Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Lentilka: V čem je lepší \"závodní\" guma na výfuk od obyčejný?
  2. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    Dneska mi někdo koupil mýho dalšího kandidáta na třetí 106ku:fnuk Byla to žlutá 1.4 xsi za desítku
  3. Jeny

    peugot 309 + vw golf 2 (z nudy)

    vypadá pěkně. Barva bude nejspíš miami blue jako mam já. Ale ten tebou udávanej výkon určitě nemá
    • 19
  4. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    na co pořizujete všichni ty slicky? Jinak dneska jsem zase po dlouhý době nastartoval obě 106ky:roker
  5. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    hele já mám sš strojárnu a teď jsem na strojní fakultě. A na většině brigád je vůbec nezajímalo, co mám za školu...Ale je teda fakt, že poslední tobou je to slabší s výběrem brigády
  6. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    tak to že jsi budoucí vysokoškolák určitě nikdo brát ohled nebude;)
  7. s1600: dík:D
  8. jasný no, na lak to nejezdí
  9. se mi tam udělala bublina a prasknul lak.
  10. O víkendu jsem hodil na auto kola. Konečně už nestojím na špalkách. :rokerTeď budu zajíždět brzdy a potom to už konečně složím.
  11. Jeny

    Kola tecnomagnesio vs chalenger2

    chalengery jsou úplně super kola a myslím, že by se k tý 308 víc hodily. Fotka z větší dálky by nebyla vůbec na škodu
  12. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    106sťák: určitě to bude lepší než čtyrkvalt. Ale musíš počítat s tím, že už to nebude takový jaký to bylo. To nejlepší, co jsi tam mohl dát, jsi prodal...
  13. MausTuning: Akorát je škoda, že máš na tuty sedačky sériový kšandy (pásy) [upravil dne 25/4/10 Jeny]
  14. Jeny

    Co to je za převodovku?

    tak mu jí pošli zpět za jeho náklady (ty za to nemůžeš, že ti poslal něco jinýho) a nebo prostě vem pár lidí a udělejte si výlet...
  15. Jeny

    Co to je za převodovku?

    čtyřstupňová se asi ani jinam než 1.0 nedávala
  16. co já vím, tak ten motor dával citroen jenom do ax 1.4 gti. Že by ho dávali do saxa se mi vůbec nezdá
  17. je to vícebod
  18. oni: TU3J a kód motoru je KFZ nebo K6B
  19. Jeny

    Už víte koho budete volit?

    peugeot09: pořád si tady stěžuješ, jak je něco v tutom státě na h*vno a potom napíšeš, že tě to nezajímá a že nepůjdeš volit? A to že nikoho nechceš zvolit...existuje neplatnej hlas
  20. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    Vy tomu tady nikdo nerozumíte:D
  21. MIHUL: vypadá to parádně. Baterka bude v kufru?
  22. Jeny

    Zajímavé koupě 106

    saxo 16V http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/citroen/saxo/7977553
  23. Jeny

    alu kola

    195/45 r15
  24. první čtyřkolka peugeotu to rozhodně nebude;)
  25. Jeny

    tak v převodovce je díra

    myslim, že spotřeba se nijak nezmění. Leta tak, že už to nepojede tak pěkně jako do teď, tak tomu nebudeš tolik šlapat. edit: Nikdy by mě nenapadlo, že se dá použít 3x slovo \"tak\" v jedný větě [upravil dne 7/4/10 Jeny]
×
×
  • Vytvořit...