Ja som to začal kontrolovať od strany baterky (aby ma nekopla sieť). Takže som dal baterku a kontrolujem, prečo nejde menič na 230 V. Zatiaľ som prišiel na to, že z baterky ide odpor a za ním dióda (bola prerušená, tak som premostil inou diódou), ale operák 17324 dostáva napájanie len asi 3 V. Procesor nedostáva žiadne napájanie.