Jeho INDIÁNSKÉ JMÉNO zní: \"Ten co trkal ako králik.\"
tohle ti už zůstane Martas....
A divíš se???? Hezká holka co má rada auta a ma ho i na foru a obecně se baví o věcech týkající se tohohle??, Takových moc není,(jednu doma mám:)) tak to mosí vzbudit rozruch a já jsem za takovouhle každou jedině rád!:ú) tak at auto jezdí a poslouchá
[upravil dne 30/5/12 11:47 od Rejty]