29.1.2013 12:42 od P607Olda]
    • 6
  6. P607Olda

    Peugeot 308

    1,4 je opravdu ve spolupráci s BMW? Myslel jsem, že jenom THP.
  7. P607Olda

    Engine immobiliser fault

    A zkusit, jestli alternátor řádně nabíjí - zkus ještě před koupí baterky. Nastartované se světly musí mít 14,5 V. Není tam dodělávané jiné rádio?
    • 6
  8. P607Olda

    Peugeot 308

    Pokud jsi nespokojen, mohl bys auto zkusit prodat. Jaká by byla cena? Je tady rubrika Inzerce, možná se někdo najde. Speciálně tady v okolí - znáte můj až nemístný optimismus s ohledem na místní nejmenovaný servis... [upravil dne 28.1.2013 18:56 od P607Olda]
  9. P607Olda

    Kríza PSA?

    Volné pátky pro všechny - to by byl vítaný krok v boji s nezaměstnaností - a všichni by to uvítali.
    • 9
  10. P607Olda

    Vyhrievanie sedačiek

    Bude, stačí kleknout na sedák a přetrhne se. Pokud to opravdu chceš opravit, tak rozebrat potah a opravit - secvaknout trubičkou, anebo nahradit vyhřívacím drátem z koupené elektrické podušky na 12 V.
  11. P607Olda

    Peugeot 308

    PS: anebo je to motor typu THP - pak je to jasné
  12. P607Olda

    Koupě P 306 na co se zaměřit?

    Za 6 t. se zaměř jenom na to, aby interiér byl příjemný, tedy nebyl smrad a nebyl špinavý. Zda je auto po bouračce, neřeš - když jezdila ona, budete jezdit taky. Pokud jmenované věci nebyly nedávno dělané, tak zadní náprava bude vyžadovat repas (7 t.), guferka budou žrát olej (asi 3 t.). No a bude tam eko-výpalné. Jinak běžně - vysmolit se může cokoli, ale co bys chtěl, za 6 t.?
    • 6
  13. P607Olda

    Peugeot 308

    Havliv1: pokud je v záruce, reklamovat, po stejných závadách je nárok na vrácení peněz. Pokud není v záruce, prodat. Je s podivem, že se na řešení musíš ptát na internetu, spousta lidí prodává věci, aniž by museli žádat o radu. Pozn.: tykám, protože účastníci diskusí si tykají. Anebo byl dotaz myšlen jinak? Bez jakékoli specifikace a pokusu o nápravu nelze reagovat. [upravil dne 27.1.2013 18:07 od P607Olda]
  14. P607Olda

    Lišta na hever

    Taky jsem to měl. Narovnal to, ale pak už jsem to zvedal za nosníky.
    • 8
  15. P607Olda

    Řazení

    Jak píše ozzy56, nechat auto u nich vystydnout přes noc. Jinak - zřejmě tam zlobí synchron - neroztáčí dvojkové kolečko - vyměnit olej i s případným proplachem, anebo vyměnit převodovku. Na vrakáči bude převodovka za asi 2,5 a montáž za 1,5 - kdyby nebylo v záruce, tak to takhle opravíš a máš pokoj.
  16. Vyřešeno. Přišla SMS, že reklamace je vyřízena. V LIDLu nám vrátili peníze, bez jakýchkoli řečí. Zřejmě se jim těchto vysavačů vrátilo hodně nebo všechny. V každém případě maximální spokojenost. Nebudu se bát tam koupit další věci.
  17. P607Olda

    auto plave a vibruje

    Cenu nedělám já, ale servis. Mohu tě jen ujistit, že práce bude udělaná dobře a cena nebude předražená. U opravy jsi přítomen, můžeš si odsouhlasit/zamítnout další související opravy, které se objeví při rozborce. Teď jsem jim tam postavil znovu 206, teče topení. Dolívali jsme destilku, takže jsem se v servise domluvil, že do pondělka bude stát na dílně, aby to nepromrzlo. Na nocleh bych ti dal tip, abys neplatil moc. Anebo bys přijel časně ráno. Je mi jasné, že jet tak daleko je tak trochu bláznovství, ale je to \"na první dobrou\" - večer dojedeš domů s opraveným autem. tel. 00420 583 411 572 [upravil dne 25.1.2013 18:45 od P607Olda]
  18. P607Olda

    auto plave a vibruje

    zori29: můžu tě pozvat sem, kvalita bude OK a cena taky. Je to několik set km a asi i jeden nocleh, abys tady byl ráno v 8. Rozmysli v klidu, jestli se ti to vyplatí.
  19. P607Olda

    SAHARY!!!:-(

    Já myslím, že jak zastavíš, tak teplem od chladiče to rozpustí samo.
    • 7
  20. P607Olda

    auto plave a vibruje

    5 až 8 t. Mně například měnili i prasátko a čistili brzdy. Je to individuální. Orientuj se podle dobrého jména servisu (doporučení), ne podle ceny!!! Špatně udělaný repas zalevno ti bude nanic. [upravil dne 25.1.2013 13:53 od P607Olda]
  21. P607Olda

    Auto do 250 000kč

    Jak to dopadlo?
  22. Dave_k: nesouhlasím, vybírám popel lopatkou do kýble jednou za 2 měsíce, když si přitom otevřu okno, tak tah komína vcucne prach, opravdu to je (byla) bezproblémová činnost. Vysavač jsem dostal od tchýně, jako dárek, který jsem nemohl odmítnout. Taky že jsem co nejdéle odkládal jeho vyzkoušení - pohlédnout do tváře tvrdé realitě. Nejraději bych ho byl vrátil hned po Štědrém dnu nerozbalený, ale to přece s dárkem od tchýně nejde:grr:grr
  23. A pokud potřebuješ opravdu prostor v autě, tak Expert nebo dokonce Boxer jsou mnohem prostornější, ale ve stejné ceně, jako 807.
  24. Kolikrát přemýšlím, jaké procento jízd se jede v 6-ti a jestli není lepší na tak malý počet jízd mít, nebo si domluvit druhé osobní auto. Než jezdit pořád takovým velkým, často i sám nebo ve dvou. (spotřeba, pneumatiky, opravy) Já jsem si pořídil 7-místné a zatím jsme jeli v 6-ti snad 25 km. Takže když rozpočítám cenový rozdíl (asi 25 t. včetně kůže) tak mi vychází 1000 Kč/km za toho 6-tého pasažéra. A to se vyplatí [upravil dne 21.1.2013 13:33 od P607Olda] [upravil dne 21.1.2013 13:36 od P607Olda]
×
×
  • Vytvořit...