Přejít na obsah

volvik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 476
  • Registrace

Vše od uživatele volvik

  1. omlouvam se za tak velkou fotku ale jsem v praci a nemuzu ji nijak zmensit
  2. Panove tak mam moznost vymenit svoje kolecka za tady ty pekne OZ-ty od brachy jsou to 16\" 195/40 co vy na to? [upravil dne 8/9/2009 Béďa]
  3. volvik

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ta 206-ka vypada paradne a ty kola jsou snad jedny z nejpeknejsich co se delaji
  4. Vypada to pekne
  5. me to nejak nevadi uz jsem si na to zvykl a na net na telefonu nechodim takze me to je celkem uplne jedno co tam kdo ma i kdyz nekdy je to az moc velke
  6. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    No tak dneska v noci se uvidi pokud to nepujde tak si udelam 16-ku a pojedu
  7. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    sakra panove vypada to se mnou spatne ted premlouvam mistra aby mi dal volno na patek protoze mam mit nocni a nejak to nejde tak se za me modlete abych ho dostal
  8. volvik

    Další 106 GTI

    Kuba ho neudelal ale koupil ho ze stare verze 1.3 rally A je paradni [upravil dne 8/9/09 volvik]
  9. volvik

    Nový mazlík u pe.tr\'s family

    gratuluju a at vas nezlobi
    • 36
  10. volvik

    Další 106 GTI

    No ja si pockam na nejaky vetsi sraz a taky dorazim
  11. volvik

    aktuálně o všem

    Tak to je nadhera
  12. volvik

    aktuálně o všem

    aha tak to o zadnem bohuzel nevim
  13. volvik

    aktuálně o všem

    jan007 prodaval se mi zda
  14. volvik

    Chtěli byste sekci -Návody-

    super musim podekovat adminum jak se tady pekne o to staraji :potlesk:potlesk
    • 46
  15. volvik

    fotky 306-tkarov

    No to bych chapal taky bral bych to i ja ale nejlip stary dobry rocnik 1967
  16. volvik

    Další 106 GTI

    Sakra to si delas srandu ale gratuluju ze sis koupil dalsi a v dobrem stavu :potlesk:potlesk:potlesk
  17. presne tak a tak to ma byt
  18. no ja zas bych nemohl mit auto z mekkym podvozkem uz jsem si nejak zvykl ze citim kazdy kaminek na zemi ale fakt mi to vyhovuje
  19. volvik

    aktuálně o všem

    sakra takovy pohled do garaze bych chtel mit taky :super
  20. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    ty mi beres moje slova ne opravdu tak jak rika 309GT je to asi nejpeknejsi auto co tam je
  21. jeste jednou parada A zkus sem hodit foto tak jak rikal Voighta pred a po
  22. parada tesim se na lepsi foto
  23. ja to do odpoledne nevydrzim
  24. volvik

    Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

    Creams: Mas hlas A kdo pojede i za spatneho pocasi???
  25. No tak to jsem zvedavy uz se tesim na zitra na foto
×
×
  • Vytvořit...