Přejít na obsah

MilanF1

Uživatel
  • Počet příspěvků

    17 042
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    21

Vše od uživatele MilanF1

  1. MilanF1

    Krádež Alu kol s gumama

    No to není moc potěšující ... ale mám dva dotazy (nechci rýpat): Muselo auto stát před barákem? Měl jsi bezpečáky?
    • 21
  2. Stibto: ale lubko jezdí hlavně okrsky, tam ta spotřeba taky letí dolů. Když se kodrcáš po městě, tak se nediv. A s tím propočtem provozních nákladů to byl tvůj nápad
  3. MilanF1

    Andreww 306 1.8 16V

    Jakýpak jde to? Snad nechceš říci, že se ta investice nevyplatila
  4. minimaxa: nás jen tak nepřeorientuješ na itala
    • 99
  5. MilanF1

    Gsxr-750

    hmm, motorka, nic mi to neříká
    • 32
  6. Ty 3% jsou tak dvě desetiny, takže 5,6, ale neméně důležitá je šířka pneumatiky ... ale stále do šesti litrů by to mělo být. PS: jsem rád, že na autě nemám takový galusky, nejraději bych nasadil 195/55 R15, ale v TP nic takového není.
  7. marko, myslím, že to má dobře, takto to mám i já na 306 už od výroby
    • 99
  8. Lubko, to máš hodně dobrou spotřebu, tu by ti někteří naftáci záviděli - já ne, jezdím za cca 4,7 ale na druhou stranu, 60 na pětku opravdu jezdit nemohu, sotva motor bere čtyřku hold něco jiného pod kapotou. A ted tě kluci s 1,4i sežerou, jak to děláš
  9. MilanF1

    alternátor...?

    To je ale divný ... aby nebyla chyba ve spínačce To už ale plácám, kolegové snad poradí lépe, vyčkej, až sednou k PC
  10. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    V oleji moc neporadím, možná ten Energy je novější (vývojově, ne výrobou). Já dávám Quartz 9000
  11. MilanF1

    Neštěstí

    :o:o Taky držím palce, ale bohužel až ode dneška, protože dříve jsem si tohoto vlákna nevšiml , nechápu, chodím sem dost často. Sice tvé zprávy nejsou pozitivní, ale věřím, že se to zlepší, ač mícha je mícha ... Jest-li vás to potěší, dnes ve zprávách ukazovali, že bývalému sportovci (USA) \"zprovoznili\" míchu, přestože byl ochrnutý od prsou dolů, nyní se sám postaví. Věřím, že příroda se umoudří.
    • 67
  12. MilanF1

    alternátor...?

    Trochu jsem z dotazu zmatený, možná proto, že tam nejsou intepunkce. Nicméně \"dobíjení\" by mělo svítit za jízdy, když alternátor nedobíjí (spotřebovává se energie z baterie). Jest-li jsem to pochopil, tak po vypnutí motoru a vyndání klíčku svítí dobíjení? Pak to vypadá, jako by někde byl odběr proudu (jako na první polohu)
  13. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    Já vyměnil skoro všechno na nápravě a bouchalo pořád Už mě to přestalo bavit. Pokud jde o brzdy, povedlo se mi koupit originální (nové) kotouče na aukru za 1200 Kč Ty moje jsou už měly být vyměněny ... podle mě tam jsou ještě originální - takže deset let
  14. Já jsem po přečtení příspěvků pochopil, co jsi tam prováděl. Takže
    • 99
  15. Pěkný Ale vzhledem k tomu, že jsem nikdy neviděl 407čku pod kapotou, přemýšlel jsem, co tam je blbě
    • 99
  16. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    Jo tak to jo, já bych se bál staršího řízení ... ale snad bude nějakou dobu (co nejdelší) sloužit. Já se taky bojím, že to budu mít na hřebeni. Taky musím udělat jeden kulák, ale ten skoro nebouchá! Mám toho před sebou více ... měl bych nahodit nové kotouče, už jdou doma čtvrt roku
  17. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    No to je hodně dobrý, a co tomu řízení bylo. Nové jste snad nedávali ... na to by ani 2000 Kč nestačilo Já jediné, co jsem nevyměnil je axiální táhlo /spojovačku/ ... jinak ostatní díly na nápravě jsou nové ... [upravil dne 20/5/11 19:04 MilanF1]
  18. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    Co to stálo? Já jsem si tak trochu zvykl, takže mě to tolik netankuje Peníze netisknu
  19. Majsa: A to jdeš kam na servis? Jako přijde mi to dost, zkus bývalou barumku v Nymburce, tam se do tisíce korun bez filtru vejdeš Servis i klimošek dělá Michal u trati (směr stratov), ale cenovky nevím. Jinak ta akce AK vypadá dobře
    • 29
  20. MilanF1

    ToMmova 306-ka-nová TK

    Pěkná práce Jenom trochu závidím, že ti nic vpředu už neklepe
  21. MilanF1

    problem s kockama

    Dano: jakože elektrický ohradník? To auto rovnou obeženu ostrnáčem a pustím do něj 230V, kočka i případný zloděj má smůlu
    • 27
  22. MilanF1

    problem s kockama

    Nevím, zda je výhra mít doma kocoura ... ten zase všechno ochčije ... to abychom za chvíli auto dávali do antistatického pytle Ale s kočkou neporadím ... možná přes auto hodit deku s tím, že to nepoškrábe, ale zase se jí tam bude dobře spát
    • 27
  23. MilanF1

    Autofolie

    Já u prahy nic nenašel ... pak až Ostravu
    • 22
  24. MilanF1

    horky disk

    Ano, repasní sadu, pak to bude OK - řešili jsme to stejně (předtím jsme promazávaly, ale bylo to k prdu). Podle mě ferry myslel klasickou poklici na kole ... nevím, co by plastového mohlo být okolo kotouče
    • 14
  25. MilanF1

    horky disk

    No tak kontrola je v podstatě jednoduchá - sundej kolo (až bude studené ) a kotouč se musí lehce otáčet ... v podstatě to můžeš zkontrolovat i bez sundání kola:myslim Jinak nevím, proč by byl disk rozpálenej ...
    • 14
×
×
  • Vytvořit...