Naprostý souhlas s Medvědem. Ač já jezdím jenom tři roky (asi 30tkm), tak se pořád učím a chyb se pořád dopouštím. Nehodu jsem však neměl, jenom jedou jsem pospíchal, silnice nebyla moc široká a proti mě fábka, \"tam se vejdu\", já jel asi 50 a škrtli jsem zrcátkama. Jenom dodám, že před autoškolou jsem s autem nejezdil, krom pár popojíždění na dvoře, ale mě to řízení baví a jezdím skoro denně. Jenom ještě něco k autoškole. Já jsem absolvoval jenom něco přes polovinu jízd a šel jsem k závěrečkám, autoškolák viděl, že mi to jde (navíc jsem poslední dva týdny jezdil každý den). Avšak on má normálně hodně lidí a běžně se u něj jezdí jednou do týdne a to jenom hodinu. Za ten týden to člověk zapomene a jako by se moc nenaučil, kurz u něj trvá klidně půl roku (já to měl kratší). Pak se v té autoškole něco naučíte? Ale dost záleží na autoškolákovi. U tohoto byla úspěšnost u jízd asi 60-70%, ale od nás z vesnice u druhého 10-20%, a to zkoušel stejnej komisař. Nicméně dodám, že řidičák dneska není zas takový problém získat.