mi tam napsal 37 dolaru a celnici v poho... jj s těmi Xp vím ale nějak to musí jít není možné že bych to nešlo všechno je nejhorší budou ovladače.. ale stačí ať jdou jenom USB ostatní pojede pod 7mama...jak má.
snad se k tomu dostanu nějak není čas.. :-D a hlavně musím zjistit jak se k tomu dostanu snad nebudu muset sundat přední sklo. pokud jo tak do toho nejdu.. :-D
není to vidět přes den a to mě štve.. přemýšlel jsem tam dát taky silnější ledky nebo ne tak bíle víc do žluta pojistka to určitě vydrží... ale ještě jsem se k tomu nedostal...
já mam podobné jako ty akorát černé a mam tam H1+H1+H3 a mlhovky jsem předtím neměl tak jsem jenom na diagnostice povolil a mlhovky od tedy mám. a navíc kable navíc tam jsou jenom na ty kroužky jinak nasadíš origo konektor a funguje vše jak má..
tak včera jsem si to objednal zaplatil a dnes mi přišel mejl od ebay že byla aukce zrušena z důvodů porušení něčeho (bylo to francouzky tak mi to nějak tak přeložil google trans.) tak jsem zvědav co z toho bude..
tak zase jedna novější fotka interieru s novou řadičkou loketní opěrkou ale ta půjde ještě jednou sundat jsem koupil blbou barvu koženky, tak příjde ještě jednou přečalounit. Venek se taky trochu změnil ale fotku přidám až bude trochu pěkněji
aha tak asi budu první ještě si rozmyslet jestli tuto nebo tuto http://cgi.ebay.com/BLACK-SHARK-FIN-AERIAL-ANTENNA-PEUGEOT-307-308-607-806-/200410091887?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ea95f516f#ht_7825wt_944 protože ty krátké antény se mi nelíbí. nevíte někdo jak se dostanu k anténě?? jestli přes zadní světlo nebo musím sundat tapec ze střechy?
jak jste dopadli s touto anténou.. taky si jí chci koupit protože příjde na auto male křidélko a když bych zvedl kufr tak to jde do antény.. a anténa vadí i rakvi v zimně..
Během příštiho týdne si chci taky objednat diagnostiku můžete poradit kterou?? a od koho? máte nějakého prodejce vytypovaného? co třeba tento http://cgi.ebay.co.uk/LEXIA-3-CITROEN-PEUGEOT-DIAGNOSTIC-SET-30-PIN-CABLE-/350357156314?cmd=ViewItem&pt=UK_Diagnostic_Tools_Equipment&hash=item5192e9f1da#ht_5273wt_911
Dělá mi to to samé.. někdy můžu mačkat 10x zamykání a nezamkne někdy to zamkne napoprvé baterka nová a odemyká bez problému.. v autě jsem to nezkoušel... spíš si myslím že to bude v tom klíčku..
vjel jsem na rampu nemam kryt pod motorem tak jsem to bylo jednodušší... a rukou tam šáhneš je to na takových zobáčcích tak jsem to tenkým šroubovakem vždy podebral a mřížku potáhnul směrem k chladiči jde to bez problému.. těch zobáčku tam je odhadem 10.
[upravil dne 24/5/10 wojtěch]