Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    Rodinný vůz-tuning

    koukněte na náladu petr utek od pežotu....
  2. a jak se ta aplikace jmenuje od toho tmoile jmenuje????? a pude kdyz mam o2??
    • 16
  3. wooody

    it: problem s košem

    jj hned po tom tvym prispevku
    • 22
  4. wooody

    Rodinný vůz-tuning

    taky sem si toho teďko všim....... ale jak znám pe.tra tak to zas bude nějakej vtípek
  5. wooody

    Lidskej nevkus

    :blicismajlik
  6. tak mám tu další problám........... mám htc diamond2 na ketrém mám zdarma net, a potřeboval bych to propojit s notem aby ten net sel i na motu pres mobil, na notu je xp profi..... víte někdo jak na to??? jo a nejlepší by bylo pripojeni pres bt at nemusim tahat kabel
    • 16
  7. takže pohodička
    • 42
  8. tak byla hodne podobna
  9. hale kam sla 306??? mam pocit ze sem ji dneska potkal v praze a byli v tom takovy tmavsi spoluobcane
  10. wooody

    pridavne cerpadlo

    čeče a jo ja to jenom projel očima a nečet, to sou vstřikovací čerpadla ne podávací tak sry......
    • 17
  11. wooody

    Dali by jste tolik?

    a co teprve toto
    • 40
  12. ještě mi nabídl možnost necha vyřezat klubovou značku [upravil dne 17/9/09 wooody]
    • 42
  13. * Hlavice jsou dotupné pro tyto vozy,včetně typů se zvedací zpátečkou ! * AUDI - ( 80,100,A3,A4,A6,A8,TT) * ALFA ROMEO - (33,145,146,147,155,156,159,164,166) * BMW - (E:30,32,34,36,38,39,46) * CITROEN - (ax,bx,xm,zx,C1,C2,C3,C4,C5,Berlingo,Saxo,Xsara) * DACIA - (Logan) * DAEWO - (Espero,Lanos,Leganza,Matiz,Nexia,Nubira) * FIAT - (Barchetta,Brava,Punto I a II,Bravo,Tempra,Tipo,Uno) * FORD - (Escort,Fiesta,Focus,Galaxy,Ka,Mondeo,Probe,Puma,Scorpio,Sierra) * HONDA - (Acord,CR-V,Civic,Prelude) * HYUNDAI - (Accent,Coupe) * LANCIA - (Dedra,Kappa,Lybra) * MAZDA - (121,323,323F,6,626,mx3,mx5,Xedos) * MERCEDES - (W:123,124,201,202,203,210,211) * MITSUBISHI - (Carisma,Colt,Eclipse,Galant,Lancer,Sigma) * NISSAN - (Almera,Maxima,Micra,Primera) * OPEL - (Agila,Ascona,Astra,Calibra,Corsa,Frontera,Kadett,Omega,Tigra,Vectra,Zafira) * PEUGEOT - (106,205,206,306,307,309,405,406,407,605,607) * RENAULT - (5,19,21,Espace,Clio,Kangoo,Laguna,Megane,Safrane,Scenic,Twingo) * ROVER - (serie 100,200,400,600) * SEAT - (Alhambra,Arosa,Altea,Cordoba,Ibiza,Leon,Toledo) * SKODA - (Felicia,Fabia,Octavia,Superb) * SUZUKI - (Vitara,Swift) * TOYOTA - (Avensis,Corolla,Corolla-Verso,Celica,Camry,Carina,Mr2) * VOLKSWAGEN - (Bora,Corrado,Scirocco,Golf,Jetta,Lupo,New Beetle,Passat,Polo,Sharan,Vento,Touran,T4)
    • 42
  14. wooody

    svítivost xenonů

    já to řikám pořád když někdo chce bastlit xenony..... (jako třeba já až budou love)......... tak jedině do ČOČKY a ještě do xenonový čočky.... cpát to do normální paraboly je úplmá hovadina
    • 8
  15. wooody

    pridavne cerpadlo

    obědnací čísla jsou stejný jak na 66 tak 80, ale ta cena to asi nee jinak to sou nový díly
    • 17
  16. wooody

    pridavne cerpadlo

    pridavne nebo podavaci??
    • 17
  17. už mi odepsal Manžety prodávám za 298 co je fajn cena,páč je namíru a je kožená a řadičky 995. Sleva nad 10 kusů 10% nad 20 kusů 20% když by se vzalo jenom řadičky bez manžet tak je cena celkem přijatelná [upravil dne 17/9/09 wooody]
    • 42
  18. prave ze to je od tohe rekete ale je ochotnej poskytnout slevu, psal sem mu kolik by ta sleva cinila cca na 20 kousku tak cekam co z nej vypadne
    • 42
  19. v návaznosti na toto téma jsem založil tento topic pro lepší přehlednost, niní si emailuji s pánem zabívajícím s touto věcičkou, a je ochote poskytnout slevu při odběru většího množství, tímto se vás ptám jestli má někdo ze zde přítomných nebo jejich blízkých zájem o---->takovéto řadící páky<---- je možná je udělat v barvách jaké pořebujete jak podsvícení, vzor tak i kůži, alepoň mě nabídl i bílou kůži..... p.s prosím pište pouze ti kteří máte zájem, cenu řeknu hned jakmile mi ji pošle....... a prosím adminy aby to přesunuly až skončení, sem chdí víc lidí než do tuningu děkuji [upravil dne 17/9/09 wooody] [upravil dne 20/9/09 wooody] [upravil dne 29/9/09 wooody]
    • 42
  20. wooody

    Další 106 GTI

    co je reseal??
  21. jj taky bych tam ten koncernovej predek nedaval...... dej tam treba ze 406........ ne to je vtip..... taky bych to jenom nejak pekne omladil, ale to jec vkusu a nazoru
  22. wooody

    tlumiče-prosím poraďte

    tak s16 je sportovni auto takze tam bdou tlumice tvrdsi nez normalni
  23. dotaz odeslan i s dotazem na slevu pri hromadne obednavce, pokud slevu poskytne mel by nekdo zajem??
  24. wooody

    it: problem s košem

    ted to zkousim na xp profi a nejde
    • 22
  25. wooody

    it: problem s košem

    povedlu se mu to na viste
    • 22
×
×
  • Vytvořit...