Dančák ti co udělali řidičák C do konce roku tak mohli řídít traktor (s vlečkou do 750kg) ti co udělali CE mohli traktor s vlekem.. a dnes ti dopíšou T do řidičáku... , ti co C nebo (C+E) udělají teď, už traktor řídit nemůžou. musí si udělat T. takže policista musí koukat, kdy jsi to C (CE) udělal...