Můj názor (asi máte jiné):
Řetezy se používají vyjímečně, přestože firemní auta hodně jezdí do terénu, tak je obvyklé, že jedny koupené řetězy se použily 1 x v životě. Pak se koupilo auto s jiným rozměrem pneu atd. Takže doporučuji nekupovat, anebo nejlevnější.
Nabíječka: když máš v pořádku auto, tak není potřeba - je potřeba udržovat auto v pořádku. Když zapomeneš světla svítit, tak je většinou rychlejší nastartovat pomocí kabelů, než čekat půl- až hodinu u nabíječky. Na celý život se jedna doma hodí, mám tu nejjednodušší, tedy trafo s jednou (nebo dvěma?) diodami a ampérmetrem, dá asi 4 A. Na vyjímečné situace to pomůže, ale ty vyjímečné situace by neměly nastat.
Kabely: ty se hodí. Kvalitní? Jak chceš. Když jsou tenké, tak slouží k nabití - povzbuzení vlastní baterie a ta pak dá energii. Kvalitní jsou lepší. Já nevěřil kupovaným, tak jsem na kleštiny z kupovaných přidělal pořádný kabel od elektrikářů.
Termoplachta: je fajn, a největší otázka je, kam ji ráno dát, když je mokrá od sněhu, aby uschla, neplesnivěla a nepřekážela v autě. Doporučuji kus igelitu zavřít do dveří a po týdnu si vzít jiný, až se tento roztrhá.
Přímotop 120 W: jsem měl udělaný na Š105. Trochu to pomůže, moc ne. Potřebný výkon by byl tak 1 až 2 kW.
[upravil dne 28.11.2013 18:54 od P607Olda]