Přejít na obsah

enikybeniky

Člen klubu
  • Počet příspěvků

    1 649
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele enikybeniky

  1. enikybeniky

    Co mi to leze po zdi?

    Klíště křížený s krabem?
  2. Tam jsem jenom vyčetl, co jsem zde uvedl... Ve Vodafonu mi můžou akorát tak nastavit připojení přes mobilní internet nebo WAP či MMS, tohle bude telefonem a nějakým nastavením. Zkusím ještě chvíli otravovat na SEmanii.
  3. semanii
  4. Neni, je kupovanej fungl novej v telekomunikacích. Datový účet mám jediný a to na MMS. Místní připojení povoleno. Něco jsem se dočetl, že mám vytvořit nový PSD a zadat pouze název, např. Wi-fi. Někdo zase říká, že mám používat připojení přes účet MMS, ale to se mi nějak nezdá.... To jsem zkoušel a pouze jsem vyčkával, nic se nedělo.
  5. Tak jsem opět zde a mohu potvrdit, že to nefunguje. Připojil jsem se v pohodě na wi-fi v restauraci, vše funguje, stránky v pohodě, dokonce jsem stáhl a začal instalovat operu přímo ze stránky výrobce, ale po spuštění opery se opět objevilo okno s nápisem \"instaluji\", dále \"povolit aplikaci opera odesílání dat na internet?\" Ano - připojit pomocí - jediná možnost opět MMS, ne - nelze se připojit k internetu, zkontrolujte nastavení. Nechápu, proč se rovnou nenapojí přes wi-fi a nedoinstaluje. Nevěřim, že to nejde, ale už fakt nevim, kam šáhnout.
  6. Přesně takhle jsem to udělal. Ale jak dám spustit, tak se stejně ještě objeví logo operi, hláška \"instaluji\" a po chvíli dotaz na povolení připojení k netu. Když dám ano, mohu vybrat pouze MMS nebo vytvořit nový, když dám ne, tak se objeví hláška, že se nelze připojit, že to mám zkontrolovat. Ještě zkusim někde při připojený wi-fi, jestli se to fakt nechytne automaticky na ní bez dotazu, ale mám takovej pocit, že jí to nějak ignorovalo, i když mám povolený místní připojení.
  7. Zdravím, pořídil jsem si mob. tel. SE W995, který umí i wi-fi. Chtěl jsem si do něj místo stávajícího vestavěného internetového prohlížeče nainstalova operu mini, instalace proběhne, ale po spuštění nastává asi další část instalace, která požaduje připojení k internetu. Nemám od Vodafonu žádné internetové připojení, pouze MMS, mám šanci to bez něho nainstalovat? Nemám nějak možnost dát připojit pomocí wi-fi, buď můžu vybrat stávající účet MMS nebo vytvořit nový. Poradíte? Ještě doplním, že jsem instalaci zkoušel i přes připojenou wi-fi v restauraci a když povolím připojení na net, tak se stejné dá vybrat z možností viz výše. [upravil dne 7/8/10 enikybeniky]
  8. enikybeniky

    Lidskej nevkus

    Stifler: Mně nijak ani nechybí, jsem si zvykl. Navíc se mi tam nelíbí.
  9. enikybeniky

    Lidskej nevkus

    GTI? Upozorňuju, že to není moje! [upravil dne 7/8/10 enikybeniky]
  10. Radek: Tak zajedem určitě, jinak sčuchnout se každopádně můžem, na kávu, na pívo... To platí i pro ostatní tou dobou poblíž.
    • 29
  11. Jj, už jsem četl, valí se na nás špatný zprávy jedna za druhou. Počasí, sinice...
    • 29
  12. Tak to se schválně zajedu do Náchoda podívat, od soboty jsme na Rozkoši. To jsem zvědavej, jestli bude k jídlu úhoř.
    • 29
  13. enikybeniky

    spatne startuje

    DRV najdu kde? Teda jestli je na benzínu...
    • 25
  14. enikybeniky

    spatne startuje

    Tákže, otestováno současnými vedry a bohužel musím se zármutkem říct, že se problém bohužel zatím nepodařilo opravit. Pročetl jsem tu už pár příspěvků a zjistil, že nejsem úplně tak sám s tímto problémem, ale nikdo zatím neřekl, že to vyřešil, ach jo.
    • 25
  15. Tákže, otestováno současnými vedry a bohužel musím se zármutkem říct, že se problém bohužel zatím nepodařilo opravit. MAP-senzor (starší) - nepomohl, teplotní čidlo nové - taktéž. Svíčky jsem taky nechával měnit, ale ty na to vliv asi nemají. Jak to stojí ve stínu, v pohodě, když do toho ale pár hodinek pere slunce, tak je problém. Poradíte?
    • 23
  16. enikybeniky

    406 Nestartuje v HORKU

    Povedlo se to vyřešit?
    • 16
  17. enikybeniky

    na display sviti ...T...

    Tak jsem to uhádl!
    • 9
  18. enikybeniky

    Navigace--ano? ne?

    Na delší trasy, kde to neznám, ano. Např. Praha nebo jen její průjezd je pro mne bez navi noční můrou. I s ní je to pro mne dobrodružství. Teď budu trošku oponovat Medvědovi, ale když jsem někde, kde to vůbec neznám a navigace řekne odbočit, tak prostě hodlám odbočit, pokud tam zrovna není uzavírka a je to povoleno. A není to o tom, jestli jsem myslící tvor nebo ne. Nemůžu během najetí k odbočování předvídat, že si po nějaký době sám uvědomim, že je to na prd. Hold někdo místní dopravní situaci zná a umí se v ní orientovat a využít jiných možností, někdo je na onom místě prostě prvně.
    • 58
  19. Měl bych odpojit baterku i po výměně čidla teploty chladící kapaliny? A ještě jsem měnil MAP-senzor...
    • 21
  20. Já se docela držel i s telefonem přes půlku xichtu.
    • 20
  21. Hold na každýho ty drogy působí jinak, no.
    • 20
  22. Všechno to hrozně táhne doleva.
    • 20
  23. enikybeniky

    na display sviti ...T...

    Když to svítí při CD, není to třeba Track?
    • 9
  24. enikybeniky

    zavzdušněná nádrž

    Nebude pod podběhem spíš palivák?
    • 13
  25. enikybeniky

    Autokaravan, kdo levne pujci?

    Jj, vo tohle mu jde. Celý obytný vůz.
    • 28
×
×
  • Vytvořit...