Přejít na obsah

twoolf

Uživatel
  • Počet příspěvků

    700
  • Registrace

Vše od uživatele twoolf

  1. tak jo, taky se přidám... mám tam žárovku, když jsem měnil podsvícení PP na 307. Chvílema by mě ďas vzal, jak tam chrastí. Mohužel, není v topení, ale v nějaké plastové výztuze přístrojovky. Magnetická není, takže magnet nepomůže. Asi jsem v pytli
    • 15
  2. taky mi praskaly žárovky 1ks na cca 14dnů. Vyměnil jsem baterku ( nějaký noname od Benexu s 58Ah ) za Varta silver dinamic 77Ah a už třetí měsíc jezdím na jednu sadu
    • 28
  3. twoolf

    Délka zavazadlového prostoru

    mrkni na moje rajčš, jsou tam obrázky s rozměry ve více konfiguracích
    • 8
  4. zkušenost nemá, vážně uvažuji o pořízení.
    • 63
  5. twoolf

    Diagnostika Lexia

    Navrhuju vyčkat co zjisti Tomyk každopadně originál za 5000,- se vyplatí hned při první závadě. Sice s tim budem laborovat ( stejně jako servisák v Peugeotu ) jenže každý připojení nás nebude stát 1000,-
  6. twoolf

    Diagnostika Lexia

    nechtěl by to někdo koupit a přeprodat s provizí? nemám zkušenosti s prodejem přes E-bay a moje angličtina taky nic moc...
  7. twoolf

    Lakovanie laminatu

    přebrousil bych, pěkně najemno a pod vodou. pak přestříknou plničem a rovnou barvu. Když to dobře odmastíš, držet to bude. Doporučím přelakovat bezbarvým lakem. Ať se ti to nestírá.
    • 30
  8. twoolf

    kufr

    máš pravdu, spletl jsem si to s 309. pardoon
  9. twoolf

    kufr

    myslím, že mikrospínač nemá s centrálem nic společného. Zkontroluj kontakty a motůrek. Případně jde přes P2000 zkusit odemknout povelem z BSI. Potíž bude spíš v motůrku.
  10. twoolf

    Lakovanie laminatu

    prave jsem lakoval spoiler Peugeot používá vodou ředitelné barvy, takže pozor na to. lakýrník říkal, že radějí žádný plnič, ani podklad. Dohladka vybrousit a lakovat spoustou tenoučých vrsviček, aby se stíhala voda odpařovat. Jak dáš silnou, sice je napovrchu suchý, ale uvnitř nevyschne.
    • 30
  11. twoolf

    BSI

    nesouhlasím s tím, že výměna je složitá ! Měnil jsem a trvalo to cca 20 minut ( půlku času zabralo párování imobilizéru ). Je fakt, že bez P 200 to nejde a je to docela nákladná záležitost ( cca 10tis )
    • 14
  12. twoolf

    barva LQAD

    Vert Idaho Nacre díky za tip
  13. twoolf

    zvuk jako traktor

    člověče, těřko radit, to se musí slyšet. Zajel bych nejdřív na diag. Vměnil jsem tepelnou sondu ve výfuku ( byla v haji, ale nic nikde nesvítilo ) a zvuk se výrazně změnil. Chtělo by to zjistit v jakém stavu je vstřikování - čerpadlo, vstřiky,... možná to ukáže diak v live datech.
  14. Ahoj lidi, mám typicky žabičkový SW ( asi nejběžnější barva z roku 2002 ) kod LQAD, podle service boxu zelená idaho. V žádném vzorníku ale není ani kod, ani název... neříká se té barvě obchodně i jinak? dík
  15. twoolf

