Přejít na obsah

satana

Uživatel
  • Počet příspěvků

    10
  • Registrace

Vše od uživatele satana

  1. satana

    Spojka

    peugeot 206, r.v.98, 1.9D, tak přestože mám nedávno (před 2,5 rokem) udělanou spojku (nová spojka a ložisko) tak mi včera za jízdy, když jsem sešlápla spojku, že přeřadím ze 4 na 5, zůstala spojka u podlahy a nešlo nic dělat, ani řadit ne, tak jsem trochu násilím vyřadila a dojela ke krajnici, když jsem zastavila a vzala za pedál, tak se vrátil do normální polohy a zase fungoval normálně, tak jsem se trochu se strachem vydala dál a snažila se spojku používat úplně minimálně a zbytek jízdy se mi to stalo ještě jednou a to jsem zaseklou spojku \"odsekla\" za jízdy nohou . . . nevíte čím to může být?
  2. tak mě se minulý týden stalo to samé, ale samo od sebe aniž bych něco měnila , za jízdy zčista jasna padla rafička tachometru dolů, přestala ukazovat a kilometry se taky přestaly počítat mám Peugeot 206, 1.9D, r.v. 98, myslíte, že je to opravitelné svépomoci nebo spíše záležitost servisu a hlavně čím by to mohlo být?
  3. Myslím si, že by to mohlo být špatným těsněním na dveřích, mě taky takhle zatéká dveřmi u řidiče a taky pravými zadními. Vždycky je vidět jakoby potůček vody, jak teče spodem pode dveřmi a steče mi na rohožku No a taky mi zatéká do kufru, o něco více než těmi dveřmi Tam mám zase pro změnu vždycky mokro pod kobercem, někdy je tam vody dosti, záleží na typu deště je to nepříjemné pořád vysoušet, ale to jsou spíš takový kosmetický vady
  4. satana

    loupající se lak

    Tak jsem se byla poptat v lakovně a mladík otaď mi tvrdil, že netuší čím to je, ale že si myslí že je to od kamínků . . . nevím no, s kým jsem tak mluvila, tak se všichni shodli, že je to někdy ze dřívějška asi ťukec a přelakováno (nekvalitně) blbě se to poslouchá ale asi to tak bude . . . Tak teď jen vybrat nějakou šikovnou autolakovnu, než ten lak sleze víc . . .
    • 7
  5. Ahoj všichni Na mojí dvěstěšestce (r.v.98) mám nový problém s lakem. Na střeše a na kapotě se mi začaly tvořit jakoby puchýřky. Mám červenou metalízu. Jsou to flíčky zhruba 1 až 2 cm v průměru a je v nich sloupnutá ta vrchní vrstva, vypadá to jakoby se sloupla \"fólie\", barva tam zůstane, ale je tam flek, teď se mi docela vyrojily. Nemáte prosím někdo podobnou zkušenost? Vůbec netuším, čím by to mohlo být a návštěva lakovny mě asi nemine . . .
    • 7
  6. Ahojky, já mám 1.9 D r.v. 1998 se 2 airbagy a měla jsem ten samý problém, kontrolka airbagu blikala a blikala:myslim Všichni radili kontakty pod sedačkou. Tak jsem to dala známému do servisu, ten to připojil na nějaký počítač a zjistil, že pod sedačkou to nemá žádný káblíky a že chyba je v tom vypínači na airbag, tak ho vyčistil a blikat to přestalo, s tím, že to není na trvalo, že to pravděpodobně zase blikat začne, tak že příště by ten vypínač vyměnil za jiný (třeba z vrakáče, nebo by se někde sehnal)
    • 26
  7. satana

    Spojka

    Tak se spojkou to dopadlo tak, jak se asi dalo cekat, nova spojka a lozisko, za celkovou cenu 6 tisic. Na tej puvodni bylo v haji lozisko, zbyla z nej jen hrsticka plechu, ktera se lozisku moc nepodobala Tak hlavni je, ze ted jde spojka pekne zlehoucka a autiko uz zase jezdi [upravil dne 6/11/09 satana]
    • 65
  8. satana

    Spojka

    Taky se podelim o svoji cerstvou \"prihodu\" se spojkou na 206-tce (1.9D,r.v.98, najeto 152 tis.km). Asi tak pred mesicem mi spojka pri seslapnuti se zapnutym motorem zacala jakoby hucet, ze zacatku to bylo jen slabe, ale presto me to dost znervoznovalo, protoze to byl zkratka zvuk, na ktery jsem nebyla zvykla. Takze jsem se tak poruznu ptala co a jak, no a vesmes mi bylo receno, ze to bude lozisko a ze to nemam resit dokud to jezdi a jde radit, ze jakmile by to v servisu rozebrali, tak to vymeni komplet . . . . Tak jsem jezdila dal, no a asi pred tydnem zacal byt ten zvuk o neco intenzivnejsi a postupne tak nejak narustal . . . no a dneska rano cestou do prace uz to byl fakt rachot, takovy vrzani a huceni a hvizdani, pak zacala i drhnout, az proste pri jednom seslapnuti bylo slyset velky prasknuti a spojka zustala ve spodni poloze no a ja jsem dojezdila (nastesti slo vyradit) no a pak uz me cekalo jen odtazeni do servisu Takze asi bude nova spojka, tak cekam az to rozeberou, co a jak a hlavne za kolik penizku:roll Ale co me po procitani tohodle fora tak nejak uklidnuje je to, ze je to asi bezny problem. Tak dam pak vedet o co slo a kolik to stalo:papa
    • 65
  9. satana

    Olej - Servo

    Myslíte, že by šel použít tento typ oleje \"TEXACO Texamatic 7045 E\"(převodovkový olej)? Nemáte s ním někdo zkušenost? V příručce je sice ten výše uvedený, ale je hůře sehnatelný [upravil dne 27/11/08 satana]
    • 29
  10. satana

    KONTROLKA airbag

    Zdravím, mám asi podobný problém se svojí 206 1.9 D r.v. 1998. Je to blikající kontrolka airbagu (mám airbag řidiče a spolujezdce) a to tak, že po nastartování začne blikat.... No a takhle bliká několik jízd a pak třeba zase jednoho dne blikat přestane úplně a po pár jízdách se zase rozbliká Tak nevím, čím by to mohlo být:o [upravil dne 8/11/08 satana]
    • 20
×
×
  • Vytvořit...