Lukáš_307 nvm co viděl tvůj mechanik po koupi, ale poprvé jak jsi přijel ke mě tak já si všiml (a to nejsem mechanik), všechny plastové podběhy rozbité nárazníky nepasovaly, na sloupku chyběl štítek s dam číslem atd., přední maska byla otřesně povařená, zemění v motorovém prostoru otřesně scvakané kombinačkama ...
[upravil dne 18/12/12 21:40 od wojtěch]