tak dnes jsem musel dělat zadní,najednou to začalo pískat a při sundání kola, vnější destička skoro sjetá, vnitřní měla ještě 4mm a na druhém kole obě desky 6mm, takže výměna obě kola.
Jako přípravek jsem musel použít 20mm úhelník s dírou a šroubem, kterým jsem tlačil na píst a hasačkama otáčel, nouzovka, ale povedlo se,všechny desky vyměněny
kirkiz.díky za návod, nenapadlo mě že ho tak rychle využuju