nevíte někdo o někom kvalitním servismanovy kdo mi opraví zesilovač?? známej mi ho okouřil v zimě když nbyl zahřátej a nějak v něm zaprskalo, zakouřilo a ticho (( jedná se mi o tenhle zesik http://www.prohifi.cz/zesilovace-do-auta/mb-quart-dsc-4125
neuděláme další srázek na ústecku?? udělal bych třeba v Roudnici nad Labem, aby mohly dorazit i někteří Pražáci co vy na to? popřípadě by šlo zarezervovat bowling nebo něco podobného
jenom pro upřesnění, když tam tu 85 natankuju normálně místo benzínu tak se něco stane nebo ne??? s motorem, je mi jasná vyšší spotřeba a menší výkon, ale jde mi o motor