Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. jj presne chtel jsem to uz pred 306-kou ale tak ted jsem se tak rozhodl
  2. Tak jsem se rozhodl ze brichoplaz pujde do sveta uz mam v merku neco jineho
  3. volvik

    Hodne vynechava

    muzes to vyfotit kde to mas a jak to vubec vypada ten senzor???
    • 38
  4. parada to se mi libi :super
  5. volvik

    Hodne vynechava

    Tak dneska jsem cistil vsechny kontakty kabely atd a porad to je stejne je to o neco lepsi ale jak dupnu plny tak to zacne delat ale jak pridavam pomalicku plyn tak to jede
    • 38
  6. pekny sedan preju hodne stastnych Km bez nehod
  7. ja to poznal hned
  8. volvik

    Hodne vynechava

    no to ja jsem taky vycistil ten snimac jelo to chvilku dobre a pak zase a senzor podtlaku sani to teda taky nevim kde je
    • 38
  9. sakra tak prvni byl 309GT potom ja a ted ty je to silena skoda preju hodne stesti z opravami a tomu hajzlovi bych rozbil hubu hned
    • 68
  10. volvik

    Hodne vynechava

    tak pockej jak to vypada jede to dobre nebo ne nejak to nechapu
    • 38
  11. :Dta rakev má hroznej aerodynamickej odpor:D No jo rakev na tu jsem zapomel
    • 12
  12. volvik

    Hodne vynechava

    no ja se na to vrhnu jeste zitra nejak to prekopu tak uvidime
    • 38
  13. no u tebe marty to fakt nepujde Lidri!!! : jedno tema o tuningu v pribrami uz je tady
    • 12
  14. pekna fotecka
  15. volvik

    Hodne vynechava

    muzu to vyfotit kde to je jak to vypada a z vrchu se tam da pekne dostat ale taky mi to tak delalo chci lku to jelo paradne a pak zase
    • 38
  16. volvik

    Hodne vynechava

    piste jestli to pomohlo protoze me to zase dela ale jak se zahreje motor tak jede pekne jako kdysi
    • 38
  17. no jo bohuzel ale pujde to jinak nez jsem chtel zitra skocim na vrakac a uvidime jak se pohybuji ceny a pujde se nakupovat čakom: diky
  18. To je celkem jedno aspon ja to neresim mozne to je ze tam nesmi byt ale ma to vice lidi pokud se podivas poradne
  19. Diky Ted to pujde hned lip to mas pravdu ted zase musim par veci pokupovat a zase to bude jako driv
  20. Ne ne to byla stara znacka byvaly majitel tam mel nalepku a nakonec mi to prodal se znackou a ja uz jsem si potom jenom koupil novou protoze byla pokrcena a ted je zase pokrcena tak zas budu muset menit
  21. tak u me to zas necham svarit a bude zase uplne v pohode ted jeste nekoho najit v okoli kdo svaruje plasty a hned se budou opravovat
  22. volvik

    zacatek meho pazouta

    no me toho ceka ted celkem hooodne pres zimu jinak vsem hodne stesti pri praci
    • 95
  23. pekna pekna ted uz jenom udelat to co napsal tom406 a bude to nadhera tom406: \"sundej z kapoty to V6!! a dej si pěkné koberečky a ty tuzing vyhoď -od tohoto vozu se očekává stylovost a tyhle dvě věci ti to kazí\"
  24. volvik

    Rodinný vůz-tuning

    parada hned to vypada lip Muzu jenom chvalit
  25. volvik

    Hodne vynechava

    zkus to jsem zvedavy jestli to pomuze ale francouzi to vymysleli tak debilne ze tam je prepad od oleje tak se to tam zasira
    • 38
×
×
  • Vytvořit...