Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    1,6 HDI 80 kw...

    77kw CR asi nebude. http://www.auto.cz/skoda-900-octavia-tdi-family-334-kc-labuti-pisen-1-9-pd-52483 Ale v 1,6 a 2,0 jsou nyní CR. http://www.auto.cz/skoda-octavia-edition-cz-ceny-v-roce-2011-53765 Na odkazech jsou v galerce i výkonové grafy.
  2. Já napsal, že to klepe kovově ... spíše to je dunivější. Možná to bude na řízení, protože předchodí čep vydržel sotva 20tkm a když jsem s ním na spojovačce zahýbal, tak jsem si řekl \"tohle je ono\". Po výměně mírná zlepšení, ale pořád to klepe. Když jsem ale dneska tahal za axiální táhlo, tak jsem s ním nepohnul. K tomu otáčení, pokud bych točil jenom +-20°C (odhad, nemám změřeno), tak to neudělá! Jenom při větším zatočení. Udělám zvuk, aby bylo jasněji, snad to bude slyšet. nejlépe slyšet od 1:35. Začátek je bez klepání (startoval jsem a vyjížděl z garáže). To, co je hlasité a kovové, není to bouchání, ale kovová sponka, kterou mám u fotáku ... [upravil dne 17/2/11 18:27 MilanF1]
  3. Taky jsem si říkal, zda tam někde nemám zapadlý šroub, klíč. Zkusím někdy nahrát zvuk, popsat se to moc nedá.
  4. Tak jsem dneska dal nový čep na rameno, ťuká pořád, stačilo to jen projet po zahradě ... Vypozoroval jsem, že to ťuká i na rovině, když jedu 50 a točím volantem +30°/-30°. Jak při levém, tak při pravém točení. Napadá mě už jenom kloub poloosy, nebo silentblok motoru ... Příští týden musím na technickou, tak jim řeknu, ať na to kouknou pořádně. [upravil dne 17/2/11 16:28 MilanF1]
  5. Jo, je tady toho psáno dost. Já bych se raději držel běžného paliva, stejně už tam ta žlutá *** je.
    • 6
  6. MilanF1

    spojka

    Tak pardon, nevěděl jsem, že nemají lanko (ač má stejný motor). Já tam lanko mám, hold stará konstrukce.
  7. MilanF1

    loketní opěrka

    Jo, to je fakt, trochu poškrábaný ho mám, jak jsem ji tam dával Ale já to jaksi tolik neřeším (šroubovat se mi taky nechtělo - zvláště, když ji mám tak objemnou).
  8. MilanF1

    loketní opěrka

    Já ji nemám šroubovanou je jenom nasazená na středový tunel Sice není úplně napevno, ale běžnému provozu to nevadí, jsem spokojen.
  9. MilanF1

    spojka

    Já mám 250tkm a spojka zůstala viset (díky lanku s auto. štelováním). Tak jsem u převodovky dal k dorazu lanka podložku (vlastně jsem zkrátil lanko o kousek). Spojka zabýrala níže, ale po chvílí opět stejně (relativně nahoře). Už nezůstává viset (asi se to pohlo na tom štelungu), ale na vyšších kvaltech při větším přidání plynu proklouzne (od té doby, co jsem dal podložku). Zkusím si pohrát ještě s lankem, novou spojku se mi ještě dávat nechce. Pokud tam máš taky automatické štelování, pak ji asi nenastavíš dle potřeby Ivona: pokud ti neklouže, tak bych to neřešil! (to neznamená, že netřeba mít peníze bokem připravené)
  10. MilanF1

    loketní opěrka

    Je to lesklé. Nic jí ale není. Možná to je stít nebo zrovna tam čmouha od prstu, jak jsem jí ladil na místo Je to jen taková rychlé momentka
  11. MilanF1

    1,6 HDI 80 kw...

    Co přesně? Turbo a FAP? Co dál?
  12. MilanF1

    spojka

    Ivona má HDi, ceny mohou být jiné nicméně ray.pajo, dej si motorizaci do popisu, pro lepší orientaci zde na klubu
  13. MilanF1

    spojka

    rajpajo, jakou máš motorizaci?
  14. MilanF1

    loketní opěrka

    A kde vidíš opotření? Je to foto hned po montáži PS: ta koženka není hladká.
  15. Ferry v jiném vklákně psal, že jednotka může být před spolujezdcem za palubkou (přístup zespoda)
  16. MilanF1

    loketní opěrka

    Já bych sem měl hodit taky foto, v autě už je asi 14 dní
  17. MilanF1

    SVÁŘENÝ AUTA

    Viděl jsem, jak někdo skládal z více aut, zrovna dával střechu. Sloupek měl sice uvnitř asi tři výstuhy, ale on to ovařil jenom dokola Že to stačí, stejně to jde do áček ...
  18. MilanF1

    Moe GTi šestka - by Thoy

    kolečka určitě super
  19. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    Kilometrů to moc nemá, mám o sto více, ale u 11 letého auta V písmenkách výbav se nevyznám ale tu klimu jsem ani nečekal u tak starého auta. Stejně s ní u starších aut jsou problémy (mně taky nejde a řešit to nebudu). Ať dobře slouží a hodně šťastných kilometrů.
  20. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    Já nemluvím primárně o gumě, já ji měl utrženou ještě více. Ale prostě jsem hodil rameno na zem, vzal flexu a hned řezal až k rameni (přes gumu), pak to šlo dobře dolů. Je to asi nejrychlejší Jenom při měnění předních, to byl porod, byly přirezlé. Ale dle fot vypadá dobře. Kolik to má nalítáno? Jaká výbava, pokud je vyšší než sociální [upravil dne 15/2/11 19:11 MilanF1]
  21. Mně hodně pobavil HELP ale i další. Pro mě nejemotivnější bylo na konci to Evo a snad dokonalé průjezdy zatáčkami
    • 7
  22. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    Pěkný autí . Ale ten silentblok jsi měl o dost lepší než jsem měl já Ale tys ho nějak páčil ven, já vzal flexu a říznul to až k rameni.
  23. MilanF1

    jakou samolepku clubu

    no to záleží na tobě a taky tam to budeš lepit. Hlavně musí být vnitřní ... ale bude hůř vidět než vnější (tonované sklo). v e-shpu toho je dost
  24. MilanF1

    z necentralu central?

    Ve škole zrovna jsem, ale do PHA jezdím vlakem. Ale není takový problém, abych nějak ku Praze dojel. Jinak zde je VIN: VF37ARHYE33147350 Je mi jasné, že to musím ještě napíchnout na proud. Myslím, že to je napřímo. Já ten uni centrál mám doma + 2 klíče. Kdyžtak bychom to mohli zapojit spolu, pokud by ti to nevadilo.
  25. MilanF1

    mizernej pneuservis

    Já na tom taky nevidím nic divného. Taky je nutné si uvědomit, že ty stoje nejsou zadarmo. Viděl jsem i cenu 1000 Kč za přezutí celého auta. Já třeba platil 250 Kč za opravu kola. Trochu ucházelo okolo ráfku. Byl vyrezlý a trochu zmáčknutý - takže úder palice, vybroušení, podlepení. A poté samozřejmě vyvážení. Doklad jsem ani nechtěl ...
×
×
  • Vytvořit...