Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Já jsem zase zastánce toho, že k 308 GTi ta dvoubarevná kombinace patří. Ač je ale pravdou, že poté už to auto není tak nenápadné v provozu. Jsem rád, že jsem na jaře nekoupil GTičko v barvě šedé Hurricane ... bylo by levnější, ale určitě bych litoval.
  2. Psal, ale jet se mi nechtělo ... ale po pár letech se na vás podívám. Možná něco vymyslím ještě na duben ...
  3. Když jste 308 GTi moc neviděli, já Vám ji přivezu ukázat na nějaký sraz. Nebo že bych na jaro nějaký uspořádal? Ono bude asi nač koukat, protože mám to nádherné dvoubarevné provedení (za sakra velký příplatek). Je odvedena hodně pěkná lakýrnická práce.
  4. MilanF1

    Olaf - 1,6 72 kW

    Při pohledu na bok auta budou přední disky šedivé a zadni bílé (bubny) ... takže častěji mýt. Neříkám že má mít černý kola ... když už tak třeba mat/polomat.
  5. Tak jste jezdili za více než 20 litrů... prasata.
  6. 400 km na 50 litrovou nadrz? To bude těch 12. Dálnice je nuda, každý umí šlapat na plyn ... maximálka mě nezajímá. Ale fungování 1205 kg v zatáčkách je super. A oproti 106 GTi je tohle 1000x bezpečnější. Málem jsem několikrát 106tku rozbil.
  7. Určitě jste to měli na srazech... Já jsem se dříve svezl s RCZ-R, paráda ale za milion. Pak jsem sedl do 208 GTi a zklamání... dlouhá převodovka, preposilovane řízení:( Co jsem četl nějaké testy i zahraniční, spotřeba po dynamičtější jízdě byla okolo 12 litrů. To je super hodnota. Když kouknu na spritmonitor (jen 13 aut) a tam je rozptyl průměru od 7,5 až po 10,5 ... tomu se mi nechce věřit, ze s tim lidí jezdí za tam málo.
  8. Naši po revoluci kupovali Sony Trinitron. Tuším že za 25 000 Kč. Obraz super i oproti mladším kusum. Kdyby nepřišel digitální příjem, pořád by se používala, protože pořád funguje.
  9. MilanF1

    Olaf - 1,6 72 kW

    Počítej a tím že se bílá bude hodně spinit.
  10. MJ: Samozřejmě loni. Každému učaruje něco jiného. Já nikdy netoužil po velkém autě (508), libí se mi kompakt trojkové řady. Agrafik: Dětské nemoci určitě vyléčeny. Ale člověk nikdy neví, co se může stát. Tenhle motor by měl mít pramálo společného s tím "od BMW", je vyvíjen divizí Peugeot Sport, jinak by z tak malého objemu nedostali 270 koní ... ostatní toho dosahují z dvoulitrů. Na síle motoru je ale znát, že to je jenom 1.6 ... ale spíše až v rychlostech přesahující zákonné limity.
  11. Vlákno bude, ale až bude auto doma. Já taky o něm neuvažoval, dokud jsem se letos na Emotion Day nesvezl. 3008, 5008 fajn, 508 mi nesedla a pak 308 GTi ... úplně mi srdce zaplesalo a odjížděl jsem s tím, že to auto za ty prachy stojí... dlouho jsem bojoval s myšlenkou, že je to nerozumný nákup ... ale srdce vyhrálo, ač to nebude finančně jednoduché. Člověk si ale musí dělat radost.
  12. Kdyby to bylo šest kil... Tady je výbava navíc. Když už, ať to stojí za to. A nevím čím bych se měl chlubit... stejně to auto všichni znáte a každý se určitě svezl.
  13. Veno, já tě chápu ... taky jsem psal, že už to nebudu přehánět. Při plným nasazení mám vstávání v 4:30 a příjezd domů v 19:30 ... takže opravdu jen se doma vyspat. To není život, zato ty prachy nestojí.
  14. Když odjedu do práce už v 5:00, tak se večer sejdeme doma stejně.
  15. To je pravda Milane, nyní mě nic nenutí jezdit domů dříve. Nicméně v jednom měsíci jsem měl asi 70 hodin navíc ... to už jsem byl dost utahaný. Letos ale ty přesčasy omezím, nestojí to za to. Pak je to jenom o práci, bez volného času. Já mám tu výhodu, že mě nikdo nenutí dělat přesčasy, je to jenom má dobrá vůle a chuť pracovat.
  16. Jenom 188 hodin? Já to nepočítám, ale mám okolo 300 hodin, možná víc a těžkou hlavu si z toho nedělám.
  17. MilanF1

    Bruntál a okolí obhlídka auta?

    Je moc tajuplný, takže auto neveze.
  18. @Charlie 1 Nový vůz, předváděčku s nějakými 10 000 km nechci. Vím, jak se lidé chovají k autům, která nejsou jejich. @StibTo, Kopecký má jednu skladovku, ale ne dvoubarevnou: https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/308/17569487?goFrom=list
  19. MilanF1

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Scratch je divnej ... začalo to nákupem Forda.
  20. Ano, je to GTIčko. Budu ho mít v březnu. Stejně není v plánu, že bych s tím jezdil v zimě - takové auto je škoda trápit na sněhu a v soli. Není to nákup z rozumu (finančně je to nesmysl), ale tohle se kupuje srdcem . Prostě jsem se zamiloval a využil asi jednu z posledních možností na nový vůz ještě se starým ksichtem (faceliftový nárazník se mi nelíbí). Já nemám problém koupit Octavii RS nebo Leona Cupra za lepší peníze než Peugeota ... ale to by mi neudělalo radost.
  21. Nečteš pozorně, píšu, že barva je Coupe Franche.
  22. Ano, THP. VTičko už se dlouho nevyrábí. Ani nevím, zda vůbec bylo v nabídce pro T9.
  23. Ono vám nestačí že to je 308 s 1.6 benzín? Tak já prozradím alespoň barvu - coupe franche.
  24. Dle SB jsou čísla chladicu jiná. Az to přijde, koupím nový. Ale snad něco ještě vydrží ... jelikož auto už nebude mít takový nájezd a moc peněz se mi už do něj cpát nechce. Ale brzdy určitě udělám, to je jasný. Možná rovnou s repasem brzdicu.
  25. MilanF1

    Olaf - 1,6 72 kW

    Tak nakonec Cyclone. Hurá.
×
×
  • Vytvořit...