307 je samá elektronická serepetička ( v podstatě dost elektrikou nacpaný auto na původ z roku 2001 ) občas něco zazlobí, ale nic mimo míru. Kapitola sama pro sebe je dvouhmotový setrvačník ( jenže to je problém všech aktuálních dieselů ) a FAP ( známý zdroj hlášek antipolution fault ). Mám 307 skoro rok a 40tis. jsem spokojený, rozhodl jsem se dobře. Super vnitřní prostor, slušný kufr, design taky za 1. Občas si zazlobí nějaké čidlo, ale nic co by se nenechalo poladit svépomocí. Od vindání FAPu výrazně ubylo potíží. Motor znáš ( krom setrváku a FAPu ) v autě se smiř s BSI ( pokud ji taky nemáš ) a s přístupen naprd na většinu věcí na motoru ( turbo, egr,... )
jak říkám, mám ji rád a nedám ,leda za 5008 ale ta je mimo finanční možnosti