Předělávám zrcátka na sklopná k autu k tomu je potřeba vyměnit motorky oken, když vyměním pravý motor tak mi nejde okno otevřít ani zavřít a když chci zavřít řidičové tak blbne a někdy popojede i spolujezdcové , zrcátka jdou v pohodě i se přiklopí..
zkoušel jsem přehodit elektroniku do mojeho motorku a nepomohlo to takže je někde chyba v elektronice v motůrku, když dám pravý motor můj starý tak vše běhá..
motor je z 307 r.v 2004 takže by to mělo být stejné s mojím... nebo bylo více typů??
[upravil dne 4/9/12 07:26 od wojtěch]