Přejít na obsah

twoolf

Uživatel
  • Počet příspěvků

    700
  • Registrace

Vše od uživatele twoolf

  1. tak ještě zjistit, jestli na ně jde proud, když staruješ. V -5 by rozhodně pár vteřin měla svítit k nim připojená zkoušečka. Doba svícení nemusí odpovídat době svitu kontrolky v palubce ( alespoň na všech autech jsem to zatím tak měl ). Každopádně by to chtělo někoho s diag, kdo tuší co a jak. Jestli se nepletu, tak čidlo teploty nasávaného vzduchu je ve váze vzduchu, hledal bych tam. Pokud se pletu, tak mě opravte
    • 19
  2. kurňa, slušná odvaha to tahat na laně...
    • 60
  3. twoolf

    zadní tlumiče

    Asi to sem moc nepatří, ale zbytečné zakládat nové téma. Mám teď Break a příjde mi strašně tvrdý v porovnání s předchozím SW. Zadek úplně odskakuje a na příčných hrbech je to taky mazec. Silentbloky jsou nic moc, ale nejsou roztrhané¨. S tlumiči jsem byl na testu a jsou prý OK, značka na nich není., Zdá se mi, že to i víc sedí na zadek, pera jsou správná, alespoň tak vypadají Napadá Vás něco? Čekal jsem, že bude měkčí než SW. Můžou to dělat utahaná pera??
    • 6
  4. nene, stačí jen ten otočný konec pro zadní stěrač. Vydloubneš tlačítko PP a pak juž tě to povede. Jde sundat jen ten konec. Někde to tu je i s komplet návodem s fotkama.
  5. Bez diag asi zbatečná polemika. Nech si to napíchnout a pak bádej, jinak budeš jen do blab měnit díly a bude to stát kopici peněz a času.
  6. to bude ulomený kontkt tlkačítka PP a někde ti tam uvnitř cestuje. Rozebrat, vyčistit, naletovat. Řešil jsem také a šlape dodnes ku spokejenosti ( páčky jsem si přendal po nehodě do druhého auta, kde praskl blinkr ) Zkus pohledat, návod tu je. Řeší se třeba tady :
  7. Nenapadá někoho něco, už začínám být bezradný. Štve mě to neustálý pípání, kdyby to šlo nějak vypnout budu spokojený. Dík
    • 7
  8. twoolf

    abs esp asr stále nejde

    tak jsem zkoušel snad všechno. Kabely v pořádku až do RJ v podběhu, čidlo vyčištěné a pak i vyměněné za jiné a pořád stejné. Dle diag jede LZ kolo stále nějakých 699 km/h nebo tak nějak. Kontrolka se rozsvítí hned, někdy po pár stech metrech. Už mi docházejí nápady, teda kromě vadné RJ, ale jediná hláška v PP2000 je chybný údaj LZ kola, jinak nic. Napadne někoho něco? Nemůže to souviset i s chaoticky se rozsvěcující hláškou Water in diesel fuel filter ( kabel odpojený, někdy svítí, někdy ne. Smaže to podržení pedálu spojky a brzdy pár vteřin...) řeším tady : mám v tom asi netopejry...
    • 31
  9. twoolf

    abs esp asr stále nejde

    Koblih : na diag mi to hlásí právě jen chybu LZ kolo, neustále točí stejné otáčky i po odpojení, předpokládám, že je to přerušený drát...
    • 31
  10. Ahoj lidi, oživuju tohle stré téma, abych nezakládal nové. Mám 307 2,0 Siemens a neustále na mě problikává hláška o vodě v palivovém filtru. Měněno několikrát ( měním s olejem ) ale nemá to vliv, nahodile se rozsvěcuje pořád. Teplé, studené, je to fuk. Někdy 2000,- km klid, pak 10x za den. Odpojil jsem kabel z čidla na filtru a dělá to pořád Vypozorval jsem, že pokud se hláška ozve a trozsvítí se kontrolka, stačí na chvilku šlápnout na spojku i brzdu zároveň a zhasne, nicméně objeví se do pár vteřin znova. Napadá vás souvislost? Případně jak a kde to v PP2000 vypnout? Mám čínu, ale ještě jsem to tam nehledal. Díky za nápady.
    • 7
  11. twoolf

