Ono neni nejlepsí nejlevnejsi...a zvlast v tomhle pripade....ja bych si na svou 307 nenechl maknout za tyhle penize...
Ja si nechal delat 307,ale s tim nejsilnejsim motorem 100kW taky u xtuningu a jsem s tim max spokojen...uz to tam mam asi pul roku a kdyz sjem videl co s tim je prace...jednotka ven,nacist na stole,upravit dat do auta,hm 23 hodky jsem tam byl...tak si radsi zpaltim vic nez abych na to pak cumel a s nekym se dohadoval...nic ale ve zlym...
chipu zdar....