Přejít na obsah

meky04

Uživatel
  • Počet příspěvků

    2
  • Registrace

meky04's Achievements

Čtenář

Čtenář (1/6)

0

Popularita

  1. meky04

    Po chiptuningu

    protoze mam v aute Siemens jednotku,sice jde udelat po kabelu,ale delaji radsi celou zalohu jednotky,protoze simens jednotka ma pokazde jiny software u bosch je porad stejny soft.takhle mi to bylo vysvetleno... tak jsem tam zustal o cvhilku dele!.o)
    • 41
  2. meky04

    Po chiptuningu

    Ono neni nejlepsí nejlevnejsi...a zvlast v tomhle pripade....ja bych si na svou 307 nenechl maknout za tyhle penize... Ja si nechal delat 307,ale s tim nejsilnejsim motorem 100kW taky u xtuningu a jsem s tim max spokojen...uz to tam mam asi pul roku a kdyz sjem videl co s tim je prace...jednotka ven,nacist na stole,upravit dat do auta,hm 23 hodky jsem tam byl...tak si radsi zpaltim vic nez abych na to pak cumel a s nekym se dohadoval...nic ale ve zlym... chipu zdar....
    • 41
×
×
  • Vytvořit...