zkoukni i čepy řízení, nejen ten spodní na rameni. Nebo třeba i uložení stabilizátoru. Uložení tlumiče by taky mohlo mlátit, ale spíše odchází jen ložisko. Já jsem si taky myslel, že to mohlo být ono, uložení jako nové a ložisko jen povrchově orezlé, zlehka se otáčelo, ale stejně jsem tam dal nové. To staré tu mám pro strýčka príhodu
a u toho ložiska se to dá možná poznat, že při určitém zatáčení se hučet nebude, alespon takto se mi to projevovalo na P309 - levotočivá a bylo ticho, pravé ložisko.
a k tomu bouchání ... zkontroluj, zda máš dotažené rameno ... já jsem jezdil týden s volným, to byly strašný rány - díky mýmu servisákovi