Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. Možná ta lišta je až pod koberečkem, protože stejně někudy musí jít elektro dozadu.
    • 12
  2. Právě, že tam žádná lišta není, viz foto. Podle mě jedině odloupnout gumu a kabel pod koberec.
    • 12
  3. Mně ta stříbrná taky nějak moc nesedí. Neodráží se ti náhodou v čelním okně?
  4. Docela silná káva, ale když jim to hold od výroby nesedí, tak to přeci někdo musí spravit. Asi si toho pána pozvu domů, hůře se mi zavírají řidičovi dveře a on evidentně ví, jak na to
    • 15
  5. MilanF1

    Golf GTI - Bravo HGT - 306 GTi-6

    Video:
    • 6
  6. MilanF1

    Manuál na střechu 306

    No tak tento manuál projeď přes google translate (vytiskni i originál - kvůli chybám v překladu) a máš to \"česky\". Vím, že to překládá i blbosti, ale určitě to pomůže.
    • 6
  7. MilanF1

    Lidskej nevkus

    Ale zvaž, kolik do toho musel investovat, aby to vypadalo takto. A toho času, chce to prostě zaplatit. Ač můj skromný názor říká, že nejlepší by v tomto případě byla eko likvidace
  8. MilanF1

    Peugeot 309 XS->GTi=břichoplazec

    SV24: pěkná prácička
  9. MilanF1

    Lidskej nevkus

    No to jo, filcka hnus a za ty prachy se dá koupit pěkná 306ka
  10. Já bych to taky testnul, ale nade mnou by musely být dvě lana
    • 7
  11. Já bych ji takto okatě neokukoval, určitě bych vymyslel něco méně nenápadného. Třeba čumět skulinou v plotě.
    • 9
  12. MilanF1

    BiFFova T16 ( 350 - 450 HP )

    wow, super téčko, už slintám
  13. wow, to je vejška. Ale na druhou stranu, je to tam krásný, ale za ty muka by to fakt nestálo. Z výšek mám strach, ale video mi nevadí ... kdyby šel pomaleji a bylo by to jako pozorovák, tak OK, měl bych to místo celovečerního filmu.
    • 7
  14. To je kára, se divím, že ještě nikdo nepřihodil ...
    • 7
  15. MilanF1

    406 coupe

    Repro pěkný, jenom na odkazu píšou, že jsou 2 ohmový, to nevadí?
  16. Snad bude fungovat, tak, jak má
    • 80
  17. Pěkná vitarka, jaká byla cenová relace? Smím-li se zeptat ...
    • 35
  18. MilanF1

    Lidskej nevkus

    Mně to křídlo nepřijde tak hrozný ... ale zrcátka + přední nárazník, to fakt ne. A ještě světla pro denní svícení
  19. MilanF1

    porucha dialkoveho zamykania

    Co přesně přestalo fungovat, dálka nebo celý centrál (nejde odemknout/zamknout klíčem v zámku)?
    • 11
  20. Mně to klepe od koupi auta, bylo to na technický, tam na nic nepřišel, bylo to u známého v servisu, tak nic. Mně to mlátí i když přejedu nerovnost zadním kolem (přes práh u vrat garáže), zhoupne se celý auto, takže to vidím na to uložení.
    • 24
  21. MilanF1

    Potkal jsem klubáka...

    Kámoš píše taky datlem, ale tuším, že čtyřma a není u něj problém 200+ úhozů , ale on je IT maniak, sedí furt u kompu a deseti se učil jenom z nutnosti ve škole
  22. V plastovém prahu? Já v autě mám kobereček a pak gumu od dveří (nesundaval jsem, bojím se, že bych gumu už správně nedal). Plastové prahy mám jenom ty vnější - pokud si dobře rozumíme. Plastové prahy asi 5 cm široké jsem měl v P309. Já jsem tahal kabely od rádia do kufru, natáhl jsem podél středového tunelu (schované uvnitř) a pak pod zadní sedačky - jenom vzadu na podlaze jsou hold vidět kabely.
    • 12
  23. MilanF1

    Potkal jsem klubáka...

    Já píšu devíti . Spíše než diakritika mě štve, že někdo nepoužívá čárky ve větách. Někdy z toho vypadne takový patvar .... když tam není diakritika, tak občas nemůžu něco přečíst, prostě to je jiné slovo.
  24. Ale když budu měnit uložení, tak to celé stejně musím vytáhnout, že?
    • 24
  25. Naprostý souhlas s Medvědem. Ač já jezdím jenom tři roky (asi 30tkm), tak se pořád učím a chyb se pořád dopouštím. Nehodu jsem však neměl, jenom jedou jsem pospíchal, silnice nebyla moc široká a proti mě fábka, \"tam se vejdu\", já jel asi 50 a škrtli jsem zrcátkama. Jenom dodám, že před autoškolou jsem s autem nejezdil, krom pár popojíždění na dvoře, ale mě to řízení baví a jezdím skoro denně. Jenom ještě něco k autoškole. Já jsem absolvoval jenom něco přes polovinu jízd a šel jsem k závěrečkám, autoškolák viděl, že mi to jde (navíc jsem poslední dva týdny jezdil každý den). Avšak on má normálně hodně lidí a běžně se u něj jezdí jednou do týdne a to jenom hodinu. Za ten týden to člověk zapomene a jako by se moc nenaučil, kurz u něj trvá klidně půl roku (já to měl kratší). Pak se v té autoškole něco naučíte? Ale dost záleží na autoškolákovi. U tohoto byla úspěšnost u jízd asi 60-70%, ale od nás z vesnice u druhého 10-20%, a to zkoušel stejnej komisař. Nicméně dodám, že řidičák dneska není zas takový problém získat.
    • 12
×
×
  • Vytvořit...