-
Počet příspěvků
3 444 -
Registrace
Typ obsahu
Profil
Články
Media Demo
Fórum
Galerie
Kalendář
Stahování
Vše od uživatele Rejty
-
že to sou táhla řazení???:-D
-
já jsem řídíl Lancera EVO VII.. a Reza bude neco podobneho myslim:-D to je strasny maso.......takovy respekt sem nemelani z ferari:-D oproti evu to bylo o ničem:-D:D:D:D:D
-
takže sem si zavzpomínal,CELÉ TO PROČETL,trvalo mi to dva dny:-D. a opět inspiroval v mém dalším směru uprav..hodne se mi líbí tome tvůj nápad s relokačním kitem a olejovym chladičem:) to se mi moc líbí....!!!! a středový panel...libůstka..celkove to pojetí motoru je fajnové a dravé!!!!!!vlastne celé auto je dobre..ty brzdy sou ůchvatné..opravdu máš dobré nápady a jsem rád že někdo takový je inspirací nejen pro mne, ale i pro ostatní!!!!! A propo,dostaváš zprávy jak je na tom coupé nebo ne????? jinak jeste jednou díky za tvůj minulý projekt!!!:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk
-
u mne v topicu najdes ju..nechci ti to tu zasirat:)
-
70-80 tisic na nabourane RC nemám,budu se opet stehovat a prijde mi lepsi se vrtat v mym motoru:-D mne to bavi:-D a pokud bude narust vykonu taky jaky chceme,tak budu spokojeny..a priste pak muzu vymenit tenhkle za motor RC:-D nehlede na to ze to v tydnu kdyz sem to nastartoval zabouchalo a chvilku sel z vyfuku černý dým..pak to bylo v pohodě,hydroštely mají zvuk šicího stroje značky NICOLETA:-D a taky kdyz si udelam tenhle motor bude novej.... a taky kdo si hraje nezlobí [upravil dne 22/12/10 20:05 Rejty]
-
přesně taků robotu budu dělat aj s mojim motorem:)
-
mno je pet stupnu nad nulou..ja su zvyklý..já začínám být už vuci zimne imunní..takhle to vypada tam kde pracuju:-D delam venku plot a blizi se nam kolaudace:-D trosku 50 cm sněhu:-D
-
tak sems e konečně do toho dal....odstrojuji motor abych ho mohl rozebrat a vylepšit... Nová spojka sachs,rozvody SKF,odlehčené řemenice,slícované a vyleštěné kanály...dále nove ramena..sehnal jsem DELPHI obě za 3800:aut nápravy přijdou vyndat a predni zesilit vyvařením:) nalakovat na nějaky křiklavy barvy:-D stabik dostane kratsí tyčky z 306 GTI..je toho moc tedka..ale zatim odstrojuji motor ktery vapada zatim takhle... vice foto zde: http://rejty206.rajce.idnes.cz/Prestavba_motoru/ jinak dále prodám...Přední brzdiče GTI 266 mm..dám k tomu i desky a kotůče..cena 3000,- moje kola Keskin KT1 9\"x16\" palcu gumy predni maxxis zadní Falken 215/40...cena 12tisíc...kdyz vylestim límce 15 tis [upravil dne 22/12/10 17:34 Rejty] [upravil dne 22/12/10 19:55 Rejty]
-
da se nekde sehnat origo vyfuk peugeot sport?????
-
mno dyt jo.....kdyz se mu pug bude libit tak tam prej budu taky:-D:D:D:D:D:D
-
mne berou ty kola..ty ybch chtel na svoji 206:))))
-
jo stranky maj hezky..beze mne:(
-
necjam se prekvapit a tesim se:-D
-
ghe ja si rikal ze tohle auto u mne bylo:-D jak se s Yvesem dojeli v tom snehu????? jinak ta kastle je anglicka a uz bez kuže:-D
-
jasny my to dame spolu nejak dokupy:)pane konstruktere:D
-
MHS..urcite zajem mam..napiš mne prosim do soukrome zpravy co za ne:) pokud se nepletu a autokelly taky ne tak maj spravne 283 mm.. to presne chci:) [upravil dne 6/12/10 20:06 Rejty]
-
zvody vyrabet nebudu..i kdyz jeden maniik by to dal:)..je to jen mereni a hrani si s trubkama:-D ale chtel bych nerezove a zbytek bych si vyrobil ..ale jaky prumer potrubi zvolit???
-
TOHLE JE NA gtI DO ROKU VYROBY 2000..OD ROKU VYROBY 2001 MELY 2 LAMBDA SONDY.....DOWNSTREAM ZA KATIKEM....TAKZE PRO MNE NEPOUZITELNE..JESTE BY MNE ZAJIMAL MATERIAL NA VYROBU VYFUKU,???, Podle mne staci aby to bylo funkční z normalni vyfukove trubky co mam moznost poridit za solicni peniz....kamos ma ohybačku na trubky,tak bych to i naohybal:)..jen mne zajima k cemu je prostredni tlumic..ma nejakou funkci??nebo jen tlumi zvuk z motoru???
