docela mne to zajímá..za kolik myslite že se to dá opravit..bez plechařiny..tu tu mam a dokonce ve stejne barve....pravou stranu bych si vyklepal...jde mi spis o ten silenblok a napravu?
a jaky bys doporucoval? Zacinam po necem pokukovat.Jen co vyvarim auto tak ho chci prdnout na poradny podvozek.Nechci na \"Low and Slow\",ale chci se s nim svest poradne!
KW, HR, XYZ ... těch podvozku je více...
AVO UK..to je pecka věc:)
kola hezky..ale pohřbil si to tim jak ti lezou ven...sám vim že tohle je u puga krok vedle.. a kord u kabria:bojim:bojim:bojim:bojim bueds s tim mít těžkej boj:o
sedacky luxus
tak tady mam novy brzdice 283 mm z Citroen Xsara VTS
a tay sem se pustil do lesteni limcu keskinu..ale popravdevám řeknu...těšim se na tu chvíli až to bude hotove a pak je schovam do sklepa zřejmně..protože už mne neba....těšim se bud Atlantisy nebo Hockenheimy:))))
edit ju...ja teda nechápu co vám vadí:-D:D:D:D normalni video jak projizdi nekde u parkoviste....budu rád za každe ktere sem Tomíno hodí a ze s tim neletel bokem 130 mne neva..ja si užil zvouček boxera:))))) tomino dobry:)
ůůů.dalsi pezotak kousek ode mne:))) já bydlim v Povrlech,tak kdyybys nekdy chtel,mužeme dát pokec...sem celkem zvedavy na plusku,jak moc je to jine nez moje 206:)
proc ti nevyhovuje chemoprén???? ja stim delam interiery normalne a nikdy mi to neudelalo nejake fleky? chemopren extrém naredis jejich redidlem,pak natres nechas zavadnout a lepisd:) a nikdy problem...jine lepidlo sem nepouzil:)))
AHOOOJ,kde bydlíš v Ustí??????vubec to auto neznám a to si peugeotu v UL všímám:)))) Já bydlim v Povrlech...nekdy dáme spicha :-) jsem rád že aspon nekdo z oloůí je z PC.) hodne stesti pri upravách:)
protože sme meli spartaka a ted za dobrou cenu muzu mít skoda1202 pickup:) skovam ho do haly a az se udela peugeot,tak se vrhnu na stejšna:)
jinak sem sehnal brzdiče 283 mm z xsara vts i s tehlicema,takze brzdiče už mám:aut
fuj stříbrná barva..promiň čakome..ale fakt ne.......nemam 120 tisic najednou:-D tohle budu dělat postupně a bude mne to proste vic bavit:-D a taky chci poridit v blizke době veterána:))) Škoda 1202 pickup:) takže asi tak....
cena je v pořádku:)
PRODÁM ZESILOVAČ RODEK A 680 6X105 W RMS
jinymi slovy poctivý kus železa!!!!!!
tady náhled jak to vypadá
http://ampguts.com/gallery/showphoto.php?photo=6586&title=rodek-r680a-inside&cat=1674
cena 5700,-+ nejaka rozumná domluva je mozna:)sem s ním spokojen..kdybych nesel po jinem smeru uprav necham si ho..ale zmenil jsem priority tak ho nepotrebuju...