Přejít na obsah

Rejty

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 444
  • Registrace

Vše od uživatele Rejty

  1. Rejty

    P309 1.1

    TAK SEM ZVEDAVEJ...JA PO ZKUSENOSI S TIMHLE PODVOZKEM,JELIKOZ V MAXXX,JOM,RACELAND,SUPERSPORT SOU STEJNY VYROBKY JINAK SE JMENUJOU TAKZE FAKT UZ NE..SVEZL SEM SE NA KONI S PRUZINAMA EIBACH, TAK TOHLE JE VARIANTA,DO KTERE BYCH EL V TVEM PÍPADĚ JÁ ALE UVIDÍME JAK BUDES SPOKOJEN:)
  2. Rejty

    MHS a jeho 307 Hdi- PRODÁNO

    JOM,VMAXX A SUPERSPORT POKUD CHCES NORMALNE JEZDIT TAK FAKT NE...ZACAL BYCH U WEITECU, KN, HR, KONI, KW
  3. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ten motorak pak promyslim těsne před akcí
  4. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    neboj nebudu......žluto-červené nápravy sem chtěl vždycky jako pravý závodák...hnědé lemy nebudou videt:Dprotože to tolik nebije do očí a motorak černej s motorem(ten bude mít nekteré části v barvě auta)
  5. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    tak doplnkov barvicky...hněda místo slonové kosti na podběhy...žlutá na nápravnici a zadní nápravu a jeste chybí černa na motorovy prostor a motor a červena na ramena stabiky a brzdice:)
  6. hale ....brzdy z 307 2,0 HDI ti budou stačit a to dost:) a narves tam bezproblému ty atlantisi....283*26 mm ten rozmer ma i RC:) a sedaky..mno to je tezky....zbořenych RCček moc není...už dlouho hledam neco bouchleho na díly a furt nic:( Jo a zkus si sehnat zadní světla z Phase II...nebo z +sky..sou fakt hezčí než tyhle obyč červeny a auto to strašně omladí...staci ty moje co tam mám:)to omladili tak o 10 let:D
  7. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    taky sem dospel k tomu koupit bořku:)
  8. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    nemam..takze komplet eletrika ne?
  9. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    Může mi někdo vysvětlit jaky rozdíl je mezi eletrikou z GTI 100kw a RC???je rozdil v motorove eletrice nebo i v kabine?
  10. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    ale byl to boj....nesla mi sundat hadice od serva,tak sem prestrihl řemen..zjistil sem ze kdyz mi delali tesnení a gufera na poloosach,tak mi nakopli řemenici na klikovce,tudiz i kdybyhc nechtel pude udělat z duralu a odlehcí se setrvak,svody a novy vyfuk se sánim a na tomhle motoru to bude vše.....v budoucnu bude přestavba za RC:)
  11. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    RC nálada:D copa tam chybí?? a GTI motor:)
  12. Rejty

    My P106 gtí

    hmmmm..Gti,,,,mnamka...chci taky:)
    • 50
  13. pecka diky pasuje to i na 206:mrk:mrk:mrk:mrkobjednam:)
  14. ten akcelerační silenblok je plny??? mnese utrhl a musim ho koupit ale chtel bych plny..bude to lepsi nez ten deravy co tam mam tedka
  15. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    mam problem...dnes sem chtel už vytáhnout motor ale ztroskotal jsem na trubce od serva.... číslo 1 co jde zhora do čerpadla..jak ji povolit??? a tady obrazek te trubky . http://rejty206.rajce.idnes.cz/Prestavba_motoru/#IMG_4558.jpg [upravil dne 3/3/11 21:08 Rejty] [upravil dne 3/3/11 21:08 Rejty]
  16. Rejty

    Peugeot 607 3.0 V6, RayBan edition

    se poseru...rok 2000 a vsude felicie favorit žigulík:D my v roce 2000 koupili firmana:D ale tohle je jina liga!!!!!pecka auto
    • 35
  17. 16\" sou malinky....vim to z vlastni zkušenosti
    • 29
  18. dreamtalks...tak to moje auto nikdy nepoznalo:D tak nevim..ale predstavit si to nejak dokazu:D nicmene coupe je krásny:) fakt moc
    • 96
  19. TO BY MNE ZAJIMALO JAK JEDE TEN DVOULITR V KUPEČKU..MAM HO VE SVY 206 A TAM JE TO ELKEM NASÍRACÍ PRO OSTATNÍ ŘIDIČE BMW A PODOBNYCH AUT:D DOCELA TO HYBE S TIM MALIČKYM AUTEM:)
    • 96
  20. Rejty

    1.1 za tepla nestartuje

    ZELENE ČIDLO JE NA TEPLOTU:) ASPON CO JA VIEM:)
    • 9
  21. Rejty

    1.1 za tepla nestartuje

    co cidlo teploty vody???? pucit a od nekho jiného a vyzkouset:)
    • 9
  22. enem dotaz mozna tu uz zaznel...cím si lakoval motor??????
  23. Rejty

    Odpojení EGR ventilu na motoru EW10J4

    tak udelat záslepku na lambda sondu nie??ako udelal fakír:)
    • 10
  24. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    samozřejmně....teda záleží jestli se moji bude libit víc 406 nebo to GTI:)
  25. Rejty

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    PRO KRÁSU SE MUSÍ TRPĚT.....ale nebojte.....bude víc věcí celkem převrat a pak už se jen vozit..protože je políčeno na druhé GTI..ale neřeknu jaké [upravil dne 28/2/11 21:49 Rejty]
×
×
  • Vytvořit...