    sensor na viku nadrze

    mě to přijde spíš na senzor v nádrži na aditiva, než na naftové
    • 25
  12. twoolf

    abs esp asr stále nejde

    Připojím se do tématu. LZ kolo mi jede nějakých 699 km v hodině nonstop, kontrolka svítí, ABS/ESP/ASR nefungují. Čidlo OK, zkoušeno v jiném autě. Napadá mě přerušený kabel, ale netuším, kudy vede až dopředu k LP blatníku, kde je jednotka Když PZ čidlo odpojím a nastartuju chová se to stejně jako LZ, z toho usuzuju na přerušený obvod. onektor čidla je OK.
  13. já bych to řešil n vrakáči, nebo jeden doma mám v nabušeném autě
  14. twoolf

    Odhad prodejní ceny vozu P307

    Kurňa nemít to tak daleko, tak do toho jdu. Začal se mi poroučet focus...
  15. twoolf

    netlakuje turbo

    jako že z něj vytáhnuk kablíky a vrátil je možná v jiném pořadí
    • 11
  16. twoolf

    netlakuje turbo

    vadit by to nemělo, je to řízené v podstatě třídavým signálem. Asi by to chtělo pořádně zdiagnostikovat. Pokud je ventil OK a kabely taky, už nevím
    • 11
  17. twoolf

    netlakuje turbo

    tak bych pátral po špatny konektoru, už jsem jich pár na autě objevil, stačilo přišponovat a je po problému.
    • 11
  18. twoolf

    netlakuje turbo

    elektrické ovládání turna na 79kW nejspíš tě zlobí elektropneumatický ventil a zasekává se, můj názor
    • 11
  19. twoolf

    tažné zařízení

    Kdyby někdo sháněl, mám dva roky starý závěs bez RJ pro CAN Sorry za off topic
    • 48
  20. čtu svů jpříspěvek a koukám, že jsem už nepodal žádné info. S autem jsem po opravě najel nějakých 50tis. km problémy žádné. Spotřeba skoro stejná. Žádné tragické vibrace a pod. Můj setrvák byl natolik v háji že zmršil i převodovku, takže po výměně jsem otočil klíčkem, motoro chcípnul a bez rachotu. Lahoda pro ucho. Fungovalo naprosto v pohodě a v rámci rodiny jsme podobně pořešili další 2HDI a to k naprosté spokojenosti uživatelů.
    • 36
  21. na svém jsem nepoznal rozdíl, žádné vibrace a pod, spíš se projevila převodovka s jiným stálým převodem. Byl z toho dálniční letec a jelo to jak pila, než dolítal. Chodilo to naprosto v pohodě a nevydávalo divné zvuky při chcípnutí [upravil dne 12/7/13 14:47 od twoolf]
    • 36
  22. fuj, vařit setrvák.... nechám ti jednohmotu s přítlačákem i spojkou. 100k na tom ještě najedeš
    • 36
  23. twoolf

    Zotrvacnik

    vleze tam jednohmota z 66 kW včetně lamely. Na jízdě se nepozná nic, spojka má stejný průměr, takže to zvládne. Jednohmota snad ani zničit nejde, cena na vrakáči i s lamelou max 2000,- Mechanicky nesmrtelné a pokud vypadá dobře při koupi, vydrží tam 100tis. km. Vyzkoušeno, už na více autech. Nemám love na to, abych kvůli pískání vysolil takovou řachu za setrvák. Auto je tu proto, aby sloužilo mě, ne já jemu [upravil dne 8/7/13 22:02 od twoolf]
    • 22
  24. twoolf

    Auto netáhne a syčí....

    podle mě je to netěsné za turbem. podívej se na krátkou gumovou hadici hned za turbem, prý ráda praská. Nová v Peugeotu necelé 300,- ale výměna není práce, ale voser. Taky prý rádi praskají ty plastové trubky v podélných spojích. Kdybys potřeboval, mám tu jednu rozstřelenou se stejným motorem. SZ, nebo mail.
    • 6
  25. twoolf

    kolik naložím do 307?

    8x 25kg pytel cementu + dva dospělí a dvě děti. Drobet plave, jak má těžký zadek, ale frčí v pohodě.
    • 16
×
×
  • Vytvořit...