tak jsem se dostal do problému, že nevím kam s lyžemi na 308CC. tunel není sedačky nejdou sklopit.. ....
napadá někoho něco? (nápad stáhnout střechu a vystrčit je ven už jsem slyšel )
nemůžu nikde najít nosič na zadní kapotu, na 307CC vím, že byl.
něco v tomhle smyslu: http://www.comptoirducabriolet.com/31-porte-skis-cabriolets-cc