Tak balíček mi přišel.Byly tam kotouče TRW.Zaplatil jsem za Bremba o 200,- víc.Maník, co mi to přivezl, mi to nedovolil otevřít,že to nemůže.Když jsem se dovolal na AutoMedik,tvrdil mi,že cena TRW je na korunu stejná jako Brembo:o,a že internet předělávají,tak jsou tam špatné ceny.:bachaZpátky to posílat nebudu,protože musím o víkendu zprovoznit auto a navíc bych platil další poštovné atd.
Výsledek:V AutoMedikovi jsem něco objednával poprvé a naposled.Obrali mě o 200,- a k tomu jsem dostal jiné zboží,než jsem si objednal.Mohl jsem si skočit do Autokelly,kde mi zboží vždy vezmou zpět a hned si ho zkontroluju.Příště žádné pokusy:super
PS:asi jsem téma napsal špatně do části servis,tak se omlouvám:(