TAK SEM ZVEDAVEJ...JA PO ZKUSENOSI S TIMHLE PODVOZKEM,JELIKOZ V MAXXX,JOM,RACELAND,SUPERSPORT SOU STEJNY VYROBKY JINAK SE JMENUJOU TAKZE FAKT UZ NE..SVEZL SEM SE NA KONI S PRUZINAMA EIBACH, TAK TOHLE JE VARIANTA,DO KTERE BYCH EL V TVEM PÍPADĚ JÁ ALE UVIDÍME JAK BUDES SPOKOJEN:)