Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    docela mne to zajímá..za kolik myslite že se to dá opravit..bez plechařiny..tu tu mam a dokonce ve stejne barve....pravou stranu bych si vyklepal...jde mi spis o ten silenblok a napravu?
  2. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    a jaky bys doporucoval? Zacinam po necem pokukovat.Jen co vyvarim auto tak ho chci prdnout na poradny podvozek.Nechci na \"Low and Slow\",ale chci se s nim svest poradne! KW, HR, XYZ ... těch podvozku je více... AVO UK..to je pecka věc:)
  3. Rejty

    ReD Dwarf "konec"

    v tom případe souhlasim:)
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    283 x 22 mm..sou z verze roku vyroby \"99
  5. Rejty

    Mark's pug 206

    já chci léto kurva..tesim se na to:)
  6. Rejty

    ReD Dwarf "konec"

    kola hezky..ale pohřbil si to tim jak ti lezou ven...sám vim že tohle je u puga krok vedle.. a kord u kabria:bojim:bojim:bojim:bojim bueds s tim mít těžkej boj:o sedacky luxus
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak tady mam novy brzdice 283 mm z Citroen Xsara VTS a tay sem se pustil do lesteni limcu keskinu..ale popravdevám řeknu...těšim se na tu chvíli až to bude hotove a pak je schovam do sklepa zřejmně..protože už mne neba....těšim se bud Atlantisy nebo Hockenheimy:))))
  8. Rejty

    Mark's pug 206

    ja to drhnu všecko v nedeli kdyz je hezky a lestim to 1x d 2 mesiců ale ted sem na to dlabal dkyz je auto rped lakem:D:aut
  9. Rejty

    306 5dv hatch 1,4

    tak to se divim že se krade neco z Puga.... a to radio..že o ty fetky maj zapotřebí....vim jhaky to je dkyz vam vykradou auto:( a ruky dolámat
  10. Rejty

    Des lignes pures 306

    mno konečně sem zvedav na vysledek:)
  11. Rejty

    MHS a jeho 307 Hdi- PRODÁNO

    hezky kola:) a slecna také moje slecna si nase kola oblibila tak,že by s nima spala i v posteli:D tady to vypada taky na ten prubeh:D:aut
  12. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    mne uz to taky neva..já si bez toho už neobejdu a nedokážu si tu jízdu užít:aut
  13. edit ju...ja teda nechápu co vám vadí:-D:D:D:D normalni video jak projizdi nekde u parkoviste....budu rád za každe ktere sem Tomíno hodí a ze s tim neletel bokem 130 mne neva..ja si užil zvouček boxera:))))) tomino dobry:)
  14. Rejty

    206 by WINCO

    ůůů.dalsi pezotak kousek ode mne:))) já bydlim v Povrlech,tak kdyybys nekdy chtel,mužeme dát pokec...sem celkem zvedavy na plusku,jak moc je to jine nez moje 206:)
  15. Rejty

    cim lepite koženku ?

    proc ti nevyhovuje chemoprén???? ja stim delam interiery normalne a nikdy mi to neudelalo nejake fleky? chemopren extrém naredis jejich redidlem,pak natres nechas zavadnout a lepisd:) a nikdy problem...jine lepidlo sem nepouzil:)))
    • 18
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    mno nemeli,ale ja chci challangery nebo peugeot hockenheim.......
  17. jak rikam pecka auto a inspirace a jsem rad ze jsem se vydal podobnym smerem:)
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    KOLA KESKIN KT 1 ZA 10 000,-
  19. Rejty

    Andreww 306 1.8 16V

    ted sem se vratil z knajpy, kde sme posedeli s Ondrou:-D a musim mu to pochválit..moc hezká 306,interier se mi moc líbí))))
  20. Rejty

    P309 1.1

    AHOOOJ,kde bydlíš v Ustí??????vubec to auto neznám a to si peugeotu v UL všímám:)))) Já bydlim v Povrlech...nekdy dáme spicha :-) jsem rád že aspon nekdo z oloůí je z PC.) hodne stesti pri upravách:)
  21. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    protože sme meli spartaka a ted za dobrou cenu muzu mít skoda1202 pickup:) skovam ho do haly a az se udela peugeot,tak se vrhnu na stejšna:) jinak sem sehnal brzdiče 283 mm z xsara vts i s tehlicema,takze brzdiče už mám:aut
  22. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    fuj stříbrná barva..promiň čakome..ale fakt ne.......nemam 120 tisic najednou:-D tohle budu dělat postupně a bude mne to proste vic bavit:-D a taky chci poridit v blizke době veterána:))) Škoda 1202 pickup:) takže asi tak.... cena je v pořádku:)
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    PRODÁM ZESILOVAČ RODEK A 680 6X105 W RMS jinymi slovy poctivý kus železa!!!!!! tady náhled jak to vypadá http://ampguts.com/gallery/showphoto.php?photo=6586&title=rodek-r680a-inside&cat=1674 cena 5700,-+ nejaka rozumná domluva je mozna:)sem s ním spokojen..kdybych nesel po jinem smeru uprav necham si ho..ale zmenil jsem priority tak ho nepotrebuju...
  24. mám stejný
  25. Rejty

    capyho 405 mi16x4

    peckovní...držim ti palce...co te stálo nalakování nápravy?vyvaření nápravy chválím:)
×
×
  • Vytvořit...