Ahoj lidi, oživuju tohle stré téma, abych nezakládal nové. Mám 307 2,0 Siemens a neustále na mě problikává hláška o vodě v palivovém filtru. Měněno několikrát ( měním s olejem ) ale nemá to vliv, nahodile se rozsvěcuje pořád. Teplé, studené, je to fuk. Někdy 2000,- km klid, pak 10x za den. Odpojil jsem kabel z čidla na filtru a dělá to pořád
Vypozorval jsem, že pokud se hláška ozve a trozsvítí se kontrolka, stačí na chvilku šlápnout na spojku i brzdu zároveň a zhasne, nicméně objeví se do pár vteřin znova. Napadá vás souvislost? Případně jak a kde to v PP2000 vypnout? Mám čínu, ale ještě jsem to tam nehledal.
Díky za nápady.