Tak dneska jsem cistil vsechny kontakty kabely atd a porad to je stejne je to o neco lepsi ale jak dupnu plny tak to zacne delat ale jak pridavam pomalicku plyn tak to jede
Ne ne to byla stara znacka byvaly majitel tam mel nalepku a nakonec mi to prodal se znackou a ja uz jsem si potom jenom koupil novou protoze byla pokrcena a ted je zase pokrcena tak zas budu muset menit
pekna pekna ted uz jenom udelat to co napsal tom406 a bude to nadhera
tom406: \"sundej z kapoty to V6!! a dej si pěkné koberečky a ty tuzing vyhoď -od tohoto vozu se očekává stylovost a tyhle dvě věci ti to kazí\"