:o:o
Taky držím palce, ale bohužel až ode dneška, protože dříve jsem si tohoto vlákna nevšiml , nechápu, chodím sem dost často.
Sice tvé zprávy nejsou pozitivní, ale věřím, že se to zlepší, ač mícha je mícha ...
Jest-li vás to potěší, dnes ve zprávách ukazovali, že bývalému sportovci (USA) \"zprovoznili\" míchu, přestože byl ochrnutý od prsou dolů, nyní se sám postaví.
Věřím, že příroda se umoudří.