teď se pokouším sundat přední nárazník z 306 (kulaté mlhovky) a nějak se mi nedaří.. povolil jsem 4 šrouby zespod, + na každé straně pod podběhem jeden , a stále to někde drží připadne mi jak by to drželo nějak výztuha (ten plast v nárazníku) je to tam ještě nějak upevněno??
tady je návod, ale nic takového tam není...
[upravil dne 22/2/14 16:17 od wojtěch]