Máte někdo chladničku do auta na 12V, máme jednu a ta po 2 letech nejde na 12V.. dostat se bez destrukce do ní nejde, takže budu muset pořídit novou. Kolegovi odešla zase 220V část taky po cca 3 dovolených (vyřešil jsem externím trafem)..
máte někdo s nějakou zkušenost která vydrží déle než 2 dovolené??