Já napsal, že to klepe kovově ... spíše to je dunivější. Možná to bude na řízení, protože předchodí čep vydržel sotva 20tkm a když jsem s ním na spojovačce zahýbal, tak jsem si řekl \"tohle je ono\". Po výměně mírná zlepšení, ale pořád to klepe. Když jsem ale dneska tahal za axiální táhlo, tak jsem s ním nepohnul.
K tomu otáčení, pokud bych točil jenom +-20°C (odhad, nemám změřeno), tak to neudělá! Jenom při větším zatočení.
Udělám zvuk, aby bylo jasněji, snad to bude slyšet.
nejlépe slyšet od 1:35. Začátek je bez klepání (startoval jsem a vyjížděl z garáže). To, co je hlasité a kovové, není to bouchání, ale kovová sponka, kterou mám u fotáku ...
[upravil dne 17/2/11 18:27 MilanF1]