-
takze na oktavku seru..pug dostane přednost..přes zimu jezdim felici to zatim stací Potreboval bych probrat a poradit uz zas:-D mám par veci v hlave......a potrebuji najit nejlepsi rešení....tudiz mne nevadi zadne OT ani pripevky od vas..kazda rada dobra Prahnu po trosku vetsim stadu koni,takze vyfuk ,sani,pripadne vacka a naladeni jednotky 1,výfuk: Chci ho předělat,ale jak? Chci aby byl funkční jak má být,teď má sice efektni mocný zvuk,což někteří kdo viděli moje auto potvrdí. Avšak chtel bych abytaky fungoval jak vyfuk má, takže co je nejlepší řesí...Sportovní svody+ misto aktiku trubka+prostreni tlumic+koncový tlumič.kterou značku...Budu-li vycházet z toho že posledni tlumič je Remus,chtel bych aj protredni tlumic od stejné firmy.....Dále jestli je rozumné vyhodit kat???zaslepim downstream lambdu jako Fakír.to je pak samozřejmost,ale jestli to má fakt cenu?????každopadne kvuli STK bych mezi svody a zbytkem vyfuku chtel udělat pružné spojení,protože Gti mají bohužel svody zezadu a při případné výměně bych musel podplácet STK nebo sundavat predni napravu.coz delat nikdy nebudu...(tuhle vec zavidim 1,6:))radis bych to pruzne spojeni abych mohl prohodit za svody upraveny vyfuk za origo 2,sání..taday si nejsem vubec jistej...vim tak nejak zhruba jaky vliv ma delka sani na krouticí moment a výkon..ale jak to udelat aby to ladilo s vyfukem?????jestli to musi byt propočítané 3, Vačka???? má to cenu....s výměnou vačky se dle mně změní chrakteristika plnění motoru,a meni se mam dojem utohohle typu jen sací.kdosi mi to řikal.....ale tuhle vymenu bych asi zavrhl....hlavne k cenove relaci nove vačky:-Dale moznost tu je.... 4,ECU..po pravach sani a vyfuku si myslim by bya zahodná optimalizace mapy jednotky.....to bych byl rad kdaby nekdo poradil s čim ma tu zkusenost 5, brzdy....budu kupovat predni třmeny z 307 HDI.Obložení a kotouče ATE,te značce věřím.maji 288mm (mam dojem)+pancerove hadice samozrejmně šmejdim po nich už dost dlouho..ale zatim neuspešně.kazdopadne po vymene budou na prodej moje predni brzdy 263 mm:)) 6,podvozek...vzhledem k tomu ze moje JOM tlumice sou KO a čeká mně výměna ramen,tak tady jeste hledam nejlepsi moznost...TA Technix,KW,HR...nehlede na to ze asi bych chtel bude stavitelny TA,nebo premyslim nad soustavou Tuhostne stavitene KONI+snižene pružiny weitec...Dále mne čeká výměna nápravy a zajimalo by mne,jestli je dobrý nápad vymenit zadni nápravu z SW a dat moje Torzni tyče z GTI. 7,Kola..tady jsem uplne v rozpacích..moje 9\" kola jsou bombove..vypadaji fakt dobre auto na nich vapada jako tlusta přikrčená žába,což se mi moc libí...ale nejak mne omrzeli....chtel bych opet 17\" a to kola Peugeot Hockenheim, Jou to originalni kola tusim z 207 GT nebo tak nejak... http://autobazar.avizo.cz/original-peugeot-kola-hockenheim-3506467.html 6,karoserie..co se týče kastle,upravy na masce,kapote zustanou, zadni lemy co jsem vytahl sem asi posral,ale kdyz sem byl blbej a zase sem sel hlava nehlava ze sem tam ty kola chtel narvat,co se da delat...lemy uz asi nikdo do kupy neda..tam vedim reseni dat to klempiřovi at čaruje......kazdopadne bude černa střecha a mezi dveřmi a prahy na boku bude řerny pás s napisem 206 GTI...uz je ve vyrobě......zbytek necham tak jak je Musim dodat ze na aute se tedka bude makat skoro cely rok,znacky jsou v depozitaři Dopravniho uradu a ja muzu smele pracovat,ale chci probrat abych se nesekl jako s temi koly...podle mne jsem šel špatnym směrem .....
-
kdyz je to mokry i sekani normalni skeackou de na pitchui.to pak zalezi jakej mas stroj:aut
-
to já jen kdyby nekdo nepochopil to co sem napsal předtim:D:D:D:D
-
Kdyz to rozeberu.mulčování trávy je vlastne zelene hnojení,ktere ma dodavat travniku okamzity dusik.Trava je pak lip zelena a lepe roste... To je obecne pravidlo. Mulcovaci sekačka ti vraci rozsekanou travu na malilinkate častice do travniku tudiž ti je ensebere do koše a trava tam lezi..... NEVYHODY: trava ti zustane.lepi se na boty a jak uz se rikalo,nosis si to do baraku. Dalsi nevyhodou je vysoká tráva,pokud travnik nechaš vyrust tak kolem 15cm a bude travnik husty,zůstanou ti po posekani cucky a na travniku se ti delaji casy po koleckach kde to vyhnije a zbyde tam flek bez travníku pokud to neodstraníš. Dalsi nevyhodou je skeani mulcovacem na podzim...pokud to nenahnojis draselnou soli,trava ti prez zimu vyhnije a napadne ji snežná plísen.taky se tam pak tvori vice houbovych zarodku a muzou se ti tam udelat čaroverny kruhy(kdyztak pak vysvetlim:)))) Taky zaleží jak velkou mas travnatou plochu,kdyztak pak okem změr ten pozemek a ja ti doporucim neco. nJo jinak nejelepsi sekacka je vřetenová.ta travu uřízne jako nůžky a neseka ji jako rotačni sekačky:)))) NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ JE PODLE VELIKOSTI POZEMKU pořizeni rotační benzínovky nebo vřetenové sekačky.A dale hnojit granulovanym hnojivem podle potřeby:)... kdyztak napis poradim:)))) nejsem v tom uplne blbej.delal sem z toho maturitni praci a zivim se tim:-D:D
-
jj..seru na to...jeste ansetrim tak dalsich 60 a pak si koupim facelifta v TDI 4x4.-...pac sem tedka zjistil ze 4x4 do práce potřebuju:-D:P