Andreww : rychlost jede vše plynule jak navigace mam v ní igo a tomtom, teď to měl pujčene známy a nemohl si to vynachválit mají doma garmina a ten se prý přisekává a trvá mu než se šipka pohne na křižovatku.... , filmy se nesekají, handsfree taky bez sekání a zadávání souřadnic má (záleží podle toho co tam máš IGO a TOM TOM a u těch to jde..
[upravil dne 17/2/11 15:16 wojtěch]