Přejít na obsah

wojtěch

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2 828
  • Registrace

Vše od uživatele wojtěch

  1. wojtěch

    Přestavba na bi-xenony

    308 má jak jednotku pod světly tak ještě jednu někde + je to provázané s BSI. a v xenonech nejsou servo motorky ale krokové (krokové jsou rychlejší, přesnější ale úplně jinak ovládané)
  2. asi bych ho našel mám tu od Dopiťáka plno takových věcí pisni SZ kouknu se ti
  3. 189Kč
  4. co vím tak nahoře jsou 2 šrouby a jeden dole, nárazník musí dolů, a rozlepit to světlo se ti jen tak nepovede.... je to lepené lepidlem na které teplo nemá vliv takže to musíš obřezat
    • 20
  5. http://www.peugeot-club.com/index.php?/classifieds/item/504-307-20hdi-79kw/
  6. wojtěch

    Chiptuning 2.0HDi 100kW

    straki na jaře se nejspíše ozvu..
  7. wojtěch

    Chiptuning 2.0HDi 100kW

    shark734 má mě by spíš zajímalo kolik zvládne automat 6kvalt v tomto motoru v 308
  8. Já ho měl vespod spadlý sundej boční tapec... (možná bude stačit spodní sedačku vytáhnout)
  9. chlapci sežeňte mi tyto kola a já vám je vyměním
  10. tam zase nejsou tak obří :D
  11. ty jsou ale 16 a to nebudu mít v TP takové prcky
  12. nejsou top stav..,jedno je podřené (musím kouknout na další) pokud bude jenom jedno tak ho vyměním za rezervu
  13. asi je nechám na zimu :D, ale ještě uvidím... letos určitě ne jsou tam pěkné letní ještě tak je dojezdím...
  14. wojtěch

    308CC a Lyže?

    no já doteď problém neměl na 307 mám zahrádku a velkou rakev, ale teď jak ji prodám tak budu muset asi koupit zahrádku na 406.. na 607 nemáme zimní obutí.. mám lyže 160cm + metrovky, ale i tak někdy se jede a někdo má snowboard... a autobusem nějak moc nemusím...
    • 11
  15. wojtěch

    308CC a Lyže?

    obyč. magnetické mám doma, takže to můžu zkusit, ale já bych je potřeboval dát ty lyže směrem asi nad střechu (zešikma jak jsou přechozí) kapota zase tak dlouhá není.. a přímo na střechu nějak nemám odvahu co udrží..
    • 11
  16. Zatím vše fotky z mobilu.... Pro letošek bojový úkol sehnat pekne Alu + tapeci komplet cervene.. Jinak kdo by měl zájem o auta piste
  17. tak jsem se dostal do problému, že nevím kam s lyžemi na 308CC. tunel není sedačky nejdou sklopit.. .... napadá někoho něco? (nápad stáhnout střechu a vystrčit je ven už jsem slyšel ) nemůžu nikde najít nosič na zadní kapotu, na 307CC vím, že byl. něco v tomhle smyslu: http://www.comptoirducabriolet.com/31-porte-skis-cabriolets-cc
    • 11
  18. ta už byla 2x umytá, ale je to marný boj vždy do druhého dne je to stejné jak je mokro...
  19. wojtěch

    Žárovky pro denní svícení

    nemáte někdo zkušenost s těmito žárovkami? http://www.ebay.com/itm/281499279799 lumeny vypadají, že svítí víc jak origo 21W žárovka. akorát ty kelviny se bojím že budou moc..
    • 22
  20. wojtěch

    úprava optiky na 306

    musíš to udělat tak, ať nejde poznat, že jsi do světla zasahoval...
  21. Tak dnes po stk me evidencka...... Na dopravku v lednu bude přepis o 1500kc levnější
  22. wojtěch

    úprava optiky na 306

    Není důvod s tím mít problém...
  23. Myslíš přední?? Muzu ti to změřit pokud chces
  24. wojtěch

    Ostřikavače nejdou.

    nebo motorek je slabý a nevytlačí to. ale začal bych profouknutím hadiček kompresorem...
    • 18
  25. wojtěch

    Dodelani tempomatu do 307

    Minulý týden jsem zprovozňoval tempomat známému a taky nám nefungoval a byl problém v konektoru u brzdového pedálu, stačilo rozpojit prostříknout kontaktolem a už funguje
×
×
  • Vytvořit...