Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. wooody

    tak som si buchol

    proč myslíš??? třeba já bych to napsal každýmu kdo má takovýdle hovězí nápady, ano taky sem celej výkend líal bokem a dělal kraviny, ale na uzavřeném starám letišti uprostřed pole, nic sem nikomu neničil, a když už bych ničil tak bychse tim určitě veřejně nechlubyl
    • 33
  2. wooody

    306 hackback

    když otevřeš kapotu tak se koukni jestli na blatníkách sou nejty a origo vyražený znaky peugeot,,, většinou po bouračce se už to nenejtuje a ávaj se tam blatníky z druhovýroby
    • 20
  3. wooody

    tak som si buchol

    a to znamená že ho musíš zničit?
    • 33
  4. wooody

    tak som si buchol

    jenom taká otázečka, proč si ničil to hřiště..... není zrovná malá oráce to udržovat...... proč nejdeš jako každe kdo chce blbnout kna nějaký letiště nebo večer k supermarketu????? a k tý lyšce se jako vnuk myslivce radši vyjadřovat nebudu
    • 33
  5. Zamíříme-li na sever a přiblížíme-li si první blok domů pod vysílačem, v bílém domě (uprostřed bloku, střešní okna, skleněná výtahová šachta) nalezneme v okně napravo masturbujícího muže ps: z diskuze na nějaký stránce.... osobně mi to tak nepřijde [upravil dne 19/12/09 wooody]
    • 36
  6. jj přesně tak hlavní rozdíl je ve směsi, letní ti v zimě \"zmrzne\" a nemá dostatečný záběr
  7. wooody

    mam ci nemam airbag ???

    odpojit baterku a kouknout se, nejjednoduší řešení
    • 10
  8. dej je na všechy 4 smyk zadní nápravy se celkem špatně vyrovnává, a kord když kola kloužou..... a rozdíl mezi zimní a letní není pouze ve vzorku :papa
  9. wooody

    kluc 406 1.8 LX r.v.99

    uni ovládání seženeš kolem 5stovek a 1000 kč, origo klíč počítej tak 2500 a vejš
  10. wooody

    Ostrekovace svetlometov

    měl si rozsvícený světla??
    • 37
  11. taky sem dostal vůni..... a šetřim ji na jaro do pažouta jinak díky moc
  12. <Ego> Zdár :-) Tak jak se bývá v novém bytečku?:-) <Neo> hoj. jo, v poho. akorát táta to ještě nějak nemůže zkousnout že jsem pryč z baráku a chce mě sponzorovat, jak se dá <Ego> No tak pro začátek je to gut, ne? <Neo> tak kdyby to aspoň dělal trošku míň nápadně :) mi včera donesl z práce dvě nové zimní pneu, že je mám někomu střelit za patnáct stovek <Ego> A co je na tom nápadného?:-O <Neo> dnes mi volal, že chce přezouvat gumy na zimu, tak jestli bych mu je prý za dva tisíce neprodal
  13. <a> Piš něcoo :) <b> .- .... --- .--- -.- -.-- <a> ? <b> Sem chodila do skauta :-P <a> 100001100010 <b> ? <a> Já na informatiku :-D Komentář: Každej je nějakej
  14. dneska sem se ptal mámy kolik prožereme, a je to necelejch 8000KW, ale musíte brát že denně beží 4-6 praček, skoro nonstop, poměrně velká lednice, myčka tak 2X denně, podlaha taky nonstop, 1X denně varná deska, obden mandl, sušička tak 3X do týdne, asi 5 TV v baráku každej večer a jeden PC nonstop a druhej občas přesd den...... jo a žárovky nejsou úsporný nikde..... a poměrně často se zapomíná zhasínat
    • 76
  15. wooody

    sportovní pružiny

    heh pobavil mě ten čakoma první příspěvek
  16. taky děkuji za pěknej srázek, sice sem se tam dlouho neohřál....... práce volala, ale doufám že příště tam vydržím dýl
  17. wooody

    GTI 138 ... Cinnamon razzles...

    joooooo někdo je tejden v práci a už má zásoby
  18. tak si ji dám do peněženky...... auto by se mimělo odemknout jenom tim že k němu přídu, popřípadě tlačítkem na klice když je karta nebo klíč v dosahu 1m
    • 54
  19. wooody

    Jméno pro fenku??

    peugeotka
    • 39
  20. náhodou k někomu sem jezdil i měsíčně...
    • 38
  21. startovat na P, u některejch aut ani jinak nenastartuješ.... měnit z automatiky na \"ruční\" by mělo jít normálně za chodu, jenom pustit plyn.... N Rko tam dáš jenom když stojíš a sešláplou brzdu a N tam většinou netdáváš, a když jo tak jenom když stojíš a taky máš sešláplou brzdu..
    • 70
  22. náhodou provident nemá takový úroky sám sem tam pracoval, asi jenom 70%
    • 38
  23. wooody

    Globus Tuning

    ten předek ještě ujde..... ale když se to líbí majitely jinak na to tu máme spešl vlákno.... jmenuje se lidskej nevkus
    • 26
  24. wooody

    xenony a policie

    fakir: mno tak už sem zase chytřejší
×
×
  • Vytvořit...