Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. mel jsi vzit ty cele cerne ty vypadaji lip..
    • 87
  2. znaky jako vepredu a vzadu? jeste ne ale uzse na tochystam ale jeste jsem je nekoupil.. jinak kola maji nove lvy pak uz jenom vymyslet jak vymenitv airbagu
  3. tak auto dostalo dozadu nové pneu dunlop sport maxx konečně nebliká v zatáčkach ESP už nikdy čínske pneu!! když mám rozdělané dveře tak jsem nalakoval na černou lesklou a vyměnil led za bílé v panelech už chybí jenom vyměnit v tlačítku ESP zamykání a alarmu ale zatím jsem nezjistil co tam jsou za žárovky... až bude auto poskládáno vyfotím lépe.... na cestě je nový motor na okna snad už to s ním půjde a došel mi značek chtěl jsem ho do přední masky ale je krapet větší než jsem myslel
  4. tady máš napsáno jak se to dopisu.. potebuješ typový list...
    • 14
  5. Edison akorát včera v autoškole nám o tom učitel říkal že u náklaďaku stará nová pneu je rozdíl cca 5km/h... jinak já mám 225/40r18 a palubák mi ukazuje o cca 0,4l míň než je realná. obvod kola je cca stejný oproti origu 205/50r17
    • 14
  6. přilepilo se mi relé co spíná saharu takže sahara jela pořád a vybila baterku tak že nešel ani dálkový ovladač ....(307)
    • 18
  7. nemůžeš udělat i záznam večer z kamery vybírám mezi 3mi a nemůžu se rozhodnout :-D
  8. tento vikend mas dojet ne?? tak si podvozek muzes hned vzit k MHS to neni odeme daleko
  9. posli mi prosim fotku na mejl jak ten panel vypada
  10. foto pro kocour17 a Moral3z
  11. wojtěch

    blbnou okna 307 motor z anglie??

    podle SB jestli jsem dobře koukal tak ty motory byly anglie + EU řízení a VAN a CAN ne? VAN bych měl mít protože i na elektronice je vyražen rok 2003 v tom plastu... jinak v tom motorku je elektronika a když jsem to porovnával s elektronikou bez toho přiklopení zrcátek tak tam chybí jeden mikrochip místo tam je připraveno ale není tam takže tam logika bude ale v DIA jsem nenašel tyto motorky aby se dali konfigurovat.. v DIA jsem už zkoušel snad vše nastavit a nic nepomohlo pořád to samé...
    • 8
  12. wojtěch

    blbnou okna 307 motor z anglie??

    tak ještě jeden postřeh když je připojen i ten \"nový\" pravý motor tak DIA píše chybu ovladače řidiče.....
    • 8
  13. ha ha ha:D , kdy bude loketka?? :D
  14. wojtěch

    sklápěcí zrcátka 307

    jj tak i u mě buď vše nebo nic....
    • 14
  15. wojtěch

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    úchyty udělejte z toho co doma najdete , já ji dal opačně tu vzpěru lépe mi tam pasovala..
  16. wojtěch

    307SW a 307cc od 15 strany

    klíč pěkný taky ho mám ale po roce mi začalo slízat to stříbrné z tlačítek :-(
  17. wojtěch

    Lidskej vkus

  18. wojtěch

    Vyhrievanie sedadiel

    u 307 je to zapojene do serie ty dečky... proměř ty černé mezi sebou ještě ohmetrem
    • 9
  19. wojtěch

    blbnou okna 307 motor z anglie??

    nikdo nemá zkušenost s motorkem z angličana??
    • 8
  20. wojtěch

    capyho 405 mi16x4

    pěkně si s ním hraješ. nádherný kousek
  21. to by se mi libilo na 307.. skoda ze to je jenom na 308.....
    • 88
  22. wojtěch

    blbnou okna 307 motor z anglie??

    když dám starý motor ze spolujezdcových dveří do řidičových tak nejde vůbec.. a řidičův ve spolujezdcových jde taky jenom na ovládání řidičového okna takže motor nejspíš z anglie a teď jestli se to dá nějak předělat na EU motor.. [upravil dne 3/9/12 18:21 od wojtěch]
    • 8
  23. wojtěch

    blbnou okna 307 motor z anglie??

    menší změna oba motorky reagují jenom na ovládání řidičového okna (zároveň).. když je mezi sebou přehodím tak dělají to samé.. když připojím do řidičových dveří motor od spolujezdcových a do spolujezdcových dám satrý motor tak vše jede.. nemáte někdo schéma anglického a EU motorku?? jestli jsem náhodou nekoupil motor z anglána.
    • 8
  24. Předělávám zrcátka na sklopná k autu k tomu je potřeba vyměnit motorky oken, když vyměním pravý motor tak mi nejde okno otevřít ani zavřít a když chci zavřít řidičové tak blbne a někdy popojede i spolujezdcové , zrcátka jdou v pohodě i se přiklopí.. zkoušel jsem přehodit elektroniku do mojeho motorku a nepomohlo to takže je někde chyba v elektronice v motůrku, když dám pravý motor můj starý tak vše běhá.. motor je z 307 r.v 2004 takže by to mělo být stejné s mojím... nebo bylo více typů?? [upravil dne 4/9/12 07:26 od wojtěch]
    • 8
  25. u štěrkovny ale myslím není žádna restaurace ne? asi nebudem jenom stát na parkovišti .. :-D jinak s datumem se zkusím podřídit..
×
×
  • Vytvořit...