Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. děláš i tak rádio?? pokud máš origo..
  2. oddie tak to jsem ani nevěděl tak to jsem zvědav co mi dojde....
  3. m3t4L_m4n taky nad tím přemýšlí dát cely panel i s rádiem a klimou a kolem výdechu topení a klik do černé metalízy, ale ještě jsem se k tomu nedostal... ta klima nevypadá špatně..
  4. no před měsícem jsem objednal xenonové výbojky a do dneška nedorazily tak nevím jestli to visí někde na celnici nebo se to ztratilo....
  5. wojtěch

    Výměna světel P307

    sice nemám origo světla ale myslím že to je stejné a xenonovou výbojku jsem tam dal bez problému.. máš facelift nebo ne??
    • 9
  6. wojtěch

    hmlovka na voziku

    jsem si nějak toho téma nevšiml :-D
  7. wojtěch

    hmlovka na voziku

    Taky jsem měl zapojení vozíku mlhovku přes proudové relé takže když se připojil vozík tak se mlhovka na autě odpojila relé začalo blbnout tak jsem ho vyhodil a zapojil že pořád svítí obě když se zapnou
  8. wojtěch

    Čirá zadní světla

    kabeláž je pro obě spátečkové světla na obou stranách.. takže se nic dodělávat nemusí
    • 29
  9. wojtěch

    Display rádia 307 SW

    a když vyndáš ten displej svítí ty žárovky??
    • 84
  10. wojtěch

    osvetlenie

    na digiklimu tlačítka je jedna žárovka. (zdá se mi že W5W co je do parkovaček)
    • 21
  11. soft pro WM http://www.qcontinuum.org/obdgauge/index.htm ale nevím co to všechno umí ještě.. nainstalovaný ho v GPS už mám
  12. já to potřebuju rozjet na windows CE, ale našel jsem návod jak to tam rozchodit. tak první zkusím ten soft pak objednám ten modul.
  13. nemáš v okolí 307?? já jsem z Ostravy to je trochu dál.. který RV. je ta 206 pokud to pujde na ní tak myslím že by to mělo jít i na 307..
  14. http://www.dealextreme.com/p/elm327-bluetooth-obd-ii-wireless-transceiver-dongle-16921 nevíte jestli toto půjde s 307 2.0hdi 2002?? nemáte někdo s tímhle zkušenosti?
  15. záleží jakou máš navigaci já mam s Windows CE tak něco se dá sehnat na to mi to přehrává filmy MP3 fotky, + další programy pdf word atd.. ale ještě jsem to nezkoušel na minulé 5\" jsem to měl,
  16. ta moje má i handsfree bluetooth.. takže na ni klikáš i za jízdy.. jinak velikost myslím že i origo GPS v 307 má 7\"
  17. Cliwe a co s origo displejem a displejem pro rádio?? já ho mám v plánu dát pod rádio a nahoru dát 7\" čínskou GPS která mi minulý týden došla.. akorát je to zase dost daleko pro ovládání. tak pořád nejsem rozhodnut..
  18. rádio se vyndá tím že strčíš 4 dráty do těch dírek co jsou v rádiu, a vrchní kryt na rádiu je jen nacvaknuty
  19. wojtěch

    Vyhřívané sedačky P307

    pojistku jsi zkoušel?
  20. Hafan007.. sundat volant vyndat celé páčky celé rozdělat nasadit zpět kabel a poskládat.. (skládá se to blbě..hlavně to musíš dobře poskládat.. ) taky se mi to stalo
  21. wojtěch

    Jakou používáte navigaci?

    lubikpo : cca 2 týdny než to dojde.. minulý týden jsem objednával tu 7\" tak počítám že příští týden je doma
  22. wojtěch

    Jakou používáte navigaci?

    Andreww : rychlost jede vše plynule jak navigace mam v ní igo a tomtom, teď to měl pujčene známy a nemohl si to vynachválit mají doma garmina a ten se prý přisekává a trvá mu než se šipka pohne na křižovatku.... , filmy se nesekají, handsfree taky bez sekání a zadávání souřadnic má (záleží podle toho co tam máš IGO a TOM TOM a u těch to jde.. [upravil dne 17/2/11 15:16 wojtěch]
  23. wojtěch

    Jakou používáte navigaci?

    Je to čína mám podobnou 5\" a lepší GPS neznám... teď jsem objednával něco podobného ale 7\" z eay. máme doma TomTom one není špatný ale toto si myslím je lepší.. jak funkcemi, tak tím že tam v ní může být skoro jakákoliv navigace tom tom, garmin, IGO... za ty peníze fakt hodně dobrá GPS pokud ji koupíš přímo na EBAY je ještě levnější..
  24. wojtěch

    Demontáž světla

    nejdřív podběhy oba, pak nárazník a jsi u světla [upravil dne 16/2/11 20:04 wojtěch]
×
×
  • Vytvořit...