vyreseno..necham stocit na soustruhu moje 2,5 cm podlozky na puga...nabizel jsem je k prodeji za 600 a nikdo nechtel tak je vyuziju takhle... jeste mam doma 4x 2cm:) a ty si necham pro strycka prihodu:P:P
hodim tu rmdku oranzovcou ze skaly..potrebuju 0,5 podlozky s presnou stredovou dirou,pac sem vyzvejkal 8 sroubu......+ delsi srouby potrebuju nez origo..ty co mam sou na 2 cm podlozku:((((:bojim:bojim
sorry honzo porad malo:( musi se to fakt vylestit jeste vic nez to mas tedka....pak ti v tom totiz zbydou pory a ychleji tenlesteny povrch zajde:)))ale zatim dobre