Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    NAJDU TO...ALE JE TO STEJNY MOTOR PREVODOVKA JE STEJNA...PASOVAT TO MUSÍ
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    lízo nemám... kluci snad tam pasnou ty z RC..protoze par lidi uz to proste udělalo v UK.takze se toho nebojim...mno uvidime az je objednam:)
  3. jelo se mi s tim denska celkem fajn..jen sem neslysel motor:d
  4. Rejty

    Potkal jsem klubáka...

    já měl pocit že to budeš ty:)tak napište mi do zprávy číslo....ja brnknu až pojedu někdy z práce a dame spicha:)))) my auto je celkem nápadný no tou barvou:) [upravil dne 2/6/12 15:08 od Rejty]
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    svody 2,2 16v
  6. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dnes jsem zjistil pár zajímavostí.... Svody 206 GTI 180/RC cena cca 8-9 tisíc Svody 406 2,2i 16v cena 12 tosíc....do budoucna nevím co vybrat..... lepsí varianta je RC...tam je 100% jistota že to tam pásne... ty 2,2 jsou tak na 85% že to nebude nikdde vadit:)
  7. Rejty

    Pe.Tr opět v peugeotí káře

    jo videa dobrý:
  8. Rejty

    Potkal jsem klubáka...

    Dnes jsem u Veltrus cestou z PHA potka stříbrnou 106 na zemi a kolech a jela parádnš...kdo to byl..zdravil sem ho:))))
  9. Rejty

    French Star by Lucí ;D

    Jeho INDIÁNSKÉ JMÉNO zní: \"Ten co trkal ako králik.\" tohle ti už zůstane Martas.... A divíš se???? Hezká holka co má rada auta a ma ho i na foru a obecně se baví o věcech týkající se tohohle??, Takových moc není,(jednu doma mám:)) tak to mosí vzbudit rozruch a já jsem za takovouhle každou jedině rád!:ú) tak at auto jezdí a poslouchá [upravil dne 30/5/12 11:47 od Rejty]
  10. Rejty

    Motor 2.2i benzin - info

    jo sezente mi nekdo celej motor:D a ja ho hodim do 206tky...nebo aspon svody vyfuku:)
    • 23
  11. Rejty

    French Star by Lucí ;D

    všici stejní:D:D:D
  12. Rejty

    Peugeot 306 S16 sezona 2019 :-)

    co popisujete mám i já u své 206 GTI motor typu EW10j...tam je to taky obyč motor do 3800 otáček..ale pak to kopne a jede to jak má
  13. Rejty

    Šedá myška by Kamik

    fešný to je, ale kamča ví co na ní dodělat,já teda taky:).. musí to být 100% že kamčo:) už se těším na další společné focení
  14. Rejty

    Dnešní spontální sraz v praze 28.5.

    Jo třeba PUNKAC JE DOBREJ DRŽÁK:d:d:d:d vezmu áju příště až pojedem:) Už se těším na Kokořín:))))
  15. Rejty

    Dnešní spontální sraz v praze 28.5.

    Kdyby jste ho chtěli udělat někde pob,íž DOMASK0HO, přijelo by příště i pár lidi z Litoměřicka:))))
  16. Nominuj tuhle:) at je klid:)
  17. Tak Andrea vybrat s těch mrtě moc fotek co ma je dílo:D:D:D prej nafotí i v plavkach řikala:D pozdrav vyřídím..se stav někdy v Třebenicích:super
  18. tak za chvilku moja:D [upravil dne 28/5/12 20:30 od Rejty] [upravil dne 28/5/12 20:31 od Rejty]
  19. Rejty

    French Star by Lucí ;D

    jo sraz bude v Orlických horách.... do litáku to ma blíž..ale já mužu fotit jen Andrejku:D chtelo by to trochu k ZEMI:)
  20. Rejty

    Šedá myška by Kamik

    cti 138 co mam ja sice jede ale gti 180 jede lépe:)
  21. Rejty

    Šedá myška by Kamik

    ten uhlobaron peláší skoro jako GTI:)
  22. Rejty

    Šedá myška by Kamik

    neexistuje!!!!!!
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ted uz jen Atlantisi a lemy a budu spokojený
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ¨díky..ted s kolama:)tak jsem dodelal druhou stranu nahodil kola a zitra muzu jet do prace:D jen mi porad teče nádrž,ale už vim čim to je ted uz jen klempíř to udělá dočista dočista:D a až se našetřej bankovky, tak hura lakovat:)
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Trošku ťukám kladívkama...už jsem se na to nemohl dívat...tady pravá strana... PŘED: PO: ted frčim na druhou stranu
×
×
  • Vytvořit...