Přejít na obsah

Haryk

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 711
  • Registrace

Vše od uživatele Haryk

  1. Haryk

    Tikajuce bomby v autobazaroch

    bez vyšláplé spojky už nešel nastartovat ani hyundai pony r.v.93
  2. mikicek.: a prosím Tě jaké číslo toho ložiska a na co si dát bafa při výměně díky
  3. Haryk

    Jak jsem potkal osla...

    zlaté staré časy
  4. je na 220V mám ji doma, je to lepší než se dřít s hadrem
  5. proletuje sníh, občas vykoukne sluníčko, no máme apríl, ráno mínu 3 a nyní +3, letní mám ještě v garáži
  6. dělalo to před výměnou a po výměně je to úplně stejné, jen do té pravé mírné zatáčky. Když jedu se ženou tak fakt to neslyším
  7. Haryk

    odpálení airbagu

    opravdu,ale opravdu blbej nápad, no můžes to skusit
    • 26
  8. tak budu asi muset vyměnit zadní ložisko, zatím nehučí, ale při zatočení do prava píská levé zadní kolo je slyšet jen při vypnutém radiu a pomalé jízdě P.S.neraďte mě, že si mám dát nahlas radio [upravil dne 31/3/12 22:47 od Haryk]
    • 33
  9. Haryk

    jak výhodně investovat 400kč

    jak se vyplatí zaplatit 400 nebo 300 Kč dnes jsem nakupoval v Auto Kelly, destičky před.+zad, kabinový filtr,filtr oleje, 5l oleje,lepidlo na šřouby, vzduchový filtr, lanko ruční brzdy, naftový filtr celková sleva 950 Kč a pak, že se nevyplatí členství!!! děkuji Clubu
  10. Haryk

    čistenie klimy

    tady je to i s videem http://www.hamar.cz/cs/cisteni-a-dezinfekce/10000003-cistic-a-dezinfekce-klimatizace-climpur-valeo-698984-3276426989848.html já tam nastřikal přes půl litru ředěného ajatinu a ventilátor nic neříkal
    • 29
    • 15
  11. tak dnes jsem musel dělat zadní,najednou to začalo pískat a při sundání kola, vnější destička skoro sjetá, vnitřní měla ještě 4mm a na druhém kole obě desky 6mm, takže výměna obě kola. Jako přípravek jsem musel použít 20mm úhelník s dírou a šroubem, kterým jsem tlačil na píst a hasačkama otáčel, nouzovka, ale povedlo se,všechny desky vyměněny kirkiz.díky za návod, nenapadlo mě že ho tak rychle využuju
  12. Haryk

    čistenie klimy

    http://dezinfekce-klimatizace.cz/ http://www.spirit-spray.cz/udrzba-klimatizaci http://mtw.fordclubs.org/article.php?article=133&rubrik=1 tady se o tom už psalo
    • 29
  13. Haryk

    Pavuk... ©

    to je taky asi békovina babouci čti pavouci žíjí i na sahaře, na severním pólu to je taky na nic, jelikož pavouk upadne do hibernace nebo jak se to píše, jedině snad utopit i s autem , což je asi kardinální blbost
  14. Haryk

    Pavuk... ©

    žena si přečetla célé vlákno a málem se poč....a, můžete hádat, komu fandí kurňa neuděláme anketu? pavouk vs Marcel00 [upravil dne 27/3/12 13:49 od Haryk]
  15. Haryk

    Noční hlídání

    :papa:papa pavouk spí a já jdu taky hajinkat, přeji všem kdo musí hlídat pěknou noc
  16. Haryk

    čistenie klimy

    už ma taketo názory naozaj seru prečo platiť niekomu č si možeš spraviť sam a za ušetrene niečo do auta investovať na taketo blbe kidy naozaj ni som zvedavy a radšej si chodte vydrnkať na zachod pýtal so sa seriozne a čakal som že su tu normlny inteligentny ludia a nie dementi ako ty sorrač poradil docela rozumně,je to taky jedno řešení a jinak http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules bod 6 [upravil dne 26/3/12 23:49 od Haryk]
    • 29
  17. Haryk

    čistenie klimy

    donald75 .:dik kukal som to pred tým ale nie je tam na 807 to je snad úplně jedno, klimatizace jako klimatizace
    • 29
  18. Haryk

    čistenie klimy

    http://www.peugeot-club.com/forum/search.php?token=&srchtxt=%E8istenie+klimy&srchfield=body&srchuname=&f%5B%5D=all&srchfrom=0&filter_distinct=yes&searchsubmit=Hled%E1n%ED
    • 29
  19. Haryk

    Pavuk... ©

    xavier.: Marcel00, Haryk má návod ako chytiť tvojho pavúka já ne, to moje ženuška
  20. :super:super a ještě zadek fotonávod-prosíííím
  21. Haryk

    Pavuk... ©

    nejlepší bude pavouka vycvičit na hlídače auta a naučit ho aby vypnul alarm, když ho spustí
  22. Výstraha !!! Kdyby procházky byly opravdu tak zdravé, jak se říká - tak by pošťáci byli nesmrtelní. Velryba plave celé dny a jí jen ryby - a přesto je obézní. Zajíc celé dny běhá a skáče - a nedožívá se více jak pěti let. Želva neskáče, neběhá, vždy přijde poslední, téměř se nehýbe a dožije se 150 let. DO PRDELE LIDI...ZPOMALTE !!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Vytvořit...