Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. Pokud se problémy zmenší na \"ujet 400 km\" - no popřemýšlej. Už sem jeli i z Prahy, ze Zlína, myslím že nelitovali. Ale to neva, servis Nečas Zábřeh má dost práce i tak. Hlavně si nenaběhni na levné řešení.
    • 13
  2. Psal jsem jinde: 5 až 8 t. Mně například měnili i prasátko a čistili brzdy. Je to individuální. Orientuj se podle dobrého jména servisu (doporučení), ne podle ceny!!!Špatně udělaný repas zalevno ti bude nanic. Takže se nesnaž vyzrát na to, že koupíš levně díly a pak budeš horko těžko shánět garážistu, který bude ochoten dělat z přinesených dílů. Mám pro tebe návrh, vypadá bláznivě, ale je to jistota: přijeď tady do Zábřeha na Moravě, tel. 583 411 572, udělají ti to v dobré kvalitě a za dobré peníze. Budeš stát u opravy a vysvětlí ti, co dělá a proč. [upravil dne 12.6.2013 08:00 od P607Olda]
    • 13
  3. P607Olda

    Aplikace na srovnání cesty

    oddie: jako obvykle správná odpověď
    • 28
  4. Je fakt, že na jedné 406-ce nám svítilo ESP, když prý byly nestejně sjeté gumy, přední vůči zadním.
    • 11
  5. P607Olda

    Automat pls help

    Hlavně jeď k někomu, kdo má dobré reference, kdo to dělá pravidelně. Na Zlínsku se tolik nevyznám, ať někdo poradí.
    • 14
  6. Když brzdíš, jsou rázy (do volantu?), takové hukání? Jestli ne, tak jezdi.
    • 7
  7. Koukni na nárazovou pojistku - červené tlačítko pod kapotou.
    • 35
  8. P607Olda

    Automat pls help

    Olej se. má pravidelně měnit, tím nic. nezkazíš, ale můžeš tomu pomoct
    • 14
  9. P607Olda

    Automat pls help

    Začni výměnou oleje.
    • 14
  10. P607Olda

    Nenastartuje

    Díky, že jsi napsal vyluštění. :DTy rady tady bereme jako hádankářskou soutěž, kdo uspěje nejlíp.
  11. P607Olda

    MOTOR RHZ vysoká spotřeba

    Začni tím, že změř spotřebu podle PP po rovině při 90 km/h, v obou směrech. Měla by být pod 5 l/100 km. Pokud bude více, je potřeba to řešit.
  12. Plot pořeš nejlevnější pletivo a tyčky, garáž počká. Tos asi nechtěl slyšet... A ještě zkušenost: než to všechno vyběháš, tak máš jednodušší těch 100 t. řádně vydělat jako tesař - pokrývač. [upravil dne 10.6.2013 11:21 od P607Olda]
    • 19
  13. P607Olda

    Kabinovy filtr

    Co já mám na mysli je takové kolínko, zřejmě potrubí vzduchu. Je někde hodně nahoře. To mu tam nešlo nasadit zpět.
    • 34
  14. Už jsem našel seznam dílů. ale nemám ještě návod. http://www.powertools-aftersalesservice.com/public/boschlg/service?p_auth=rYA7l2id&p_p_id=WSRP_bc93764e__6873__4b00__9a29__b331c9759da9&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_WSRP_bc93764e__6873__4b00__9a29__b331c9759da9_wsrp-navigationalState=L1dGUy9QVEFTLVBULVNJUy1TaXRlL2NzX0NaLy0vQ1pLL1ZpZXdQcm9kdWN0LURpc3BhdGNoO3BnaWQ9Yjg5YjJjZDEwMjNlNjYwOThkZmZkZWQyZjk5ZnFYTUVwN3VvO3NpZD1tdnFwV0hfUlJ2OHBHQzVsV3k2MW8zQmFqREVhdXZ4NkdGbz0*
  15. To jsou profesionální nástroje (tools). Podobná stránka pro hobby sekačky?
  16. P607Olda

    Kabinovy filtr

    Pořadí fotek a komentáře ať zkontroluje OldasII, případně je upravím a pak tuto poznámku smažu.
    • 34
  17. P607Olda

    Kabinovy filtr

    PS info ode mne: prý se má přitáhnout vzduchové vedení směrem dolů, bez demontování.
    • 34
  18. P607Olda

    Kabinovy filtr

    A pak uz jen zbyva vytahnout stare filtry a vymenit je za nove. Jsou tam ulozeny nad sebou
    • 34
  19. P607Olda

    Kabinovy filtr

    Pak se musí zmacknutim uvolnit tenhle plastovy kryt.
    • 34
  20. P607Olda

    Kabinovy filtr

    Fotky od OldasII: Je třeba tahem dolu vysunout tenhle „vyfuk“
    • 34
  21. geometrii sotva,, vzadu je tuha naprava, neni co nastavovvat. Ruzna prilnavost ruznych gum,, zvlaste nove jsou kluzke do 500 km..
    • 11
  22. PP zrcátko zespodu. Ohmatej si jinou 306 anebo i 406, kde to je. Doporučoval bych to tak udělat. Na jedné 406 jsem dal čidlo k přednímu nárazníku a po zastavení se tam šířilo teplo motoru a ukazovalo to moc. Za jízdy ukazovalo správně.
    • 9
  23. P607Olda

    Zadni svetlo

    Normální boční zadní světlo? Dvě matice a pak tahat dozadu auta.
    • 9
  24. P607Olda

    Kabinovy filtr

    Tak s tím \"výfukem\" je to dobrá otázka, protože můj servisák ho sundal a pak ho tam nemohl dostat zpět, takže je dost zásadní informace, zda se musí sundavat, anebo ne. Pošli mi fotky na 607@email.cz, dám je sem.
    • 34
  25. P607Olda

    Cena vasi 5008

    Klepání při brždění: jinde se tady píše, že jsou to zadní silentbloky na ramenech. Prý je mění za tvrdší. Zavolej do Bystřice n.P., zda ti to potvrdí.
    • 51
×
×
  • Vytvořit...