Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    oddělaní antény

    já měl za světlem konektory pro anténu ty jsem odpojil.
    • 12
  2. nn mám ještě jedny kryty, tak to budu střídat
  3. tak nějaké novinky... jsme krapet \"blbli\" a v kufru se mi usadil subwoofer FLI toho jsem nefotil .. dneska mi od badisaka došly kosti na přední nápravu a nová trubka na výfuk stará nějak vyhnila, tak jsem hned i vyvařil zadní tlumič ať vydrží co nejdéle
  4. Chybí tu 406 od čakoma....
    • 18
  5. myl to vapkou :-( auto už jezdí ale když se dotknem svazku kabelů co jde ke vstřikům a k čerpadlu tak to zdechne... takže nějaké kabely porušil asi
    • 6
  6. jj to už všechno dělá, ale už to včera schlo celý den a pak normálně odjel a dneska ráno už nee.
    • 6
  7. Kamoš umyl motor od auta včera normálně jezdil a dneska nenastartoval 2.0hdi RHY VF7N1RHYB73287606 na Dia má chyby Trvalá porucha regulace dodávky paliva přerušený obvod kód závady P1180 Trvalá porucha, Ovládání vstřikovacích ventilů Výkonový stupeň P1641 Trvalá porucha, Regulace dodávky paliva přerušený obvod P1180 nevíte někdo kam se mohla voda dostat? ... Díky
    • 6
  8. wojtěch

    problem s radiom

    aha a pak je ale ještě rozdělení pro velký displej a malý ne?? jedno rádio má tlačítko RDS a druhé List a teď už nevím jak to bylo.. které je které
    • 26
  9. wojtěch

    problem s radiom

    http://www.forum307.com/viewtopic.php?t=19192&postdays=0&postorder=asc&highlight=basses&start=0 tady myslím najdete návod jak to zprovoznit.. marko306 ten první asi nebude pro VAN protože už to je MP3
    • 26
  10. tak auto doufám opraveno bylo to tou baterii a pak byly nějaké blbosti v Bsi nastavené... díky všem za rady.. [upravil dne 7/6/13 16:58 od wojtěch]
    • 24
  11. tak byla dneska segra ještě jednou u mě a k displeji (hodinám) jdou pouze 3 kabliky, takže kabeláž pro displej není... nedodělával někdo kabeláž? půjde to??
  12. wojtěch

    diagnostika - Valašsko

    máš SZ
  13. tak jsem se splet displej tam není jsou tam pouze hodiny půjde tam bez problému dodělat displej na rádio?? nebo tam nebude kabeláž?
  14. wojtěch

    Přední světla P207

    nemá to být dipped beam? to je v překladu potkávací světla
  15. wojtěch

    Diagnostika v mobilu

    jáký rok máš 307, pokud starší model tak vlevo pod volantem jak jsou pojistky.. napiš pak jestli jsi to rozchodil
  16. je to parádní, jsem zvědav jak dlouho ta barva vydrží já se rozhoduji jestli toto nebo komaxit dát na zimní kola...
  17. wojtěch

    cd radio

    vlastně jo 2000 už má bsi, tak se omlouvám a dík za vysvětlení..
    • 7
  18. wojtěch

    muxové páčky

    podle ceny taky bych měl zájem....
    • 30
  19. wojtěch

    cd radio

    Honzo není 2000 ještě rádio na kod a mux (RD3) už na spárovaní s Dia?
    • 7
  20. wojtěch

    cd radio

    není
    • 7
  21. Aha když už jsi to měl rozdělané jsi tam měl dát bixenon čočky.. když budeš dávat xenony
  22. vypadá to parádně... proč nemáš přední znak?? :-D
  23. akorát vylezlo slunko a neprší :)
  24. wojtěch

    Peugeot Emotion Day 2013 - dojmy

    jede někdo dneska do Ostravy? potkám tam někoho??
    • 35
  25. wojtěch

    Obnova dat z ext.HDD

    tak mamce se taky nějak podělal externí disk, z ničeho nic nenaskočil. tento počítač ho nevidí ve správě disku je jako nepřiřazený. spustil jsem active undelete plus a hází to stále bad (unreadable) sectors detected zatím na 100mb to hodilo cca 80 těchto chyb. dají se ještě jinak zachránit z něj data, nějaký jiný program??
    • 22
×
×
  • Vytvořit...