Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. já letos zaplatil radši dvakrát ,mám předplaceno i na příští rok
    • 55
  2. Haryk

    Jaký máte v garáži kompresor?

    chci si koupit tohle http://sz.aukro.cz/kompresor-olejovy-21l-eurotec-kompresorova-sada-i2179855485.html zatím mám z ledničky,ale asi už doslouží [upravil dne 4/3/12 12:48 od Haryk]
    • 41
  3. http://www.dealextreme.com/p/replacement-folding-3-button-transponder-smart-key-casing-for-peugeot-407-81414
  4. Haryk

    Obchádzate trinásty príspevok?

    černou kočku radši přejed a aby nepřeběhla před autem
    • 28
  5. Haryk

    Nákup bratříčka C8

    taky přeju hodně kilometrů bez nehod a bez poruch
  6. Haryk

    Obchádzate trinásty príspevok?

    13 sázím do sasky,nekoukám kolikátý je to příspěvěk
    • 28
  7. Haryk

    Nestartuje

    spíš to upekl,nejspíš těsnění po hlavou bude kaput
    • 6
  8. ještě jedna http://ak.imgag.com/imgag/product/full/ap/3040935/graphic1.swf ale nic moc [upravil dne 1/3/12 22:08 od Haryk]
  9. Haryk

    807 spotreba

    dám na to bacha a napíšu dnes jsem to trochu sledoval.: na rovině řadí nahoru při cca 2300-2400 a dolů při cca 1800, v kopci při tahu přeřadí dolů cca 3000 [upravil dne 7/3/12 13:38 od Haryk]
  10. Haryk

    807 spotreba

    sluchem poznám na co jedu k tomu nepořebuju ani otáčkoměr
  11. Haryk

    807 spotreba

    ale jo,tam nepoznáš jakej tam kvalt
  12. přitáhni si to fokusem nebo přijeď autem blíž k foťáku na foru Renaultje tu mnoho, http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=43&t=11221 [upravil dne 1/3/12 20:40 od Haryk]
    • 48
  13. Haryk

    807 spotreba

    nevidím, jen to slyšíš, v kopečku podřadí a jak jde motor lechčeji ak řadí nahoru
  14. Haryk

    807 spotreba

    se spojkou taky nemám problém spotřeba dlouhodobá 8,5-8,6l jo a mám automat
  15. Haryk

    Pomoc členovi C5 clubu

    Celkově 1. místo | 5815 hlasů
  16. http://www.youtube.com/watch?v=n5QdWmgtNRs
  17. 2/ 115498
  18. ježíš to je mazec 61384
  19. Haryk

    Pomoc členovi C5 clubu

  20. Šalda, :potlesk
  21. http://www.dtest.cz/clanek-2096/test-letnich-pneumatik-2012?utm_source=novinky120227&utm_medium=email
  22. 5963 neumím sem dát tabulku
  23. asi půjdem spátky do školy
  24. http://www.zakruta.cz/autoskola-hra/ dvakrát jem boural + http://farcar.euweb.cz/farcar.html 70 bodů [upravil dne 24/4/12 15:24 od Haryk]
  25. golf 7:37h 3943 druhý pokus 5:19 4318 [upravil dne 26/2/12 21:18 od Haryk]
×
×
  • Vytvořit...