jasný, sehnat si kód barvy a nastříkat předek, ale zbytek určitě nebude mít \"sytost\" a bůh ví, jestli to půjde rozleštit. Podle fotek (kvalita nic moc) to vypadá pomálu na celolak
edit: Jinak aby jsme tady jenom neot-čkovali. O víkendu jsem nastříkal bílý proužky na bočních okrasných lištách. Fotky budou někdy dýl, už zase začalo zkouškový...
[upravil dne 24/5/10 Jeny]