Přejít na obsah

Milhausekkk

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    756
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Milhausekkk

  1. Ahoj, asi jsem moc rychlý a chce to čas, ale raději se zeptám ..... členský poplatek byl připsán na účet klubu 14.11., kdy mi končila platnost. Měl bych tedy být pořád člen klubu, ale stal se ze mě jen uživatel. Předpokládám ale, že se to spraví, že? Díky
  2. Milhausekkk

    Průběh TK ponovu

    Tak mám taky na další dva roky klid. Technickou mi udělal servisák, co auto na "kontrolu" ladil. Jen jsem koukal, že emise dělal v Novém Jičíně a technickou v Kopřivnici, asi jel tam kde bylo volněji... V zápise mám napsáno - mírná koroze ramen nemající vliv na funkčnost systému .... nebo tak nějak - prý, že tam musel něco napsat, když to auto má 10 let
  3. Milhausekkk

    brzdy na 307

    Ahoj, máš pravdu, na to jsme zapomněl, že se pár měsíců nazpět dělaly/dávaly nové lanovody, protože se mi nevracely, šlo to pěkně poznat na ručce. Někdy jsem musel rozjet zpátečku a zadupnout to. Včera mi servisák prošel technickou bez ztráty kytičky, takže zase na dva roky klid
  4. Milhausekkk

