Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    To já bych ani ty ofuky na 308 doma neinstaloval Nemáš zač.
  2. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    Stane se, chybama se člověk učí. Hlavně, že se to podařilo.
  3. MilanF1

    odhad ceny

    Určitě tam bude ještě nějaký eko poplatek - ten bude tři nebo pět papírků? Samozřejmě to také snižuje možnou prodejní cenu vozu.
    • 24
  4. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    tak se to povedlo.
  5. MilanF1

    406coupe olej

    Já se moc taky neorientuji, navíc benzíny nejsou mojí parketou. Z fota já toho taky moc nepoznám, ale napadá mě, zda je dobře utažený olejový filtr. Pokud se nechází úplně někde jinde, tak se omlouvám.
    • 8
  6. MilanF1

    buchanie prednej napravy

    zkoukni i čepy řízení, nejen ten spodní na rameni. Nebo třeba i uložení stabilizátoru. Uložení tlumiče by taky mohlo mlátit, ale spíše odchází jen ložisko. Já jsem si taky myslel, že to mohlo být ono, uložení jako nové a ložisko jen povrchově orezlé, zlehka se otáčelo, ale stejně jsem tam dal nové. To staré tu mám pro strýčka príhodu a u toho ložiska se to dá možná poznat, že při určitém zatáčení se hučet nebude, alespon takto se mi to projevovalo na P309 - levotočivá a bylo ticho, pravé ložisko. a k tomu bouchání ... zkontroluj, zda máš dotažené rameno ... já jsem jezdil týden s volným, to byly strašný rány - díky mýmu servisákovi
    • 9
  7. MilanF1

    jaké pneumatiky

    mě je tedy 21 a auto na limit nezkouším, pokud jde o limity tak max. +10% (tachometrových) ale v 90% 50/90/130. Neříkej, že jsem nenormální, když jednou do týdne nesešlápnu plyn až na podlahu ... moje zkušenosti z řízením jsou tříleté - cca 30tkm. A ač jsem řidičák dělal co nejdříve to šlo a baví mě řídit, auto jsem pořádně poprvé řídil v autoškole. Všichni s mokrým řidičákem neždímají z auta potenciál ... nechci mít někde pomník, nebo být trvale invalidní ...
    • 52
  8. MilanF1

    306 5dv hatch 1,4

    byly v balení vymezovací plíšky? Pokud jo, tak je tam použij, pak by to mělo jít dovírat normálně. btw: kolik stály?
  9. MilanF1

    Prý nová finta

    bukakkaja: a prý se mají špatně ... dnešní důchodci se mají nejlépe ... někteří berou penzi déle než pracovali
    • 13
  10. MilanF1

    Tyčky stabilizátoru

    Já jsem stejného názoru, podle mě plat lépe absorbuje rázy.
    • 27
  11. MilanF1

    Prý nová finta

    Dokud neokradou všechny důchodce, tak se nepoučí ... případně jim nebude už co ukrást
    • 13
  12. Do 14 dnů musí dohlásit? Jsou tam nějaké sankce či co? Táta kupoval Berlingo ze salonu Citroen (výkup), stálo mu to tam asi měsíc a odhláška byla na Citroen ... táta to na sebe bez problému dohlásil, sice na něj nebyla odhláška.
    • 21
  13. MilanF1

    Záleží hodně na značce?

    Já jsem minulý týden dával nové tyčky stabilizátoru a bral jsem starline (poté jsem zjistil, že ty tyčky neklepaly, takže jsem rád, že mě tolik nestálo, ale ty nové jsem tam nechal. A když jsem tu tyčku vybalil z obalu, tak na ní je vyraženo Starline a dle katalogu AK mají jiný závit než ty další (MOOG FEBI ...). Takže asi něco vyrábět budou - případně to pro ně vyrábí Polák/Čínan s jejich značkou.
    • 32
  14. MilanF1

    Žeraviče - ake? da sa to doma?

    táta měl autodopravu a jezdil avii, takže bylo kde brát. A nejlepší bylo, že mi nejdříve odešel žhavič až ten čtvrtý, když jsme je zkoušeli a ten s nejhorším přístupem . Ale neměl jsem s nima problém, ale během zimy mi odešly postupně dva. Taky 309 měl dost za sebou. Ale i když venku bylo nějakých -10°C, tak mi to chytlo i na tři, ale pěkně se to hádalo
    • 33
  15. MilanF1

    Žeraviče - ake? da sa to doma?

    Na 309 pasovaly žhaviče z Avie ale do HDI asi těžko půjdou
    • 33
  16. To poloosa nebude. Zkoukni brzdy, jak radil ozzy. Případně cokoli na náprava, zda něco není volnější.
  17. Dělá to jen v tahu nebo i při jízdě bez plynu tipuji poloosu, ale počkám na odpověd
  18. MilanF1

    Záleží hodně na značce?

    tedka pojede, už bývá chladno
    • 32
  19. nech to normálně zlikvidovat, jsou místa, kde za to nic nechtějí.
    • 21
  20. a on to nedohlásí = !nerovná! = likvidaci vozidla
    • 21
  21. MilanF1

    Záleží hodně na značce?

    Takže když budu na výdeji přebírat zboží, mám rozbalit krabici a případně si říci o jinou?
    • 32
  22. MilanF1

    Tyčky stabilizátoru

    Já jsem pro plast, před týdnem jsem je měnil (od jedné strany se ozývalo tukání, myslel jsem, že to bude tyčkama). Byly tam plastové a uvedeno na nich, že byly vyrobeny 2003 a klepání nezpůsobily, dělá to čep řízení. Takže asi tak
    • 27
  23. MilanF1

    Mlácení na předku (306 HDI)

    Navíc je to ještě příbuznej a byl jsem u toho, když to dělal. Ale neříkám, že jsem si moc špinil ruce. Všechno dělal pneumatickým utahovákem a asi špatně navolil momety. Ale to mi je fuk, tady jde o zdraví. Jinak sorry za otevření vlákna, které je jaksi k ničemu. Jen doporučuji i když auto přijede ze servisu, projít. A jak jsem se dneska válel pod autem, tak jsem konečně zjistil, co mi klepe (lehké tukání) na pravém předku. Je to čep na spojovačce, co byl měněný před 10tkm ... ale bouchá mi to dlouho, takže moc nevydržel.
  24. MilanF1

    Mlácení na předku (306 HDI)

    Už jsem to našel ... zabiju svýho servisáka (garážistu), neutáhl mi rameno u předních silentbloků, šroub šel volně rukou :bacha Hlavně, že se nic nestalo. Kdyby ten šroub vyskočil ... raději nedomýšlet. [upravil dne 25/10/10 od MilanF1]
  25. MilanF1

    zadni tapec

    Co nejde silou, jde ještě větší silou :-D
×
×
  • Vytvořit...