Přejít na obsah

wooody

Uživatel
  • Počet příspěvků

    5 206
  • Registrace

Vše od uživatele wooody

  1. popravdě by mě to asik nenapadlo http://www.aumojekoule.eu/videa/nejnovejsi/detail/20943/
  2. sem línej to na mobilu číst, kdy že to má bejt? možná bych si udělal vejlet
    • 59
  3. koukám nikdo se nehlásí
  4. spíš brouk pytlík
    • 6
  5. wooody

    Kola peugeot 306 budou sedet?

    225 na 7 disk? to musí bejt až hnusně do V ta guma, sežeň i 195/45
    • 10
  6. wooody

    Zadni naprava

    zkusil bych vyměnit tlumimče za nějaký tužší, potom ty pružiny jedině
    • 9
  7. Nemuzu to rict 100% ale rad. bych taky dorazil
  8. Sem na mobilu, tak me neukamenujte, kde a o kolika hodin to je?
  9. wooody

    auto vs. elektricka svarecka

    zajet někam do autorizáku a optat se jestli nemaj protikus, popřípadě strhávací ořechy
    • 19
  10. wooody

    Clarion a výstup remote

    já ho na rádiu nemám taky, mám to napojený na klíček
    • 13
  11. wooody

    Noční hlídání

    dobré ranko
  12. wooody

    Lidskej nevkus

    http://www.sportovnivozy.cz/26227-skoda-octavia-cesky-krumlov?fz=vse
  13. co si o tom myslíte?? http://www.novinky.cz/krimi/256163-agresivni-ridic-vybrzdil-projizdejici-sanitku-a-plival-na-ni.html?ref=boxF
    • 10
  14. wooody

    Krádeže katalyzátorů

    to by ten hever museli dostat pod auto odněkud to znám, ale netušim odkud
    • 53
  15. mě to přestalo dělat po výměně svíček, kabelů a zapalovací rampy, nevim co z toho to bylo, vyměnil sem všechno
    • 10
  16. nevíte někdo o někom kvalitním servismanovy kdo mi opraví zesilovač?? známej mi ho okouřil v zimě když nbyl zahřátej a nějak v něm zaprskalo, zakouřilo a ticho (( jedná se mi o tenhle zesik http://www.prohifi.cz/zesilovace-do-auta/mb-quart-dsc-4125
  17. určitě
    • 19
  18. jo je jich tam ranec, ještě pod kontrolkama atd.....
    • 19
  19. vem jich tak 20 a vyměň všechny, když už to budeš mít venku
    • 19
  20. neuděláme další srázek na ústecku?? udělal bych třeba v Roudnici nad Labem, aby mohly dorazit i někteří Pražáci co vy na to? popřípadě by šlo zarezervovat bowling nebo něco podobného
  21. jj dělám to tak, dělal jsem to i na poslední stk, origo vejfuk a tlumiče vyšroubovaný nahoru s úplatkem za přehlídnutí staváku
  22. wooody

    Silvestr u Scratche

    já bych to dal klidně veřejně..... teda za mě jinak zkusil bych sem http://www.uloz.to/upload/ měli by jít až 2 gb
    • 17
  23. aha, stejně koukám že nejbližší pumpu mám 40 km, takže to asi nemá smyl
    • 44
  24. na stk mám origo výfuk no s tou audi nevim, ale je to divný, chci aby to bylo rovnoměrně
  25. jenom pro upřesnění, když tam tu 85 natankuju normálně místo benzínu tak se něco stane nebo ne??? s motorem, je mi jasná vyšší spotřeba a menší výkon, ale jde mi o motor
    • 44
×
×
  • Vytvořit...