    Kryt motoru

    nevíte někdo o rozumném shopu v CZ? Na Slovensku je to o polovinu levnější. Rozsekal jsem celý spodek o hromadu zmrzlého sněhu...
    • 7
  16. twoolf

    zadní stěrač

    strý i to nedělal, pak mi ho urvali. nový neorigo stíral jen spodní polovinu. Darovaný originál od kamaráda stírá na proužky, nějak v něm vaklá ta guma. na původním byla pěkně fest...tak nevím:myslim
    • 17
  17. twoolf

    zadní náprava

    prave jsme to resily. mame 106 jako nakupni tašku - najede max. 10tis ročně. Daly jsme tam bronzová futra a maznici. oprava svépomocí za 0,- a když se to za dva roky pos_re, možná už mezi námi nebude ( r.v. 97 ) a když tak si to zopakujeme, je to práce na půl dne i s demontáží a montáží
    • 32
  18. twoolf

    Nová nemoc, *update* Boeing 747

    popraskaná pružina přítlačáku - naše 106 má taky občas popisovaný zvuk, obvykle ale stačí sešlápnout a pustit spojku a je klid... podtlak v nádrži fakt neni dobrej - ve víčku by měl být otvůrek ( nebo jinde ) žhavení může klidně dělat relé - sepne, ale nespojí kontakty, můžou být opálený. zaměřil bych se na to rele
    • 30
  19. twoolf

    Plast na 5 dvere 307 break

    už ho sháním hodně dlouho do sekce tunning se taky nikdo neozval... standart není.
    • 8
  20. twoolf

    Rada pri kupe 307 SW

    mam 79kw verzi, jede pěkně. běžně cca 6l/ 100 v zimě trochu víc. vypekl mě zatím akorát FAP ( předchozí majitel se moc nestaral ) jinak běžný servis. najeto cca 40tis za rok.Setrvák popiskuje, ale zatím ho nechám. Uvnitř prima prostor, slušný kufr. Na silnici je těžší než 406, Moje SW má dle TP cca 1500 pohotovost. Ergonomie taky good. Ze zlobivějších věcí jsme zapoměli zmínit páčky pod volantem - asi se dřív nebo později pokazí každému. Po FL je to prý lepší. Pokud můžeš, vyber model po FL. Já bych si 307 s tímhle motorem koupil určitě znova
    • 14
  21. dal jsem tam silentbloky se zavity na konci 35,- ks sešrouboval a parda. jen to chce antikoro matky nahoru, aby to nerezlo
    • 18
  22. twoolf

    Rada pri kupe 307 SW

    307 je samá elektronická serepetička ( v podstatě dost elektrikou nacpaný auto na původ z roku 2001 ) občas něco zazlobí, ale nic mimo míru. Kapitola sama pro sebe je dvouhmotový setrvačník ( jenže to je problém všech aktuálních dieselů ) a FAP ( známý zdroj hlášek antipolution fault ). Mám 307 skoro rok a 40tis. jsem spokojený, rozhodl jsem se dobře. Super vnitřní prostor, slušný kufr, design taky za 1. Občas si zazlobí nějaké čidlo, ale nic co by se nenechalo poladit svépomocí. Od vindání FAPu výrazně ubylo potíží. Motor znáš ( krom setrváku a FAPu ) v autě se smiř s BSI ( pokud ji taky nemáš ) a s přístupen naprd na většinu věcí na motoru ( turbo, egr,... ) jak říkám, mám ji rád a nedám ,leda za 5008 ale ta je mimo finanční možnosti
    • 14
  23. twoolf

    Výfuk na 307 SW

    150tis a je stale ve výborné kondici
  24. twoolf

    Ostřikovače a zadní stěrač

    307ma má jen jeden motorek teda aspon moje a spatnou pojistku poznáš na pohled a nemusíš se v tom vrtat
  25. twoolf

    Rada pri kupe 307 SW

    motoricky pohoda, jen je 307 obecně trochu zlobivější Jenže, když ho milujseš, ... za mě pohoda, pohlídej km a běžný věci jinak dobrý ( jen bacha na FAP )
×
×
  • Vytvořit...