Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    Whitetigers drak T16

    mohli by tyhle unibaly delat i na 206:-D:aut
    • 95
  2. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    vyreseno..necham stocit na soustruhu moje 2,5 cm podlozky na puga...nabizel jsem je k prodeji za 600 a nikdo nechtel tak je vyuziju takhle... jeste mam doma 4x 2cm:) a ty si necham pro strycka prihodu:P:P
  3. Rejty

    309 GTi16 Miami

    fosforovou červenou:)
  4. Rejty

    406 coupe

    kadyma si jel v nemecku?
  5. Rejty

    Fakírův zelený závoďák :)

    tak ja na zvuk vyfuku čekam už velmi dlouho:-D:D:D:D:D
  6. Rejty

    Meldik 306 - denni sviceni

    ten pruh na okne mas minimalne za 500 kdyz te chytej flojdi,jinak hezke hezke:-)
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    na dvore:)ú
  8. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    a jeste jedna jak to uvidi zlodej kdyz prijde obhlizet me auto:))) Modelova řada Nikita :D:D:D [upravil dne 13/6/10 Rejty]
  9. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak uz se nemusim bat ze by mne vyktadli auto....budu mit novy alarm..)))
  10. Rejty

    Chine bleu Peugeot 406

    libi se mi:super
    • 89
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    hodim tu rmdku oranzovcou ze skaly..potrebuju 0,5 podlozky s presnou stredovou dirou,pac sem vyzvejkal 8 sroubu......+ delsi srouby potrebuju nez origo..ty co mam sou na 2 cm podlozku:((((:bojim:bojim
  12. Rejty

    406 Break by Schreek

    zajima mne vyreseni xenonu..mel bych pro pp205 i svoje svetla na predelani cocek do mych svetel:):rokerklidne SZ
    • 80
  13. Rejty

    207 by MCabman

    ¨protoze je 207 lepsi..????:super
  14. Rejty

    Blackie - denní svícení

    foto?
    • 92
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    dneska sem chtel dat dohromady puga,ale je takove vedro ze se to fakt neda:(((((
  16. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    sou z meda...udajne by to melo byt vyvoz do malajsie:-D sem to rikal:-D
  17. Rejty

    406 coupe

    sorry za OT..čakome ty das pod auto hever??? ja ne...kdybych pich a nemit ten svuj hranolek,tak su v p***
  18. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ty jo se to nejak posralo ten prispevek....zkuste nekdo pohledat ty zrcatka PLS:-DF ja je hledam dlouho:-D:myslim
  19. dobre ty...udelej fotku jen s rozvicenymi obrysovkami:)
  20. sorry honzo porad malo:( musi se to fakt vylestit jeste vic nez to mas tedka....pak ti v tom totiz zbydou pory a ychleji tenlesteny povrch zajde:)))ale zatim dobre
  21. ja jezdil na MAN TGA taky low deck..malo maso:-D ale uz mne to neba tak delam zahradnika...muj vyuceny obor:)
  22. Rejty

    Andreww 306 1.4 - kotouče pro všechny

    jako dobre fota:))))) je hezka:-P
  23. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    sou hezky ale jeste vic se mi libej zrcatka pro vyvoz do malajsie:)))) aspon bych tam nemusel mit ty bobky z blatniku:-D [upravil dne 8/6/10 Rejty]
  24. Rejty

    Mark's pug 206

    jezdi dobre pokud nekoupis kola s typovym listem..tak to jinak nezapises:fnuk
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak videl jsem plusku..predek hroznej,zadek taky..jedine co se mi libi jsou zadni svetla a palubka z 207:papa
×
×
  • Vytvořit...