Přejít na obsah

Jeny

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 253
  • Registrace

Vše od uživatele Jeny

  1. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    ten start se teda moc nepovedl... A co bylo v tý koktě za agregát?
  2. Jeny

    Odtiahnutie vozidla

    se 106kou bych do toho určitě nešel, tedy už jsem jel na laně se svojí zhruba 150 km. Ale to jsem byl tažen českým sporťákem (oktávka TDI)
    • 7
  3. Jeny

    Prevodovka na 1.4i

    když to bude převodovka z TU motoru, tak bude pasovat, potom ještě záleží na počtu táhel...
    • 7
  4. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    nedávno se tu někdo ptal na podložky se změnou rozteče. Tak tady jsou: http://www.tuningforum.cz/viewtopic.php?f=90&t=94786
  5. Jeny

    zvýšení výkonu

    Jenom upřesním, že to nejsou otáčky, ale úhlová rychlost (=2.pí.n). Kde n jsou právě otáčky.
    • 52
  6. Jeny

    vačky 1,4

    jiný úhly tady jsou úhly xsi, obyč 1.4 snad ještě najdu http://www.106rallyeforum.com/forum2008/showthread.php?t=54988 [upravil dne 9/6/10 Jeny]
  7. Jeny

    zvýšení výkonu

    Větší výkon na kolech než na klice....hotový perpetum mobile:D
    • 52
  8. tak 1100 MBX a tudor jsou naprostý pecky. A ten šestnáctiventil:o A co je zač to poslední zelený?
  9. problém by mohl nastat, když by to na úřadě nebrali jako změnu kastle ale jako přestavbu. Bejt tebou, tak buď si necham tu 1.6 a nebo tam holt dam 2.0 ale musim počítat se všema rizikama
    • 40
  10. kujone, máš víc fotek?
  11. odesláno;) Doufam, že to vyhraješ, chci ten plakát nad postel:roker
    • 25
  12. Jeny

    alu kola

    šlo by to, ale podložky by vyšly určitě na dost. Mnohem snažší by bylo sehnat kola z forda (4x108) kde by se řešilo jenom et a středová díra. Ale úplně nejlepší by se bylo zeptat nějakýho soustružníka
    • 80
  13. Jeny

    Aktuálně o všem II.

    jan07: ty první jsou 4 kotouče a destičky a ten druhej odkaz jsou jenom kotouče
  14. spousta tich aut je recese... Jinak podle tich textů na začátku budu asi taky \"tuzer\" protože chci vyndat kat:roll
    • 6
  15. Jeny

    pruziny, tlmice

    když si dáš zboží na seznamu, tak ti vyjedou jak tlumiče a pružiny přímo na 1.5d;)
  16. gratulace:potlesk
  17. lentilka: ta druhá fotka mohla být z malinko větší dálky, ale jinak luxus;) Ale furt nemůžu z tý \"emo\" spztky:D
  18. Jeny

    Sportovní výfuk

    Nějakej odkaz?
    • 10
  19. oni: a nemáš zvlněný kotouče?
  20. jasný, sehnat si kód barvy a nastříkat předek, ale zbytek určitě nebude mít \"sytost\" a bůh ví, jestli to půjde rozleštit. Podle fotek (kvalita nic moc) to vypadá pomálu na celolak edit: Jinak aby jsme tady jenom neot-čkovali. O víkendu jsem nastříkal bílý proužky na bočních okrasných lištách. Fotky budou někdy dýl, už zase začalo zkouškový... [upravil dne 24/5/10 Jeny]
  21. ten předek předělat by neměl být problém a cenově by to taky nějak hrozný být nemělo. Jinak ty Petiho lemy mám doma já Jedinej problém, co by mohl nastat je lak...
  22. pochybuju, že někdo prodá jenom přední lemy a kort jenom za litr
  23. předek z S1 jsme tu už řešili se 106sťákem mockrát;)
  24. kujon: máš pravdu, ty morette v progressu vypadají daleko líp:P
  25. poldo306: Hi, the blue one is yours? If yes, please post more photos
×
×
  • Vytvořit...