hele já mám sš strojárnu a teď jsem na strojní fakultě. A na většině brigád je vůbec nezajímalo, co mám za školu...Ale je teda fakt, že poslední tobou je to slabší s výběrem brigády
106sťák: určitě to bude lepší než čtyrkvalt. Ale musíš počítat s tím, že už to nebude takový jaký to bylo. To nejlepší, co jsi tam mohl dát, jsi prodal...
peugeot09: pořád si tady stěžuješ, jak je něco v tutom státě na h*vno a potom napíšeš, že tě to nezajímá a že nepůjdeš volit?
A to že nikoho nechceš zvolit...existuje neplatnej hlas
myslim, že spotřeba se nijak nezmění. Leta tak, že už to nepojede tak pěkně jako do teď, tak tomu nebudeš tolik šlapat.
edit: Nikdy by mě nenapadlo, že se dá použít 3x slovo \"tak\" v jedný větě
[upravil dne 7/4/10 Jeny]