Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. Zvedák má 130 mm. Přinejhorším auto přizvedneš rukou (zůstane v té horní poloze), anebo budeš přezouvat nad mírnou prohlubní.
    • 30
  2. Rozhodně to oživí obchodní bilanci prodejce. A taky jeho přesvědčení, že na všechno se najde zákazník. Jak se ti projevují mrtvé pneu?
    • 20
  3. P607Olda

    auto plave a vibruje

    Repas zadní nápravy. Předešlé investice byly možná zbytečné, nejprve to identifikovat a až potom investovat.
    • 25
  4. Zatiaľ vďaka, večer nad tým budem ešte špekulovať. [upravil dne 30.10.2012 09:52 od P607Olda]
    • 21
  5. to je výstup 230 V zálohovaných
    • 21
  6. Osciloskop mám, oddelovacie trafo nie, ale snáď by som zostavil z dvoch sieťových za sebou. Dobre, skúsim to (zajtra) tak, ako hovoríš, ak sa z baterky možno nedá naštartovať.
    • 21
  7. Ja som to začal kontrolovať od strany baterky (aby ma nekopla sieť). Takže som dal baterku a kontrolujem, prečo nejde menič na 230 V. Zatiaľ som prišiel na to, že z baterky ide odpor a za ním dióda (bola prerušená, tak som premostil inou diódou), ale operák 17324 dostáva napájanie len asi 3 V. Procesor nedostáva žiadne napájanie.
    • 21
  8. Vačší integráč (procesor?)
    • 21
  9. Ešte som vyfotil označenie súčiastok po strhnutí nálepiek: menší integráč:
    • 21
  10. jj, to je ono
    • 13
  11. 7
    • 21
  12. 6
    • 21
  13. 5
    • 21
  14. 4
    • 21
  15. 3
    • 21
  16. 2
    • 21
  17. 1
    • 21
  18. P607Olda

    Zadne kotuče vplyv

    Zájdi na STK na válce. Zistia, ktorý to robí.
  19. v záběru, kdy je větší síla = točivý moment
    • 13
  20. Poloosa, vnitřní kloub co je v převodovce. Zřejmě pravá, ale může být i levá.
    • 13
  21. P607Olda

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Cinicman, raději mlč.
  22. P607Olda

    Ostrekovace svetiel neostrekuju

    Ty máš diagnostiku i na ostřikovače? (stříká - nestříká):D:D Mně se stalo, že krytky přimrzly, čerpadlo dalo velký tlak a tělo čerpadla prasklo. No, snad budeš mít štěstí a bude jen vypadená hadice.
    • 25
  23. P607Olda

    Ostrekovace svetiel neostrekuju

    zmrzlo
    • 25
  24. P607Olda

    Ostrekovace svetiel neostrekuju

    Prasklo čerpadlo. Horší je, že tudy vyteče kapalina, takže bude sucho... [upravil dne 29.10.2012 13:46 od P607Olda]
    • 25
  25. Podvečer vyfotím. Sú tam 3 integráče, z toho 2 majú nalepené štítky:(
    • 21
×
×
  • Vytvořit...