Pekos Pavelka nechápu tvůj komentář :D
tady ještě jedna fotka osvětlení dveří kdo byl na sraze viděl jak to svítí
jinak kdyby chtěl někdo návod tak je to jednoduché podle tohoto jsem protáhl kabel do dveří http://www.forum307.com/viewtopic.php?t=45278
a tady jsem napojil kostru (pod šroubek od zámku)
a pak ještě jeden konektor aby se to dálo rozpojit
začal jsem lakovat plasty zatím kliky a výdechy
a taky proběhla výměna oleje