Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    Original radio do 307 r.v. 2001

    jedině xcarlink dokoupit v hodnotě 2500kč a připojit to na místo cd CHANGERU a máš USB vstup + sd kartu tam můžeš dát
    • 7
  2. wojtěch

    Diagnostika Lexia

    mi tam napsal 37 dolaru a celnici v poho... jj s těmi Xp vím ale nějak to musí jít není možné že bych to nešlo všechno je nejhorší budou ovladače.. ale stačí ať jdou jenom USB ostatní pojede pod 7mama...jak má.
  3. wojtěch

    Predne svetla

    jj sonar už nikdy více...... musel jsem předělat cele motorky jinak rosit se nerosí ....
    • 33
  4. wojtěch

    Predné opierky

    hlavové opěrky??? ja tam na té jedné tyčce plastový čudlik ten zmáčkneš a vytáhneš nahoru
  5. wojtěch

    Diagnostika Lexia

    tak mi dneska diagnostika přišla DHL musím do noťasu nainstalovat XP ale zatím se nedaří nevím proč... a pak vyzkouším snad bude fungovat...
  6. wojtěch

    Predne svetla

    Podle vzhledu vypadají jako ty moje jenom chrom takže myslím že to je sonar.
    • 33
  7. wojtěch

    Predne svetla

    snad se k tomu dostanu nějak není čas.. :-D a hlavně musím zjistit jak se k tomu dostanu snad nebudu muset sundat přední sklo. pokud jo tak do toho nejdu.. :-D
    • 33
  8. wojtěch

    Predne svetla

    není to vidět přes den a to mě štve.. přemýšlel jsem tam dát taky silnější ledky nebo ne tak bíle víc do žluta pojistka to určitě vydrží... ale ještě jsem se k tomu nedostal...
    • 33
  9. wojtěch

    307cc + kamera

    dej to výše tu kameru tam bude pořád špinavá a nic neuvidíš..
    • 10
  10. wojtěch

    Predne svetla

    já mam podobné jako ty akorát černé a mam tam H1+H1+H3 a mlhovky jsem předtím neměl tak jsem jenom na diagnostice povolil a mlhovky od tedy mám. a navíc kable navíc tam jsou jenom na ty kroužky jinak nasadíš origo konektor a funguje vše jak má..
    • 33
  11. wojtěch

    Diagnostika Lexia

    tak včera jsem si to objednal zaplatil a dnes mi přišel mejl od ebay že byla aukce zrušena z důvodů porušení něčeho (bylo to francouzky tak mi to nějak tak přeložil google trans.) tak jsem zvědav co z toho bude..
  12. Mi to dělá taky nejhorší je zadní stěrač.. tam to skoro 2x mávne a až potom voda..
    • 16
  13. chtěl jsem tam dat stříbrné ale asi by to nebylo to moc pěkné s tou světlou kůži. jedině to něčím potáhnout nebo přebarvit.
  14. Dík ale ty černé gumové vypadaly ještě hůř.. tak nevím co tam dát..
  15. tak zase jedna novější fotka interieru s novou řadičkou loketní opěrkou ale ta půjde ještě jednou sundat jsem koupil blbou barvu koženky, tak příjde ještě jednou přečalounit. Venek se taky trochu změnil ale fotku přidám až bude trochu pěkněji
  16. aha tak asi budu první ještě si rozmyslet jestli tuto nebo tuto http://cgi.ebay.com/BLACK-SHARK-FIN-AERIAL-ANTENNA-PEUGEOT-307-308-607-806-/200410091887?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ea95f516f#ht_7825wt_944 protože ty krátké antény se mi nelíbí. nevíte někdo jak se dostanu k anténě?? jestli přes zadní světlo nebo musím sundat tapec ze střechy?
    • 9
  17. jak jste dopadli s touto anténou.. taky si jí chci koupit protože příjde na auto male křidélko a když bych zvedl kufr tak to jde do antény.. a anténa vadí i rakvi v zimně..
    • 9
  18. wojtěch

    Diagnostika Lexia

    ještě otázka jak je to z clem mám mu napsat ať to pošle s menší cenou?? vždycky jsem kupoval věci do 100 dolarů
  19. wojtěch

    Diagnostika Lexia

    Během příštiho týdne si chci taky objednat diagnostiku můžete poradit kterou?? a od koho? máte nějakého prodejce vytypovaného? co třeba tento http://cgi.ebay.co.uk/LEXIA-3-CITROEN-PEUGEOT-DIAGNOSTIC-SET-30-PIN-CABLE-/350357156314?cmd=ViewItem&pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item5192e9f1da#ht_5273wt_911
  20. wojtěch

    central

    Dělá mi to to samé.. někdy můžu mačkat 10x zamykání a nezamkne někdy to zamkne napoprvé baterka nová a odemyká bez problému.. v autě jsem to nezkoušel... spíš si myslím že to bude v tom klíčku..
  21. wojtěch

    Doplnky z nehrdzavejucej ocele

    dejte soubor ->vzhled stránky ->orientaci změňte na šířku nebo změňte velikost papíru na A3
    • 61
  22. wojtěch

    Predny naraznik

    vjel jsem na rampu nemam kryt pod motorem tak jsem to bylo jednodušší... a rukou tam šáhneš je to na takových zobáčcích tak jsem to tenkým šroubovakem vždy podebral a mřížku potáhnul směrem k chladiči jde to bez problému.. těch zobáčku tam je odhadem 10. [upravil dne 24/5/10 wojtěch]
  23. wojtěch

    Predny naraznik

    dá nedávno jsem to tak sundával....
  24. wojtěch

    Morava - povodně 2010

    Známa z Ostravy do Karviné cesta 4hodiny přes Polsko
    • 29
  25. wojtěch

    Hlinikove sito na prednu masku

    mám doma od te firmy tahokov.cz musel jsem vzít trochu větší než jsem potřeboval tak jestli chceš zbytek prodám zavazí akorát v garáži
×
×
  • Vytvořit...