Obávam sa, že po mesiaci je neskoro na reklamáciu. Škoda, že som si to všimol až teraz. Zájdem do Peugeotu a preverím si ako nastavujú geometriu tam. Vravíš, že teoreticky by stačilo vrátiť hodnotu zbiehavosti pri prázdnom aute na pôvodné hodnoty? Je tam tých nastavovacích prvkov viac, alebo sa to pri rôznych záťažiach nastavuje tým istým?