Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. teď máš co senzor na okně??
    • 15
  2. u 79kw to nejde jenom zaslepit bude ti to házet chybu... jinak egr je za motorem (pod oknem) na straně spolujezdce
    • 31
  3. wojtěch

    Rada koupě auta 4x4 pracant

    Dančák ti co udělali řidičák C do konce roku tak mohli řídít traktor (s vlečkou do 750kg) ti co udělali CE mohli traktor s vlekem.. a dnes ti dopíšou T do řidičáku... , ti co C nebo (C+E) udělají teď, už traktor řídit nemůžou. musí si udělat T. takže policista musí koukat, kdy jsi to C (CE) udělal...
  4. wojtěch

    Rada koupě auta 4x4 pracant

    S 7011 se do 3,5t nevlezete.. a od nového roku patří traktor do zvlášť skupiny, takže nevím jestli se s ním může jet na B (kdyby se do 3,5t vlez) nyní když uděláte řidičák na C tak nesmíte jet s traktorem..
  5. wojtěch

    Diagnostika v mobilu

    nejspíš ne ani s 307mou 2002 nejde.. až s novější..
  6. wojtěch

    Dodelani tempomatu do 307

    na 99% jo koukni jestli máš na brzdě 2 snímače..
  7. taky se mi to stalo zlomil se tam ten jezdec... jak to budeš rozdělávat dávej bacha ať ho neztratíš, zapájet zpět dokupy a dát ho zpět.. někde jsou tu myslím i fotky jak to opravit..
    • 7
  8. wojtěch

    Cd měnič Blaupunkt

    ta 307 je který rok??
  9. wojtěch

    diagnostika na 307

    hledej je toho tu na foru mraky... např.
  10. je tam snímač natočení volantu
  11. wojtěch

    zapojenie angel eyes

    protože jsou slabé a nejsou ani na to homologované.... luce myslíš čočky??
  12. 1 sednout sedne odchylka se změní... nevýhody nastanou při nehodě, spotřeba půjde nahoru, a u 1,4 asi i výkon dolu 2 nedopíšou..
  13. wojtěch

    Alu kola Peugeot 307 ET?

    jo sednou..
  14. Jsou v C3jce repro když od výroby není rádio?? budu tam dokupovat origo rádio, ale nevím jestli tam jsou od výroby reproduktory neřešil to někdo? stačí zapojit a povolit na DIA? .. displej tam je A edit NENÍ pouze hodiny [upravil dne 6/6/13 20:57 od wojtěch] [upravil dne 7/6/13 16:54 od wojtěch]
  15. http://chrispm.free.fr/modif-clim.htm já tam dal led pásky a na tlačítka SMD ledku dělal jsem bílý podsvit
  16. ono to má 2 stojny.. které jsou od sebe 1-2m takže ten přesah musí být podle toho [upravil dne 16/4/13 20:40 od wojtěch]
  17. tak tady moje fotky ale asi to bude pořád to samé dokola :-D http://wojtech90.rajce.idnes.cz/Bela_14.4.2013
  18. wojtěch

    Alu kola Peugeot 307 ET?

    v peugeotě nebo inzerce.. musíš mít s rovnou dosedací plochou
  19. kdo ti to kde dělal??
    • 6
  20. wojtěch

    307CC by lumik

    krásne autko ty kola tomu sednou.. tobě vlezly bremba pod origo kola 16\"? nebo tam máš podložky??
  21. wojtěch

    Alu kola Peugeot 307 ET?

    Ako sa ti podarilo obuť pneu 225/40 R18 na 8\'\' ET18 ?? Chuck Norris ? proč by se mu to nemělo povést? taky to mám...
  22. wojtěch

    Alu kola Peugeot 307 ET?

    225/40 R18 uplně v pohodě akorát trošku větší spotřeba..
  23. tak taky děkujem za super sraz příště jak to vyjde se ukážem opět... a taky naštěstí bez pokuty :-D ps díky za dárky .. [upravil dne 14/4/13 21:03 od wojtěch]
  24. wojtěch

    demontáž autoradia

    ten panel nepřehodíš jsou jiné ty panely VDO a Clarion. jsou jinak uchycené.... jeden drží myslím zboku šroubkama a jeden tam je nacvaknutý se mi zdá... tady je Clarion jak je uchycený http://chrispm.free.fr/modif-autoradio.htm a tlačítka má jinak RDS je na druhé straně [upravil dne 12/4/13 12:32 od wojtěch]
  25. folie na střeše nebude.. nepovedlo se.. tak velkou plochu jsme nezvládli nalepit.. zrcátka jsem polepil do černé, znak mám černý, ale střecha jedině někdo kdo to umí... kdo by věděl o někom kdo lepí v okolí ostravě napište...
×
×
  • Vytvořit...