    brzdy na 307

    Ahoj, jen pro info ..... bohužel nevím co se dávalo, ale zadní kotouče + nové destičky vyměněny 25.4.2012 při 115 tis. km, dnes při 175 tis. km se dělá to samé znova, protože destičky jsou totálně sjeté a kotouče na minimu tloušťky ... řekl bych, že by to mělo vydržet více, ne?
  5. Už jsem myslel, že mé další auto nebude Peugeot, protože poslední 308 mě neoslovila jako nástupce 307...... tohle je ale bomba a navíc se líbí i mé drahé polovičce.....už jen dát dohromady ten ranec, co to bude stát
  6. Ahoj, Pety - mě to nevadí, jen jsem byl zvědavý proč ty křížky. O mně na internetu taky nic nenajdeš, dokonce nemám ani facebook ... ale Peugeota jo mmartinkovic - přesně jak říkáš, kapota je jen teplejší, žádný extrém. V létě není ale radno na ní sahat
  7. proč ty křížky na konci? Neznáš celé vin nebo se bojíš zneužití? To snad ani nelze, ne?
  8. Ahoj, kapota je horká, teď po ránu po příjezdu na parkoviště do práce to jde pěkně vidět... auto orosené a na kapotě motoru suchý horký kruh. Ale na laku to poznat nejde, ten je ok
  9. mám stejnou motorizaci a už skoro sedmým rokem jezdímtaky bez té protihlukové izolace, prostě tam nebyla VF33ENFUC84798964
  10. Ahoj, jsem z Nového Jičína, což je od Rožnova kousek.... pokud je to ještě aktuální a dáš mi adresu kam jet nebo nějaký kontakt, nemám problém Ti to vyzvednout a poslat
    • 6
  11. Ahoj, nic nepomohlo, po každé výměně baterky byla do pár minut vybitá ..... zanesl jsme klíč do jedné firmy tady v Novém Jičíně, opravili a vyčistili kontakty a vyměnili mikrospínače a baterku .... a zázrak, za 500 Kč co stála oprava mám opět funkční dálkové ovládání Jen jsem to musel dle návodu spároval, protože hned po opuštění obchodu a příchodu k autu to nefungovalo Taky jsem si v Praze objednal 2 ks náhradních klíčů na zamykání zpátečky za 970 kč i s poštovným. Zamykání zpátečky používám opravdu poctivě, tedy vždy, a už to šlo na klíčích vidět. Oba dva byly totálně ohoblované, že už je nešlo používat
  12. vyfotím zítra, jinak mám tohle http://autoklicecz.cz/produkt/k228-peugeot/857-vystrelovaci-klic-peugeot-2-tlacitka-baterie-ulozena-v-obalu-klice/
    • 42
  13. Ahoj, mám ještě jednu baterečku v záloze, tak to zítra vyzkouším, díky za tip
    • 42
  14. Díky, zkusím znova a pak se ozvu. Sežralo to už ale tři baterky, tk si myslím, že to bude případ na nový ovladač .... uvidíme
    • 42
  15. po celou dobu, než to zapalování vypnu a vytáhnu klíček, musím mít to tlačítko zamykání pořád zmáčknuté. Nebo je zmáčklé jen na chvíli po zapnutí zapalování? díky
    • 42
  16. je to na houby, baterku jsem vyměnil, snažil jsem se to spárovat, ale pár minut po výměně a zuřivého mačkání tlačítek mi to vyhodilo zase hlášku, že baterka klíče je vybitá. Tlačítka fungovala obě jen na odemykání, jednu chvíli to bylo ok, je to ale celé zmatené .... nevíte co s tím? Nevíte na kolik to vyjde v peugeotu si nechat udělat nové dálkové ovládání? Taky mám ohoblované oba klíče zámku zpátečky, tak bych je nechal taky udělat. Nevíte cenu? díky za rady
    • 42
  17. myslím, že tlačítka jsou OK a vlhkost, to se mi taky nezdá. Jak to tedy spáruju? Je to popsané v manuálu co je v autě? Díky za info
    • 42
  18. Ahoj, já během pár měsíců měnil baterku do auta třikrát, vydržela několi let a teď tyhle výměny. Navíc mi začlo blbnout odemykání a normálně jsem zjistil, že tlačítko zamykání fukguje jen jako odemykání. Posledně jsme to nějak omylem spravil, zamykal jsem klíčkem, dálkačem ... střídal jsem to a pak jsem zjistil, že to funguje. ..... jenže od včerejška stejný problém, baterka klíčku vybitá. Po výměně baterky jen chaos a nefunguje to jak má, je to zblblé a funguje jen tlačítko zamykání .... nevíte co s tím? Obal klíče jsem dával skoro rok a půl zpátky nový a bylo to ok až do nedávna
    • 42
  19. ha, jsem se chtěl zeptat kdy nebo jestli dorazí kartička a čtu, že po novém roce....... tak díky a pěkné svátky
  20. Ahoj, taky děkuju za dáreček a všem přeju super vánoce a nový rok.....
  21. jo, je to paráda, klídeček, pohodlíčko ale hlavně PRAVIDLA, podle kteých se zde jezdí
    • 12
  22. už jsem doma, je to paráda
    • 12
  23. do práce a z práce mě vozí hotelový taxík zadarmo, jednu dobu nás vozil kolega s firemním autem a soukromé výlety si platíme obyčejného taxíka
    • 12
  24. Ahoj, já tady peugeota ještě fakt nepotkal, ale koukám výše a vidím. že jsou i tady Ještě tři dny a už se těším, že si doma zatopím v krbu a nasaju tu vánoční atmosféru. Pak nákupy dárků na vánoce, zdobení domu a vánočního stromku ... už se těším ... tady vypadá svítící sněhulák v tom horku tak nějak divně.... PS: mexikáni nejsou zvyklí na slivovici a zhruba po třetím panáku se jim motají nohy. A ti, co už ji jednou ochutnali, tak pokud jí jim nabídneme na další párty, tak už nechtějí ... ...
    • 12
  25. Ahoj, všem posílám pozdravy z Mexika. Přesněji z Monterrey, kde trávím služebně už třetí týden Dnes tu bylo pěkné vedro a každým dnem se otepluje, tak jsem si zaplaval ve venkovním, hotelovém bazénu .... pěkný kontrast, protože od manželky přes skype vím, že u nás byla po ránu námraza. Jinak peugeoty tady absolutně nejezdí. Dacia duster se tu prodává jako renault, oply mají značku chevroletu. Nejezdí se tady podle pravidel ale intuitivně Tak se tam doma mějte. jdu na tequilu
    • 12
×
×
  • Vytvořit...